NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Stadion,
~~szaleniec
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 21:34  
Cytuj
Nie wiem, gdzie więc tutaj zwracam się z prośbą o jakieś informacje.

Otóż przed Świętami Wielkanocnymi bodajże Pan Jarecki i Szlęzak o ile się nie myle mówili że zaraz po świętach ogłoszony zostanie projekt gruntownej przebudowy stadiony i przygotowywania do przetargu.

Od Świąt minął miesiąc, a ja o niczym nie słyszałem.
Coś przegapiłem, czy jak zwykle Władze śmieją się mieszkańcom w twarz?! Obiecuje się nam cywilizowany obiekt od... no własnie od ile to już lat?

ps. znając poziom tego forum z góry proszę o wypowiedzi ludzi, którzy mają do napisania coś mądrego, a nie od razu zaczną bluzgać, napinać się po co stadion i że kibice to bydło.

Pozdrawiam ;)

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 21:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~kulka
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 23:58  
Cytuj
stadion jak stadion... ale gdzie jest ten zegar??????????????????????????????? dalej przetarg trwa na jego zamontowanie?? Przecież to wstyd żeby tablicą wyników były dwa kartoniki :/ jak na A klasie :( (nie urągając tym klasom rozgrywkowym)

 
 
 
 
~~szaleniec2
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 20:42  
Cytuj
kibice to bydło, szkoda im remontować stadion bo i tak zaraz zdemolują krzesełka, obrzucą zegar :ysz:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 21:08  
Cytuj
Widzę, że masz niezły tok myslenia.

Hmm to może zamknijmy szkoły, bo jakieś wyrostki je niszczą ???

 
 
 
 
~~szaleniec
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 21:41  
Cytuj
z góry proszę o nie dawanie się prowokować takim debilnym wpisom jak kolega chyba 2 posty wyżej.
Temat się rozmyje, a chodzi tutaj o jakieś merytoryczne wiadomości, czy w sprawie stadionu coś się dzieje.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »