NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Serwis Forda w Tarnobrzegu,
~~Gobos
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 21:43  
Cytuj
Serwis Forda w Tarnobrzegu to jedna wielka porażka i amatorka. Pojechalem tam z moim autkiem będąc pewny, że profesjonalnie się nim zajmą. Po trzech godzinach diagnozy nic nie znaleziono, a mechanik robiący usluge powiedzial do czlowieka który odbieraj ode mnie samochód - krzyż na drogę z tym samochodem. Na koniec strwierdzili, że najlepiej gdybym kupil sobie nowy u nich w salonie. Zamiast pomóc śmial sie i drwil bezczelnie. Ich naprawianie auta polegalo na zamianie częsci na nowe i sprawdzanie czy będzie dzialal. Kompletna amatorka, zero zmyslu technicznego. Gdy nic nie znalezli po 3 godzinach, zdarli ze mniekase i koleś mętnie coś tlumaczyl co to może być za usterka, nie mając zielonego pojęcia o czym mówi. Nie dostalem wydruku z komputera. Nawiasem mówiąc slyszalem, jak mechanicy mówli, że ten komputer to zlom i widzieli taki nowy w Rzeszowie, ale oni na pewno nie dostana nowego. Co chwile musili nim dobrze potrząść i na tym polegala ich naprawa komputera. Auta zresztą tez bo jedynie co potrafili zorobić to gazować auto niemilosiernie. Jeżeli nie wyjdzie im cos definitywnie na komputerze to siedzą i placzom. Nie maja tam nawet jednego dobrego elektronika. TRAGEDIA!!!! JUz nigdy nie kupię forda ze względu na ten serwis. Zreszta tego nie można nazwać serwisem.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 21:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 21:54  
Cytuj
Podpisuje sie pod powyzszym tekstem. Mialem do czynienia z nimi kilka ladnych lat temu i wynika z tekstu, ze nic sie nie zmienilo...
STANOWCZO ODRADZAM TEN SERWIS

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2014r. 18:13  
Cytuj
Przyłączam się do opinii na temat serwisu Forda w Tarnobrzegu. Totalna porażka. Sprawdzaliśmy u nich używane auto przed kupnem, nie "zauważyli" lub po prostu nie poinformowali nas o usterkach, które zauważyły osoby nie parające się zawodowo mechaniką samochodową... Wydaliśmy więcej pieniędzy na taki przegląd, wierząc że auto będzie bardziej fachowo i szczegółowo sprawdzone niż na stacji diagnostycznej i "trochę" się rozczarowaliśmy... Piszę "trochę", bo rozczarowanie bardzo znacznie się pogłębiło po kupnie samochodu, który w ciągu dwóch tygodni doprowadził nas do ruiny... Dodam, że mieliśmy wcześniej okazję robić podobny przegląd w serwisie Forda w innym mieście i byliśmy bardzo zadowoleni z tej usługi. Serwis Forda w Tarnobrzegu nie działa dobrze na korzyść marki. Zdecydowanie ODRADZAM!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2014r. 19:27  
Cytuj
Potwierdzam słowa przedmówców. Kilka lat temu byłem tam z fiestą. Po "serwisie" w drodze do Stalowej przestała działać klima. Pojechałem do serwisu w Rzeszowie, w którym zapytali się kto mi grzebał przy klimatyzacji, gdyż brakowało tam aluminiowej złączki i czynnik uciekł. Powiedziałem, że serwis w Tarnobrzegu i mechanik machnął tylko ręką. Później miałem przygodę z mondeo i próbę wciśnięcia mi wtryskiwaczy "oryginalnych" przez kierownika tego niby serwisu. To była moja ostatnia wizyta u nich. Dziadostwo i amatorka. Powinni zabrać im autoryzację. Polecam serwis w Rzeszowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2014r. 10:00  
Cytuj
Korzystałem z tego serwisu z Transitem T350. Trzech mechaników
z okolicy, do których oddawałem auto nie potrafiło go naprawić (regeneracja wtrysków u jednego, trzeba wymienić pompę -u drugiegi itp) W sumie kosztowało parę tysięcy złotych, auto działało po każdej naprawie max 2 dni.
Zaprowadziłem do Tbg, usterkę znaleźli i jeszcze co najważniejsze- znleźli przyczynę i rozwiązanie, żeby na przyszłośc usterka się nie powtórzyła. Auto działa do dziś. Nie było tanio, ale biorąc po uwagę, że auto potrzebne w firmie i przez kilkanaście dni kilku mechaników nie mogło sobie poradzić, a w seriwsie w dwa dni
z czekaniem na części auto było naprawione i wróciło do użytku, moja opinia jest pozytywna. Myślę,że w każdym serwisie znajdą się zwolennicy i przeciwnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2014r. 16:16  
Cytuj
gobos jakiego masz Forda i jaki problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 24 Lis 2009r.
Skąd: Las
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2016r. 23:25  
Cytuj
Witam czy mogli byście mi powiedzieć gdzie w stalowej najlepiej i w miarę tanio wymienić swiece zarowe w swoim Fordzie. konkretnie to C-max 1.6 tdci 2004r
Z góry dzięki ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 20 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2016r. 23:47  
Cytuj
a świece sam sobie wymień to banalnie proste odkręcasz starą i wkręcasz nową tylko wcześniej popryskaj kilka razy wd a jak będziesz wkręcał nową to gwint posmaruj smarem MIEDZIANYM żeby później się elko odkręciły

adi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 00:10  
Cytuj
"Serwis" do bani !! Moja przygoda z tym serwisem była taka że jedną część do auta sprowadzali ponad 2 miesiące!! Zwykły kurier dostarczy paczkę ze Szczecina do Sanoka w 1-2 dni a oni nie umieją sprowadzić jednej głupiej część nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 24 Lis 2009r.
Skąd: Las
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 08:38  
Cytuj
Dzieki Adi ale jednak wolał bym to komus zlecić z obawy ze coś mi pójdzie nie tak bo nigdy tego nie robiłem ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 09:03  
Cytuj
Nie wiem czy tanio ale na pewno profesjonalnie Roman Pokora tel. 606266001

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 22:07  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 22:39  
Cytuj
Ford w TBG ma nowy salon na wylocie do Sandomierza.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 23:16  
Cytuj
CYTAT
Ford w TBG ma nowy salon na wylocie do Sandomierza.


Tam jest chyba tylko serwis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »