NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Bidne ateisty,
~~Bdn
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 23:56  
Cytuj
Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 23:56  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 00:32  
Cytuj
yyyyyyy... aha?zdziwiony

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 08:30  
Cytuj
Ja ateistka nie jestem, ale t co się wyprawia mnie oburza i nie chodzi mi o komentarze ale o zachowanie księży i biskupów. A ten film to tylko jeden z dowodów na wybryki i zachowanie tzn brak rozumu.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 12:26  
Cytuj
Ja juz mam dosć księży oni tylko pouczają a sami jak żyją ? Ciągle tylko dawać - a te biedne owieczki dają bo to na kościół . Nieprawda że na kościół zobaczcie jakimi furami jeżdzą ,bawią się i świętych udają.A nie wspomne że całe rodziny za nasze pieniadze utrzymują.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
Ja juz mam dosć księży oni tylko pouczają a sami jak żyją ? Ciągle tylko dawać - a te biedne owieczki dają bo to na kościół . Nieprawda że na kościół zobaczcie jakimi furami jeżdzą ,bawią się i świętych udają.A nie wspomne że całe rodziny za nasze pieniadze utrzymują.


To po co chodzicie sprzątać, po co dajecie, czemu ulegacie naciskowi? Bo co ludzie powiedzą? Jak sąsiadka spojrzy? Jesteście wolnymi ludźmi i nie musicie nic dawać ani nigdzie chodzić. Ja już dawno to zrobiłem, nie chodzę, nie daję, nie wpuszczam po kolędzie i naprawdę zwisa mi i powiewa, co ludzie na to powiedzą.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 13:02  
Cytuj
Masz rację !!! Ja już też zrozumiałam jak zobaczyłem co nasz ksiądz proboszcz J.K. wyprawia a wiele się dowiedziałem .Ja już przejrzałem na oczy ale myślę że inni długo a może wcale nie. A nie wspomnę ile z nich by nie uwierzyła. NO ale cóż człowiek uczy się na błędach

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 13:18  
Cytuj
do Bdn

haha, według Ciebie każdy kto krytykuje kościół to ateista?

Brawo Gościu, brawo. Od Ciebie wręcz bije miłość i poszanowanie bliźniego, nawet innej wiary bądź żadnej nie wyznającej umiech

Katoliczek wojujący, na szczęście jesteście powoli spychani na śmietnik historii, jeszcze tylko z jedno pokolenie i zostaną prawdziwie wierzący, a nie traktujacy Boga jako instrument do nabijania wlasnej kabzy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 13:36  
Cytuj
Kto walczy z czarnymi? Bo ja się :zły:

 
 
 
 
~~Bdn
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
do Bdn

haha, według Ciebie każdy kto krytykuje kościół to ateista?

Brawo Gościu, brawo. Od Ciebie wręcz bije miłość i poszanowanie bliźniego, nawet innej wiary bądź żadnej nie wyznającej umiech

Katoliczek wojujący, na szczęście jesteście powoli spychani na śmietnik historii, jeszcze tylko z jedno pokolenie i zostaną prawdziwie wierzący, a nie traktujacy Boga jako instrument do nabijania wlasnej kabzy.



Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 22:43  
Cytuj
bdn czy arti czy ktos inny

masz gosciu ciagle ta sama plyte umiech a o ateistow sie nie martw.
Oni predzej niz Ty wejda do raju, bo zyja w prawdzie a nie w oparach opracowanych przez instytucje znad Tybru smiech2smiech2smiech2smiech2
Ciebie mozna tylko tolerowac, bo ciagle dukasz to samo (a co pewnie wymyslasz po pare dni umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 11:04  
Cytuj
NIe jestem ateistka, ale uwazam ze Kosciol robi sobie ogromny dol do ktorego wkoncu wpadnie jak sliwka w kompot. Mam 24 lata i wcale nie mam zamiaru zadnych kosciolow sprztac, tyle na tace dostaja ze niech sprzataczkom zaplaca (chodziaz wtedy na samochody i panienki by jnie mieli). A na marginesie powinni dac se siana bo to nie pasuje zeby sie wpierniczali w zycie polityczne i prywatne ludzi. Niech siedza na tylkach w kosciolach, tam ich miejsce!!!:wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 11:31  
Cytuj
Rzeczywiście dodatkowe osoby dostałyby wtedy pracę. umiech W naszej parafii rozważano już możliwość zatrudnienia sprzątaczki. Na tym się skończyło.

 
 
 
 
~~kajko
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los.


W demokracji każdy może wyrazić swoją opinię, lęk, nadzieję i niepoczytalność.

Kochamy Cię.
podpisano.
Ateiści praktykujący

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Masz rację !!! Ja już też zrozumiałam jak zobaczyłem co nasz ksiądz proboszcz J.K. wyprawia a wiele się dowiedziałem .Ja już przejrzałem na oczy ale myślę że inni długo a może wcale nie. A nie wspomnę ile z nich by nie uwierzyła. NO ale cóż człowiek uczy się na błędach
Co wyprawia J.K.?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 07:59  
Cytuj
Jak jesteś jego "parafianinem" tak jak ja to wiesz Jaką ma fure? Jak postępuje i tak dalej o zabawach nie wspomne . Ksiadz powinien dawać przykład a on ma wiele grzeszków. A jak kiedy wyjdą na jaw oooo... to będzie problem .Chyba wilele osób z parafi ma takie samo zdanie?

 
 
 
 
~~Bdn
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Jak jesteś jego "parafianinem" tak jak ja to wiesz Jaką ma fure? Jak postępuje i tak dalej o zabawach nie wspomne . Ksiadz powinien dawać przykład a on ma wiele grzeszków. A jak kiedy wyjdą na jaw oooo... to będzie problem .Chyba wilele osób z parafi ma takie samo zdanie?




Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 10:10  
Cytuj
`BDN....ale buc z ciebiegood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 10:56  
Cytuj
Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los. [/cytat]

Mało wiesz o życiu księży to i twój komentarz jest "bidny" to na to żal patrzeć niestety ale jak popatrzysz co się dzieje wokół ciebie to wtedy zrozumiesz

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 15:46  
Cytuj
Właśnie, buc z Ciebie i tyle. Księża to dopiero maja barwne życie (erotyczne też) czasem bardziej kolorowe niż niejeden parafianinsmiech2

 
 
 
 
~~Bdn
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
Właśnie, buc z Ciebie i tyle. Księża to dopiero maja barwne życie (erotyczne też) czasem bardziej kolorowe niż niejeden parafianinsmiech2





Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 22:49  
Cytuj
Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los.[/cytat]


smiech2smiech2 a skąd takich debili biorą?
Juz wiem to pewnie ksiądz dyrktorsmiech2

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »