NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
WYJAZD DO JAROSŁAWIA,
~~STAL STALOWA WOLA
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 22:56  
Cytuj
Kibice STALÓWKI może poprosimy naszego Prezydenta żeby wynajął jeden albo więcej umiech autokarów na mecz do Jarosławia ??

To nie są wielkie pieniądze !!!!

Wiem, że dużo osób chciałoby pojechać na ten mecz i dopingiem pomóc naszym KOSZYKARZOM w walce o DBE!!!!

Panie Prezydencie czy jest to możliwe??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 22:56  
Cytuj

 
 
 
 
~~jagodnik
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 23:02  
Cytuj
Gdybyś jechał po jagody albo po flaszke, to autobus by się znalazł. Zresztą prezydent jest zajęty, bo przygotowuje przetarg na montaż zegara na stadionie. To będzie fachowa robota, bo trwa już od początku sezonu...

 
 
 
 
~~Kalka
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 23:03  
Cytuj
Jestem za - bardzo za! Jesteśmy im winni chociaż obecność na tak ważnym meczu. Myślę, że można byłoby pogadać z Klubem Kibica, najlepiej gdyby takie info ktoś umieścił na oficjalnej stronie zks, podobnie mobilizowali się kibice Znicza na mecze w Stalowej.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 23:30  
Cytuj
jak chcesz jechac to zbierz sie z ludzmi i sami sobie wynajmijcie a nie za pieniadze miasta.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 07:39  
Cytuj
na miasto nie ma co liczyć, bo to przez nich przeciez sekcja miala byc zamknieta...
Ja biore znajomych zrzutka na paliwo i jedziemy furami, reszcie proponuje to samo.

 
 
 
 
~~kulka
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 09:47  
Cytuj
Ja mogę załatwić autobus tylko muszę najpierw wiedzieć o której jest mecz i ile osób byłoby chętnych pojechać autobusem.nie wiem

 
 
 
 
~~staller
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 09:48  
Cytuj
No ok - ale co z biletami?? Czy Jarosław przewiduje jakąś pulę dla Stalowej?
Na miasto nie ma co liczyć - prezydent chyba w życiu hali na oczy nie widział - szkoda słów. Zamiast promować coś co może miastu pomóc to siedzi i guzik robi.

 
 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 15:36  
Cytuj
ja bym sie pisal na cokolwiek byle pojechac ... bo zabrac sie niestety nie mam z kim :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~marko
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 21:57  
Cytuj
prezydent kupuje może polecimy

 
 
 
 
~~marko
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 21:57  
Cytuj
prezydent kupuje balon może polecimy

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 22:12  
Cytuj
Ciekawe jak sie pomiescicie, przeciez hala w Jaroslawiu pomiesci tylko ok. 500 osob hehe.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 12:08  
Cytuj
hala wg informacji na stronie znicza miesci 1800 osob;]

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »