NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Nowy Klub Alternatywy w Stalówce,
~~wczorajMojeUr
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
zasady w klubie ok obsluga \"czarna barmanka sliczna \" umiech ale wnetrze lokalu do bani.. architekt musial miec niezla banie projekujac tak wnetrze lokalu...



powiedziałabym raczej że bardzo ciekawa alternatywa !!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 10:11  
Cytuj

 
 
 
 
~~wczorajMojeUr
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
zasady w klubie ok obsluga \"czarna barmanka sliczna \" umiech ale wnetrze lokalu do bani.. architekt musial miec niezla banie projekujac tak wnetrze lokalu...



powiedziałabym raczej że bardzo ciekawa alternatywa !!!

 
 
 
 
~~wczorajMojeUr
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
zasady w klubie ok obsluga \"czarna barmanka sliczna \" umiech ale wnetrze lokalu do bani.. architekt musial miec niezla banie projekujac tak wnetrze lokalu...



powiedziałabym raczej że bardzo ciekawa alternatywa !!!

 
 
 
 
~~wczorajMojeUr
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
zasady w klubie ok obsluga \"czarna barmanka sliczna \" umiech ale wnetrze lokalu do bani.. architekt musial miec niezla banie projekujac tak wnetrze lokalu...



powiedziałabym raczej że bardzo ciekawa alternatywa !!!

 
 
 
 
~~redhot
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 23:23  
Cytuj
hehe
wszyscy jesteście wieśniakami, stroicie się przed wyjściem "gdzieś" a po domu chodzicie w hu...ch ciuchach.
Oczywiście nie wszyscy, mam nadzieje że znajdzie się pare osób, które wie o co chodzi...

 
 
 
 
~~cal
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 00:25  
Cytuj
CYTAT
hehe
wszyscy jesteście wieśniakami, stroicie się przed wyjściem \"gdzieś\" a po domu chodzicie w hu...ch ciuchach.
Oczywiście nie wszyscy, mam nadzieje że znajdzie się pare osób, które wie o co chodzi...



ja nie mam pojecia o co chodzi..
wcale sie nie stroje przed wyjsciem "gdzies" ( nie mam też hu...ch ciuchów, w których chodze po domu), ale znam takich ktorzy sie stroja i nie mam im tego za złe... każdy z nas jest inny i ma prawo robić/żyć jak mu sie podoba...

 
 
 
 
~~kkw
ff
Wysłany: 25 Sie 2008r. 13:19  
Cytuj
bardzo fajnie, milo, przyjemnie, super muzyka. cudo
polecam

 
 
 
 
~~Mourner
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 19:44  
Cytuj
Zapraszamy na super impreze 25.10 do Alternatyw! Wszyscy, którzy pamiętają Ciemny Kąt wiedzą o co chodzi chytrygoodgood

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
muszę się tam wybrać good
Stalowowolski Klub Abstynenta „Alternatywa” jest przystanią dla ludzi, którzy pragną żyć na trzeźwo pomimo wcześniejszych przykrych doświadczeń z alkoholem. Działa tutaj grupa wsparcia Al anon, pomagająca uzależnionym wracać do społeczeństwa. Jedną z form pracy z nimi są pielgrzymki. „Alternatywa” wrosła już na dobre w krajobraz Stalowej Woli. Do klubu należą ludzie, którzy popadli w uzależnienie alkoholowe i podjęli walkę z nałogiem. Spotykając się w swoim gronie, starają się godziwie i z pożytkiem spędzać wolny czas. good


Widziałem taką samą formę wypowiedzi na innym forum więc człowieku nie gaś się ;]

Swoją drogą lokal jest w porządku, jest selekcja w taki sposób, że nie sprzedają wybranym osobom, tzn dresom i ludziom którzy albo są nawaleni albo mogą stwarzać problem. Wiem bo pracowałem w sumie na ogródku ale robiłem tam umiech Lokal jest przyjemny, trzeba przyznać, wystrój inny niż w reszcie lokali, obsługa sympatyczna a ceny ... ceny w/g uznania. Jak przychodzili ludzie i mówili mi że piwo za drogie (4 zl warka - 5 zl żywiec) to czasami ręce opadały. Ogólnie to polecam ten lokal =] pozdrawiam wszystkich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 20:13  
Cytuj
PSgood: ten lokal nie jest nowy bo od kwietnia jest otwarty więc pół roku robi swoje =]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ula
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 11:13  
Cytuj
Ostatnio weszłam z ciekawości zobaczyć jak wygląda nowy lokal i musze przyznać ze jest świetnie zrobiony w dobrym stylu. POLECAM

 
 
 
 
~~ja tam byłam
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 11:40  
Cytuj
Muzyka do bani mogli byc coś puszczać na czasie a nie staroci powinni coś organizowac jak w NNN jakieś wieczorki npumiech

 
 
 
 
~~djkubus
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 12:17  
Cytuj
CYTAT
Muzyka do bani mogli byc coś puszczać na czasie a nie staroci powinni coś organizowac jak w NNN jakieś wieczorki npumiech


kolezanko jestli chodzi o muzyke kazdy moze posluchac cos dla siebie. to nie jest typowy lokal jak arkadia czy planeta. jak chcesz posluchac techna lub innych mocnych bitów to wybierz arkadie lub planete.
w tym lokalu ma byc muza dla wszystkich. To nie jest dyskoteka tylko przyjazny lokal gdzie mozna podadac napic sie i potanczyc.
gram tam juz miesiac i sa rozni ludzie ale nikt nie teskni za dyskoteka.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 12:28  
Cytuj
CYTAT

kolezanko jestli chodzi o muzyke kazdy moze posluchac cos dla siebie. to nie jest typowy lokal jak arkadia czy planeta. jak chcesz posluchac techna lub innych mocnych bitów to wybierz arkadie lub planete.
w tym lokalu ma byc muza dla wszystkich. To nie jest dyskoteka tylko przyjazny lokal gdzie mozna podadac napic sie i potanczyc.
gram tam juz miesiac i sa rozni ludzie ale nikt nie teskni za dyskoteka.


Porównujesz ten lokal do dyskoteki czego nie powinieneś robić. W/g Ciebie jest techno i starsze kawałki? Przejdź się np do Bili - tam jest dopiero muzyka umiech Ogólnie macie muzykę w porządku ale czasami za dużo smętnych kawałków tam leci. Poza tym gadasz mi, że to nie dyskoteka i że techno muzyki nie będzie a co będzie 25 października? 'Techno party' w Alt. =]good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ula
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 17:05  
Cytuj
aaa "POWINNI" aa czy w kazym barze czy lokalu gdzie mozna piosiedziec musi byc tak samo? kazdy lokal jest inny w innym klimacie . w jedym caly czas leci rock w innym techno disco idt. a tu leci jeszce inna . nie pasuje nie chodz tam proste .jest dobrze maja klientow wiec po co maja zmieniac styl ? po to ze komus cos sie nie podoba? no wybacz

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
organizowac jak w NNN jakieś wieczorki npumiech


Wieczorki mają to do siebie że są, np teraz mamy wieczorech i nikt go nie zorganizoał, no chyba ze się nie znam i jednak. Jeśli tak to napiszcze kto dzisiejszy wieczorek zorganizował. A kto jutrzejszy dzionek? Może sponsoruje go litera "E" ?

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
aaa \"POWINNI\" aa czy w kazym barze czy lokalu gdzie mozna piosiedziec musi byc tak samo? kazdy lokal jest inny w innym klimacie . w jedym caly czas leci rock w innym techno disco idt. a tu leci jeszce inna . nie pasuje nie chodz tam proste .jest dobrze maja klientow wiec po co maja zmieniac styl ? po to ze komus cos sie nie podoba? no wybacz



calkowice sie zgadzam jak komos niepasuje nikt go nie trzyma. tu mam taki styl grania narzucony przez wlasciciela pabu, wiec ja go nie zmienie. jakies zazalenia do do szefa. to nie jest dyskoteka, to jest lokal gdzie mozna spokojnie posiedziec napic sie zjesc. potanczyc a nie muzyka na maxa ze nie da sie pogadac.
jak gram to kazdy moze zamowic utwor jaki mu sie podoba oprocz mocych bitów.

djkubus

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
... to nie jest dyskoteka, to jest lokal gdzie mozna spokojnie posiedziec napic sie zjesc. potanczyc a nie muzyka na maxa ze nie da sie pogadac.


To o co chodzi z tym 'noce z elektroniką'? Chyba dyskotekę robicie =] tzw techno party cool wtedy chyba nie będzie tak jak mówisz...chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 22:17  
Cytuj
o to to... dosc juz mam fajnych lokali w ktorych siedzac 10 cm od drugiej osoby trzeba do niej krzyczec.

 
 
 
 
~~ja tam byłam
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Muzyka do bani mogli byc coś puszczać na czasie a nie staroci powinni coś organizowac jak w NNN jakieś wieczorki npumiech


kolezanko jestli chodzi o muzyke kazdy moze posluchac cos dla siebie. to nie jest typowy lokal jak arkadia czy planeta. jak chcesz posluchac techna lub innych mocnych bitów to wybierz arkadie lub planete.
w tym lokalu ma byc muza dla wszystkich. To nie jest dyskoteka tylko przyjazny lokal gdzie mozna podadac napic sie i potanczyc.
gram tam juz miesiac i sa rozni ludzie ale nikt nie teskni za dyskoteka.

Panie DJ może nie każdy ma ochote sl;uchac staroci faktem jest to ze można siąść i pogadac ale czasami człowiek chciałby usłyszeć cośz nowosci i nawet w takim klubie do arkadi nie chodze ani do planety. Więc może Ty Mnie nie kierujumiech Wyrażam swoje zdanie bo chyba od takich rzeczy jest forum....

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 08:36  
Cytuj
to kazdy moze napisac co chcialby np uslyszec w tym klubie alternatywy. jestem otwarty na propozycje muzyczne.

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Lepszy Model
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 12:10  
Cytuj
Elektroniczne party~` good




goodgood





good








good

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 18:27  
Cytuj
jesli ma ktos jakies propozyjce muzyczne w klubie alternatywy to prosze pisac bedziemy dobierac muzyke do waszego gustu.

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
... to nie jest dyskoteka, to jest lokal gdzie mozna spokojnie posiedziec napic sie zjesc. potanczyc a nie muzyka na maxa ze nie da sie pogadac.


To o co chodzi z tym \'noce z elektroniką\'? Chyba dyskotekę robicie =] tzw techno party cool wtedy chyba nie będzie tak jak mówisz...chytry


Muzyka Elektroniczna to nie tylko techno.
Posłuchaj sobie Jean Micheala Jarra
Pozdrawiamumiech

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 19:55  
Cytuj
dj juno reactor do repertuaru wlacz :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »