NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Światła na hutniku,
qba
qba
qba
Posty: 44
Dołączył: 19 Lut 2007r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 00:44  
Cytuj
Wie ktoś co się porobiło z sygnalizacją świetlną na hutniku, koło Elektrowni? Chodzi dokładnie o skręt w lewo od strony Niska na ul. Solidarności (chyba, ta do alu). Dwa razy jadąc tamtędy ostałem się jak głupi osioł, za pierwszym razem przestałem 2 zmiany świateł i nic, nadal było czerwone, nerwy mi puściły i przewaliłem na czerwonym. Dziś byłem cierpliwszy stałem 3 zmiany świateł i też nic, można sobie podjechać pod sam sygnalizator i tak jest dupa blada. Znowu zostałem zmuszony do złamania przepisów. Uzbierała się spora liczba samochodów za mną i czerwone cały czas. Jedno co zauważyłem to przez pewien czas jest puste skrzyżowanie (wszyscy mają czerwone). Nawaliła sygnalizacja czy ki diabeł tam siedzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 00:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~kierowca bombowca
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 02:16  
Cytuj
swiatla sa polaczone z zapora kolejowa jesli jest opuszczona to swieci sie caly czas czerwone swiatlo

 
 
 
 
~~qba
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 13:39  
Cytuj
To by było jeszcze pół biedy, ale jak jest przejazd otwarty to jest tak samo. Dziś akurat były wyłączone światła bo kreciki coś cudowały na krzyżówce. A zamykanie ramp to już oddzielny temat, bo zdarza się tam stać nawet po 4 minuty, pociąg na rozwadowie a rampy zamknięte i chu... stój sobie

 
 
 
 
~~Grzechotnik
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 00:03  
Cytuj
kolego ja te światła od dawna olewam.... wieczorową porą poprostu zwalniam i jak nic nie jedzie to nawet i na czerwonym jadę ... już nie czekam .... poza tym powinno wrócić wyłączanie świateł o 22 czy 23 i problem byłby z głowy .... . a tak to zawsze "misiaki" się przyczają i albo będą ludźmi albo moje zdanie o nich drastycznie spadnie.... pozdro i samych zielonych życzę

 
 
 
 
~~Grzechotnik
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 00:07  
Cytuj
kolego ja te światła od dawna olewam.... wieczorową porą poprostu zwalniam i jak nic nie jedzie to nawet i na czerwonym jadę ... już nie czekam .... poza tym powinno wrócić wyłączanie świateł o 22 czy 23 i problem byłby z głowy .... . a tak to zawsze "misiaki" się przyczają i albo będą ludźmi albo moje zdanie o nich drastycznie spadnie.... pozdro i samych zielonych życzę

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »