NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Dyrekcja HSW zapomniała o byłych pracownikach,
Posty: 10
Dołączył: 25 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 08:36  
Cytuj
Obchodzimy właśnie 70 lat Huty Stalowa Wola, obchody są huczne i takie obchody są potrzebne gdyż nasz kombinat przemysłowy powstał w historycznych czasach ciężkich dla Polski. Budowany był przez bohaterów. Dziś pamiętamy ich, że dzięki Tym bohaterom nasza Huta znana jest na całym świecie. Należy pamiętać jeszcze o jednych bohaterach, którzy tą hutę rozsławiali po wojnie, w ciężkich czasach komunizmu, podczas strajków. A o nich Dyrekcja Huty Stalowa Wola zapomniała. Mój ojciec przepracował w HSW 31 lat codziennie oprócz niedziel spędzał tam czas ciężko pracując. Uczestniczył w strajkach, walczył o lepszą Polskę. Dziś po tylu latach ciężkiej pracy hutnika, odwiedza lekarzy. Widzę w jego oczach żal, że nawet nie dostał zaproszenia na uroczystości 70 - lecia HSW. Przykre to jest, że zapomniało się o tych pracownikach z lat 70, 80 i 90 – tych.

Pozdrawiam Dayrek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 08:36  
Cytuj

Pozdrawiam Dayrek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 10:56  
Cytuj
o mnie tez zapomnieli a pracowałem tam raptem w styczniu hehezdziwiony

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 11:17  
Cytuj
No przykre to,rzeczywiście powinni pamiętać!!!ale i tak cieszmy się,że mamy taką wspaniałą HUTĘ STALOWA WOLA!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 12:01  
Cytuj
Dziwny jest ten świat!!!Niestety,emeryci się w nim nie liczą.A chyba nie powinno tak być,bo kiedyś my młodzi też nimi będziemy(jak doczekamy,oczywiście,do emerytury...)smiech2

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 21:50  
Cytuj
A ja z "innej gruszki'-mój dziadziu przepracował w hucie 45lat,dostawał jakies medale okolicznosciowe,awansował,rozwijał się w trakcie tych wszystkich lat ciężkiej harówki ,niestety emeryturą "nacieszył się" bardzo krótko,a babcia ma po nim 1,1tyś zł..............Ciekawe,45lat harowki i taka "marna' emerytura!!!!!!!!!!"Żenua"

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »