NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kompromitacja, księże Proboszczu!, W piątek koncert rozrywkowy?
~~__wierzący
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 18:51  
Cytuj
2. maja w piątek rozpoczynają się Dni Stalowej Woli. Czyż nasi radni nie mogli przenieść uroczystości na 1. lub 3. maja? Nic by się nie stało... Po prostu nie dopilnowaliście tego, aby koncerty nie odbywały się w dzień postu. Może jeszcze jest czas, aby to zmienić?

Podpisujcie się wszyscy, którzy wierzycie...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 18:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 19:00  
Cytuj
O co chodzi? Nie bardzo rozumiem.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 19:23  
Cytuj
Nie każdy trwa na bieżąco z Kościołem, więc odsyłam do źródeł:
http://pl.wi(...)licyzmie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 19:24  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 19:53  
Cytuj
:-:
CIĄĆ

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 19:58  
Cytuj
No ale co ma kościół do dni Stalowej Woli, bo nadal nie rozumiem?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 20:04  
Cytuj
Jeśli jesteś ateistą, to nic nie ma. chytry Przeczytaj jednak fragment z Wikipedii ze zrozumieniem. umiech Jeżeli większość obywateli należy do Kościoła katolickiego, władze powinny to uwzględnić i nie ustalać hucznych uroczystości na piątki.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Jeśli jesteś ateistą, to nic nie ma. chytry Przeczytaj jednak fragment z Wikipedii ze zrozumieniem. umiech Jeżeli większość obywateli należy do Kościoła katolickiego, władze powinny to uwzględnić i nie ustalać hucznych uroczystości na piątki.


Polska nie jest państwem katolickim, tylko świeckim.

 
 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 21:51  
Cytuj
Jak nie masz ochoty isc na koncert to zaiwaniaj do kosciola, nie bronie Ci tego, na pewno nie bedzie zamkniety.
Lecz nie zapominaj o tym ze zyjemy w Polsce, kraju gdzie nie kazdy ma swiatopoglad taki jaki nazucaja nam ksieza z ambony.
Zapraszam do lektury: http://www.sejm.(...)kon1.htm

tam jest napisane jasno i wyraznie ze jak mam ochote
żreć mieso w piatek i isc na koncert, to nikt mi tego nie zabroni, tak samo jak tobie lazic do kosciola i bulic za to ksiedzu proboszczowi.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 23:41  
Cytuj
Ciekawe co ksiądz "fiut" jankowski robi w piątki?

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 00:03  
Cytuj
już nawet na stalowymmiescie panoszą się zwolennicy 'czarnego desantu"?bez przesady!!!!!!!!!!!!!!!!Jest czas na skupienie i modlitwe,jesli ktos ma taka potrzebę,ale w tej ciężkiej i czesto "szarej rzeczywistosci" ludziom potrzeba tez dobrej zabawy!!!!!!!good

 
 
 
 
~~cr
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 06:12  
Cytuj
Biblia- Stary Testament-" Posty są niemiłe panu"
Głodując, jest się cichym i pokornego serca, czyt. NIEWOLNIKIEM.A takim łatwo się rządzi/poniewiera/.
Osobiście chodze do koscioła ,po to aby dać cześć Przedstawicielowi Boga- ON JEST !!!

 
 
 
 
~~mac cu
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 08:27  
Cytuj
Post jest pomysłem celtyckim. Pokrzywdzony a niższego stanu głodował pod bramą domu możnego krzywdziciela aby wymóc na nim odszkodowanie przyznane przez sąd.
Sprawca tez musiał głodować do czasu wypłaty zadośćuczynienia aby nie stracić honoru.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 10:58  
Cytuj
A przetsancie głupoty pisać, co ma piernik do wiatraka? Chcesz sie modlic to do Koscioła, ja chce sie tez pobawic poki mam wolne od pracy. Nie kazdy marzy spedzac swoj wolny czas w Kosciele i nie od razu musi byc ateista. A zreszta co kogo to obchodzi? Nadal nie rozumiem. Prawda jest taka ze "kościelni" za bardzo wtryniają sie w nasze zycie i niedlugo znowu popadniemy w sredniowicze i znowu wszytskim bedzie kler rzadzil (hmmm chyba juz tak jest). Granda!!!!zdziwiony

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 05:30  
Cytuj
"-Wierzący", ja też wierzę lecz trudno Cię pojąć bo swoim rozumowaniem wiary czynisz Jej krzywdę. Czy wiara to czy już fanatyzm?.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 07:54  
Cytuj
Pomyślmy czy wiara tzn. ksiądz ja z swojego doświadczenia wiem że ksiądz nie wierzy zapytajcie ich ich to odwiną "kota ogonem " a jak odpowiedzą tak - to się nasuwa kolejne pytanie - to dlaczego nie postępują zgodnie z przykazaniami

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 12:35  
Cytuj
Nie traktujmy wszystkich księży jednakowo. Niektórzy naprawdę wybrali kapłaństwo z powołania i postępują, jak trzeba. Choćby nasz papież Jan Paweł II.

Obraz księdza w Polsce psują pseudo-kapłani. Niestety. Głównie na wsiach.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 12:55  
Cytuj
Oj nie tylko na wsiach. W miastach także .To w miastach najwięcej jest pogrzebów i księża biją kasę przeważnie proboszczowie na "stołkach" .Nawet sugerują firmy pogrzebowe też myślę że nie bez korzyści

 
 
 
 
~~Bdn
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
Oj nie tylko na wsiach. W miastach także .To w miastach najwięcej jest pogrzebów i księża biją kasę przeważnie proboszczowie na "stołkach" .Nawet sugerują firmy pogrzebowe też myślę że nie bez korzyści




Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 15:43  
Cytuj
Wiekszość tych pseduo to wlasnie w miastach jest. Wstyd zeby sie tak pchali do koryta jak politycy i zeby nawet w kosciele siana sobie nie dali z polityka. Zabawiaja sie z dziewczynami a maja wsytd jescze zeby pokuty na spowiedziach komus zadawac....ciekawe jakie sobie pokuty daja hahhaha

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
Jeśli jesteś ateistą, to nic nie ma. chytry Przeczytaj jednak fragment z Wikipedii ze zrozumieniem. umiech Jeżeli większość obywateli należy do Kościoła katolickiego, władze powinny to uwzględnić i nie ustalać hucznych uroczystości na piątki.
Polecam katechizm jedynie słusznej religii czy wiary w którym to klechy zmienili V-te przykazanie kościelne: wcześniej było "W czasach zakazanych wesel i zabaw hucznych nie urządzać" teraz brzmi "Potrzebom materialnym Kościoła zaradzać". Przestań więc pierdolić o jakimś poście w piątek kiedy dla czarnych liczy się tylko KASA a Ty tkwisz w jakichś średniowiecznych absurdach - post?????co to wogóle jest i komu potrzebne.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 00:32  
Cytuj
Przypominam wszystkim wierzącym: jutro obowiązkowo idziemy na Mszę świętą oddać cześć Najświętszej Maryi Pannie Królowej Polski.

Kto nie chce nic rzucać na tacę, nie musi. Przynajmniej w mieście. Jeśli zaś dajesz - 1 zł lub 2 zł to odpowiednia suma. umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
Przypominam wszystkim wierzącym: jutro obowiązkowo idziemy na Mszę świętą oddać cześć Najświętszej Maryi Pannie Królowej Polski.

Kto nie chce nic rzucać na tacę, nie musi. Przynajmniej w mieście. Jeśli zaś dajesz - 1 zł lub 2 zł to odpowiednia suma. umiech



spadak klecho. !!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 10:20  
Cytuj
Tylda - zważywszy iż ty bezbożnik, śmiesz twierdzić, że każdy, kogo wolą zachęcić do uczestnictwa w nabożeństwie, musi być klechą? Post został napisany przez świeckiego. TYŚ DAWNO WPADŁ W SIDŁA SZATANA. Idź na koncert heavymetalowy oddać mu cześć i nie zwódź innych.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 11:37  
Cytuj
no tak bo heavy metal to SZATANY good ku*wa co idioci :zły:

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »