NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Nowy Klub Alternatywy w Stalówce,
~~djkubus24
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
... to nie jest dyskoteka, to jest lokal gdzie mozna spokojnie posiedziec napic sie zjesc. potanczyc a nie muzyka na maxa ze nie da sie pogadac.


To o co chodzi z tym \\\\\\\'noce z elektroniką\\\\\\\'? Chyba dyskotekę robicie =] tzw techno party cool wtedy chyba nie będzie tak jak mówisz...chytry


Muzyka Elektroniczna to nie tylko techno.
Posłuchaj sobie Jean Micheala Jarra
Pozdrawiamumiech


to nie jest typowa dyskoteka jak planeta czy arkadia ludzie wala oknami by tanczyc a w klubie wiadomo kazdy znajdzie cos dla siebie. od lat 80 do lekkiego house.

ja caly czas przypominam o wpisywaniu swoich propozycji co do muzyki

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 15:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~fan
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 18:48  
Cytuj
CYTAT

jak gram to kazdy moze zamowic utwor jaki mu sie podoba oprocz mocych bitów.

djkubus


a zagrasz Faith No More - Evidence jak poproszę ? wink

 
 
 
 
~~djkubus24
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 09:10  
Cytuj
zagram umiech

 
 
 
 
~~fan
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
zagram umiech


łał, to w takim razie muszę przyjść good
ten kawałek to można usłyszeć tylko na rockotekach.

 
 
 
 
~~greg
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 12:36  
Cytuj
Zapraszamy na zaduszki Jazzowe 14 listopada od 20 do 24 dwa zespoły na żywo a w grudniu mikałajki z poezją śpiewaną 5 XII oczywiście na żywo.

 
 
 
 
~~demode
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
... to nie jest dyskoteka, to jest lokal gdzie mozna spokojnie posiedziec napic sie zjesc. potanczyc a nie muzyka na maxa ze nie da sie pogadac.


To o co chodzi z tym \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'noce z elektroniką\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'? Chyba dyskotekę robicie =] tzw techno party cool wtedy chyba nie będzie tak jak mówisz...chytry


Muzyka Elektroniczna to nie tylko techno.
Posłuchaj sobie Jean Micheala Jarra
Pozdrawiamumiech


to nie jest typowa dyskoteka jak planeta czy arkadia ludzie wala oknami by tanczyc a w klubie wiadomo kazdy znajdzie cos dla siebie. od lat 80 do lekkiego house.

ja caly czas przypominam o wpisywaniu swoich propozycji co do muzyki


Muzyka elektoniczna z klimatem:

Depeche Mode, De/vision, AndOne, Mortiis, Front242, Agressiva69, Kraftwerk, Apoptygma Berzerk, NIN etc. Z checia podlaczyl bym jeszcze pod to gotyk chocby Theatre of Tragedy umiech

 
 
 
 
~~Mourner
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
... to nie jest dyskoteka, to jest lokal gdzie mozna spokojnie posiedziec napic sie zjesc. potanczyc a nie muzyka na maxa ze nie da sie pogadac.


To o co chodzi z tym \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'noce z elektroniką\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'? Chyba dyskotekę robicie =] tzw techno party cool wtedy chyba nie będzie tak jak mówisz...chytry


Muzyka Elektroniczna to nie tylko techno.
Posłuchaj sobie Jean Micheala Jarra
Pozdrawiamumiech


to nie jest typowa dyskoteka jak planeta czy arkadia ludzie wala oknami by tanczyc a w klubie wiadomo kazdy znajdzie cos dla siebie. od lat 80 do lekkiego house.

ja caly czas przypominam o wpisywaniu swoich propozycji co do muzyki


Muzyka elektoniczna z klimatem:

Depeche Mode, De/vision, AndOne, Mortiis, Front242, Agressiva69, Kraftwerk, Apoptygma Berzerk, NIN etc. Z checia podlaczyl bym jeszcze pod to gotyk chocby Theatre of Tragedy umiech


Hej demode, niestety bardzo ciężko znaleźć lokal, który by się godził na robienie EBM/industrial parties. Więc w tej imprezie pójdziemy w stronę bardziej klubowych dzwięków.

Nie ukrywam że imprezy EBM są umiech zakochanygood

 
 
 
 
~~kul
ff
Wysłany: 26 Paź 2008r. 13:59  
Cytuj
Noce z eloektro były super.Więcej takich imprez w klubie Alternatywy.

 
 
 
 
~~kul
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 11:24  
Cytuj
Już dzisiaj koncert Jazzowy na żywo zapraszam

 
 
 
 
~~ifeelgood
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 19:54  
Cytuj
i co sadzicie o alternatywach? moim zdaniem ostatnimi czasy zaczeli dawac po plecach :] nie mam tu na mysli obslugi bo ta byla i jest ok, ale chocby cena i jakosc browara :] podskoczyla o zeta czy wiecej i smakuje jakby slod na zapleczu robili, juz chyba w nizszy sort zaopatrzyc sie nie mozna bo by ludzie chorowali, chce zimnego piwa lanego, a jestem zmuszony kupic butelkowe :]dalej chocby telewizory na euro wszystko chodzilo jak trzeba ;] ze 2 miesiace temu chcialem sie umowic zeby przyjsc z grupa znajomych i zeby cos wlaczyli to nie da rady bo cos z antena, zapytalem z tydzien pozniej, dalej antena, wiecej pytal nie bede :]teraz robi sie zimno o kilenta sie nie trzeba martwic ;D
na + to to ze kibel sie nie zmienil, nic nie jest urwane, trzyma poziom i nadal jest najlepszy w stalowej, a mydlo w piance takie ze mucha nie siada :]

 
 
 
 
~~ehh
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
i co sadzicie o alternatywach? moim zdaniem ostatnimi czasy zaczeli dawac po plecach :] nie mam tu na mysli obslugi bo ta byla i jest ok, ale chocby cena i jakosc browara :] podskoczyla o zeta czy wiecej i smakuje jakby slod na zapleczu robili, juz chyba w nizszy sort zaopatrzyc sie nie mozna bo by ludzie chorowali, chce zimnego piwa lanego, a jestem zmuszony kupic butelkowe :]dalej chocby telewizory na euro wszystko chodzilo jak trzeba ;] ze 2 miesiace temu chcialem sie umowic zeby przyjsc z grupa znajomych i zeby cos wlaczyli to nie da rady bo cos z antena, zapytalem z tydzien pozniej, dalej antena, wiecej pytal nie bede :]teraz robi sie zimno o kilenta sie nie trzeba martwic ;D
na + to to ze kibel sie nie zmienil, nic nie jest urwane, trzyma poziom i nadal jest najlepszy w stalowej, a mydlo w piance takie ze mucha nie siada :]


miło, że obsuługa wg Ciebie jest ok ;)

Co do ceny piwa, to faktycznie lany zywiec kosztuje o 1zl wiecej niż to bylo na początku, cala reszta nie podrozala. Tak to juz jest, ze wszystko wkolo drozeje .. 1zl na jednym rodzaju piwa to chyba jeszcze nie jest katastrofa. Co do jakosci piwa to od otwarcia alternatyw kupujemy caly czas to samo piwo w tym samym miejscu, sama je pije i nie czuje roznicy, ale nie jestem wytrawnym smakoszem piwa, wiec moge nie czuc roznicy;) Pewnie cala stalowa kupuje w jednym miejsu.. nie ma wyzszego i nizszego sortu (np zywca w beczce).

Mielismy problemy z polsatem cyfrowym, pewnie jak ktoś korzysta z ich uslug to wie jak trudno sie tam dodzwonic kiedy cos sie dzieje. Teraz wszystko jest ok i nie ma problemu z ogladaniem.

To, ze robi sie zimno nie ma wplywu na nasza parce;)

Pozdrawiam
eh

 
 
 
 
~~iffelgood
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 21:30  
Cytuj
wytrawnym smakoszem piwa tez nie jestem, ale tego ze piwo jest liche nie zauwazylem tego tylko ja ale rowniez moi znajomi, podobnie jak ja nie smakosze ;]jezeli nie jest to wina piwa to moze gazu ? moze rurek, moze zawsze trafiam na poczatek lub koniec nie mam bladego w kazdym razie ostatnie kilka wyjsc do alternatyw to pierwsze piwo lane dalej butelka. to ze podnieslicie cene piwa o zlotowke to nie jest wcale tragedia ;-) napisalem o tym w kontekscie moje subiektywne odczucie cena/jakosc to wszystko
pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 21:52  
Cytuj
na tym forum temat o omedze i tle nawet znalazlem :]

http://www.browa(...)?t=79680

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 00:33  
Cytuj
alternatywom mowie nie - powod - FATALNE jedzienie!!

 
 
 
 
~~djkubus
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 08:20  
Cytuj
CYTAT
alternatywom mowie nie - powod - FATALNE jedzienie!!



a co jesli mozna zapytac ci nie smakuje ?????

 
 
 
 
~~koriolan1
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 18:43  
Cytuj
Ja pzychodze do Alterntyw ze wzgledu na cos zupelnie innego niz piwo, jedzenie,itd.pomijam tez kwestie czy mi sie tam podoba, czy nie(wizualnie).Dobrym rozwiazaniem jest to, ze proponuje sie tu rozne rodzaje muzyki(konerty) i to jest fajne. Natomiast to co moze razic to brak konsekwencji(w piatek jazz a w sobote disco dla wrazliwej mlodziezy).Jestem ciekaw co mysla o tym inni odbiorcy tego lokalu.
Co do piwa to tez mi nie spakuje ale pytanie gdzie teraz mozna napic sie dobrego(z gazem) piwka?Kedys bylo dobre w AJ ale dawno tam juz nie bylem.
Oczywiscie potwierdzam opinie na temat obslugi, ktora wyrasta ponad wszystko w tym lokalu.

 
 
 
 
~~kamila
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
alternatywom mowie nie - powod - FATALNE jedzienie!!



a co jesli mozna zapytac ci nie smakuje ?????


Mi również nie przypadło jedzenie w Alternatywach - konkretnie - sałatki i naleśniki.
Polecam wypad do NNN lub London Pub'u i podpatrzenie konkurencji jak oni to robią ;)

 
 
 
 
~~niunia
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 20:28  
Cytuj
A mi osobiście nie smakuje jedzenie w NNN, a London jeszcze nie miałam okazji kosztować. Nie mówię, że jest \"FATALNE\" tylko, że mi osobiście nie smakuje bo innym jak widać odpowiada.

 
 
 
 
~~wika
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 22:22  
Cytuj
każdy ma swoje upodobania, mi osobiście tam wszystko smakuje ( znaczy w Alternatywach), o innych knajpach bym tego niepowiedziała, każda restauracja itp. ma na swój sposób dobre rzeczy i zależy, czy ktoś przepada za tym czy owym. Nikt nie ma takich samych smaków, każdy lubi co innegozdegustowany

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 07:58  
Cytuj
CYTAT
każdy ma swoje upodobania, mi osobiście tam wszystko smakuje ( znaczy w Alternatywach), o innych knajpach bym tego niepowiedziała, każda restauracja itp. ma na swój sposób dobre rzeczy i zależy, czy ktoś przepada za tym czy owym. Nikt nie ma takich samych smaków, każdy lubi co innegozdegustowany



wlasnie kolezanka ma racje Kazdy ma swoje upodobania umiech nie ma napewno takiego lokalu by jeszcze wszystkim klientom przypadlo jedzenie do gustu Kazdy ma ale..... tak samo jest z muzyka. jak ktos idzie na impreze np jest 300 osob na imprezie to i tak 1/3 nie bedzie sie podobala muzyka bo kazdy by chcial cos innego posluchac. Tak samo jest w Alternatywach Gram tam I wiele ludzi przychodzi i prosi o puszczenie swojego ulubionego kawalka lub stylu muzyki. Jedni tancza drudzy nie bo to nie ich styl pozniej jest odwrotnie.

jeszcze raz powtarzam
ZADNEMU CZLOWIEKOWI NIE DOGODZI CO DO JEDZENIA CZY WYSTROJU CZY DO STYLU PUSZCZANEJ MUZYKI.

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kul
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 10:46  
Cytuj
Już dzisiaj koncert jezzowy na żywo zapraszam znakomite zespoły!!!

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »