NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Mandat dla włściciela Audi,
~~Apas
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 09:42  
Cytuj
Uwaga na Audi parkowane na chodniku koło kiosku przy rądzie Hutnicza/Ofiat Katynia.Aby ominąć notorycznie nieprawidłowo zaparkowane auto trzeba wtargnąć na ścieżkę rowerową-co wczoraj uczyniłem i otrzymałem wiązankę i prawidłowo od rowerzysty.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 09:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 15:21  
Cytuj
heh rowerzysta dobrze zrobił ... ale co do audi to są dwa sposoby ... najpierw proponuje napisać kartkę żeby tam nie stawiał jeśli jest nieprawidłowo zaparkowane a jeśli to nie poskutkuje...hmm pozostaje policja ewentualnie jedna czynność którą sam kiedyś zrobiłem.... potrzebna będzie lina do holowania i w miarę mocne autko ... przypinamy linę i wyciągamy autko na środek drogi ... prędzej czy później zostanie odcholowane albo właściciel się zorientuje... to go nauczy... u mnie poskutkowało za pierwszym razem umiech pozdrawiam

 
 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 16:07  
Cytuj
to ja się dorzucę - Uwaga na "DajEwo" NEXIA,kolor grafit RST **AA,zaparkowane wiecznie dwoma kołami na trawniku.Uważam to za czysty debilizm i bezmózgowie.Powód? przed godz 7.00 parkingi są puste obok Sądu i Elektrowni, a ten ciasny łeb,ciele za przeproszeniem uj..bał sobie akurat kawałeczek wątłego trawniczka, otaczającego działki obok garaży.Inni parkują 50 m dalej,bo zawsze jest miejsce ,ale trawnik chyba wygodniejszy?W soboty i niedziele pewnie też na "zielonej trawce" parkuje...

 
 
 
 
~~edek
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 16:37  
Cytuj
Nie pisze się sąd tylko sond bo sie na rądo odmienia analfabeto...

 
 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 17:08  
Cytuj
fucktycznie,zamotałeem się,to "pszes te kolende spżet kilku miesiency":haha:

tak lepiej??smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 06:57  
Cytuj
Faktycznie (dzisiaj rano)stoi tam to Audi na chodniku.Przecież 10 m dalej jest parking.Tylko ,że kioskowy boi się o swój prawie 20 letni samochód.Gdzie są służby porządkowe?

 
 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 08:02  
Cytuj
Tia, i "stalowe kierowce" czepiają się wszystkich innych,byleby odwrócić uwagę od samych siebie,czepiają się rowerzystów i pieszych.Być może właściciel Audi przechodzi chwile ekstazy na widok swojej starej puszki?

Zachodznie auto produkcji koreańskiej,składane prawdopodobnie w Rzeczpospolitej Polskiej dzisiaj też stoi, zgodnie z tradycją na trawniku,a parking jest puusty...Starszy pan wyjeżdżając ze swojego garażu musiał sobie zdrowo kręgosłup nadwyrężyć,aby ominąć NEXIE...
To jakis cieć z Elektrowni

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 08:22  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »