NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Jutro i w sobotę nie zrobisz zakupów ,
~~Zosia
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 14:55  
Cytuj
Rząd nie zniesie zakazu pracy w święta Jutro i w najbliższą sobotę zamknięte będą wszystkie placówki handlowe, które nie mogą prowadzić działalności bez pracowników. 1 i 3 maja obowiązuje zakaz pracy w handlu w święta. I wszystko wskazuje na to, że będzie obowiązywał przez następnych kilka lat. Resort pracy potwierdził GP, że nie planuje żadnych zmian w kodeksie pracy dotyczących zakazu pracy w handlu w święta. http://bizne(...)asa.html

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 14:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~Za kupy
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 15:24  
Cytuj
i bardzo dobrze

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 16:49  
Cytuj
no i bardzo dobrze. pracownicy sklepów to tez ludzie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 17:50  
Cytuj
I tak ma być. umiech Pracodawcy nie zażądają przynajmniej, aby ich pracownicy musieli wtedy pracować i nie mogli świętować. umiech Powinni natomiast stawić się do pracy 2-go maja.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 23:50  
Cytuj
Debilstwo - jak sobie chcę zrobic zakupy to powinienem mieć taką możliwość - to rynek powinien o tym decydowac a nie państwo! A pracownicy sklepów czym są lepsi od innych, którzy musza pracować? W końcu jak pracują w święta to mają inne dni wolne.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 11:00  
Cytuj
Ten przepis to debilizm...A jak sie nie podobalo wczesniej to kto kazal w handlu pracowac? trudno zawsze ktos musi sie poswiecic....ucz sie ucz to nie bedziesz stal za ladajezykchytry

 
 
 
 
~~Memory
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
Debilstwo - jak sobie chcę zrobic zakupy to powinienem mieć taką możliwość - to rynek powinien o tym decydowac a nie państwo! A pracownicy sklepów czym są lepsi od innych, którzy musza pracować? W końcu jak pracują w święta to mają inne dni wolne.



PAMIĘTAJ, ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ

 
 
 
 
~~xxxxxxxxxxx
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Debilstwo - jak sobie chcę zrobic zakupy to powinienem mieć taką możliwość - to rynek powinien o tym decydowac a nie państwo! A pracownicy sklepów czym są lepsi od innych, którzy musza pracować? W końcu jak pracują w święta to mają inne dni wolne.



PAMIĘTAJ, ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ



hahaha no nie ma jak to swietowac swieto komunistyczne.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 22:05  
Cytuj
w zabce zrobismiech2smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 22:51  
Cytuj
A czy będzie w sobotę handel na bazarze?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 22:54  
Cytuj
na "targu" smiech2smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 12:04  
Cytuj
1szy maj to nie jest święto komunistyczny bęcwale niedouczony

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 15:44  
Cytuj
chyba jednak jakieś swieto becwale jest, skoro wszytsko oprócz żabek masz pozamykane.smiech2

 
 
 
 
~~alcia
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Ten przepis to debilizm...A jak sie nie podobalo wczesniej to kto kazal w handlu pracowac? trudno zawsze ktos musi sie poswiecic....ucz sie ucz to nie bedziesz stal za ladajezykchytry

nie badz taki madry i cwany teraz ludzie po studiach staja za lada sklepawa,bo tak jest w tej naszej kochanej polsce,kazdy chce miec swieta wolne od pracy,a na zakupy jest czas przed swietami a nie w swieta,masakra ludzie pomysl troche jak by kazdy sie uczył to ciekawe kto by w tych sklepach pracował co??cwaniaczku ty jeden,gnebic takich jak ty:boksuj: w swieta sie odpoczywa a nie łazi po sklepach

 
 
 
 
~~alcia
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
Debilstwo - jak sobie chcę zrobic zakupy to powinienem mieć taką możliwość - to rynek powinien o tym decydowac a nie państwo! A pracownicy sklepów czym są lepsi od innych, którzy musza pracować? W końcu jak pracują w święta to mają inne dni wolne.

 
 
 
 
~~alcia
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Debilstwo - jak sobie chcę zrobic zakupy to powinienem mieć taką możliwość - to rynek powinien o tym decydowac a nie państwo! A pracownicy sklepów czym są lepsi od innych, którzy musza pracować? W końcu jak pracują w święta to mają inne dni wolne.
boshe co wy ludzie piszecie zastanowcie sie nad tym,ciekawe czy ty bys poszedł w swieto pracowac ??????????????????????takis madry to pracuj zobaczymy ile dasz rade tak ciagnac:wśceikły:

 
 
 
 
~~bubu
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Debilstwo - jak sobie chcę zrobic zakupy to powinienem mieć taką możliwość - to rynek powinien o tym decydowac a nie państwo! A pracownicy sklepów czym są lepsi od innych, którzy musza pracować? W końcu jak pracują w święta to mają inne dni wolne.

Ty yntelygent jak jestes taki "mondry" to sobie otwieraj sklepik i stoj w nim 24 na 365 i bedziesz sobie robił zakupy kiedy chcesz a teraz imbecylu sa ludzie ktorzy nie chca pracowac w swieta i państwo musi im czasem pomagac.Ty podejzewam ze zabierasz dupe i swietujesz wiec jestes wielki DUPEK.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 12:54  
Cytuj
To niech nie pracuja jak sie im nie podoba. Ja chce kupowac w swieta, bo to dla mnie zadne swieta, wiec chce by kazdy kto ma sklep mogl w nim sprzedawac jak w zwykly dzien.

 
 
 
 
~~Andzia
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
To niech nie pracuja jak sie im nie podoba. Ja chce kupowac w swieta, bo to dla mnie zadne swieta, wiec chce by kazdy kto ma sklep mogl w nim sprzedawac jak w zwykly dzien.


Racja idąc do hanldu masz swiadomosc tego ze pracujesz w soboty, niedziele i swieta. Trudno. Kazdy zawod ma swoje wady. Dlaczego ja pracujac do pozna na drugi dzien nie moge zrobic zakupow bo jakies niby swieto wypadlo? Granda!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~moherowy łeb
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 17:57  
Cytuj
Mam pomysł. W niedziele i święta pozamykajmy wszystko bez wyjątku. Leżmy krzyżem wszyscy. Szpitale, energetyka, telekomunikacja, wodociągi, komunikacja, huta, policja, straż pożarna, wojsko. Pracować może tylko ksiądz katolicki. Wyłączyć wodę, prąd, internet, telefony, media. Modlić się można przy świecach.

 
 
 
 
~~alcia
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To niech nie pracuja jak sie im nie podoba. Ja chce kupowac w swieta, bo to dla mnie zadne swieta, wiec chce by kazdy kto ma sklep mogl w nim sprzedawac jak w zwykly dzien.


Racja idąc do hanldu masz swiadomosc tego ze pracujesz w soboty, niedziele i swieta. Trudno. Kazdy zawod ma swoje wady. Dlaczego ja pracujac do pozna na drugi dzien nie moge zrobic zakupow bo jakies niby swieto wypadlo? Granda!!!!!!!!!
to macie pecha i tyle ja pracuje w klepie i ciesze sie z tego ze tacy ludzie jak wy nie moga zrobic w te dni zakupowgooda jak nie pasuje to otworz sobie swoj i stoj 24 na dobe.zmien prace jak nie mozesz w normalny dzien zrobic zakupowumiech

 
 
 
 
~~Nerik
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 08:25  
Cytuj
to macie pecha i tyle ja pracuje w klepie i ciesze sie z tego ze tacy ludzie jak wy nie moga zrobic w te dni zakupowgooda jak nie pasuje to otworz sobie swoj i stoj 24 na dobe.zmien prace jak nie mozesz w normalny dzien zrobic zakupowumiech[/cytat]

A ty co nie wiesz ze to twoj obowiązek stać za ladą i byc grzeczym i urzejmym i pracowac w niedziele i soboty? A po co mamy zakladac swoje sklepy skoro sa tacy jak TY i beda robic w sklepach za 800 złotych? W to rzeczywiście szcczyt zeby zamykac w swieta sklepy. Ktoś musi to robic, a jak nie odpowiada to jak ktoś tu napisał...sio za granice...do scierek moze wtedy docenicie co tu macie. A jak sie Tobie nie podoba to trzebabylo sie uczyc to bys za lada nie stał:haha::haha::haha::haha:

 
 
 
 
~~mp3
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 16:04  
Cytuj
Chce zakupów w tzw. święta , co to kogo obchodzi kiedy chce je robić.Pracuję już 10 lat w wszystkie świeta bez wyjątku po 8 godz.Nikt mnie nieżałuję, choć 2 tyg. mieśięcznie jestem na dyżurze domowym,umiech przez cały rok w Elektrowni.

 
 
 
 
~~hahhah
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
Mam pomysł. W niedziele i święta pozamykajmy wszystko bez wyjątku. Leżmy krzyżem wszyscy. Szpitale, energetyka, telekomunikacja, wodociągi, komunikacja, huta, policja, straż pożarna, wojsko. Pracować może tylko ksiądz katolicki. Wyłączyć wodę, prąd, internet, telefony, media. Modlić się można przy świecach.
widze ze twoj stopien inteligecji to ponizej zeragoodto moja opinia za twoja wypowiedz:wśceikły:

 
 
 
 
~~moherowy łeb
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 16:34  
Cytuj
[/cytat]widze ze twoj stopien inteligecji to ponizej zeragoodto moja opinia za twoja wypowiedz:wśceikły:[/cytat]

Jak to? Czemu pracownicy handlu mają być uprzywilejowani, a np. energetycy czy kierowcy PKS już nie? Przecież to dyskryminacja.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »