NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wlk. Brytania: imigranci masowo wyjeżdżają,
~~Zosia
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 19:32  
Cytuj
Z Wielkiej Brytanii wyjechała już połowa z miliona imigrantów z krajów przyjętych do Unii Europejskiej w 2004 roku - wynika z opublikowanego w środę w Londynie badania.
Analiza brytyjskiego ośrodka IPPR (Institute for Public Policy Research) wykazała też, że napływ ludności z 10 nowych państw UE, szukającej pracy na Wyspach Brytyjskich zmniejszy się, gdyż poprawiła się sytuacja ekonomiczna w ich krajach.
IPPR przypomina, że brytyjski funt od 2004 roku spadł w stosunku do polskiego złotego o około 25 proc.
http://bizne(...)sci.html

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 19:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 22:51  
Cytuj
haha, no i co z tego ze spadl??

jak ktos tu zyje to tego nie czuje umiech a wyzyj w polsce za 1 tys. pln umiech

wielka mi poracha, ze funt to tylko cztery razy tyle co zlotowka umiech

i niech wracaja, byle szybciej, bo wstyd sie przy nich pokazywac. niech rozrabiaja u siebie, miedzy bugiem i odra umiech

 
 
 
 
~~:)
ff
Wysłany: 30 Kwie 2008r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
haha, no i co z tego ze spadl??

jak ktos tu zyje to tego nie czuje umiech a wyzyj w polsce za 1 tys. pln umiech

wielka mi poracha, ze funt to tylko cztery razy tyle co zlotowka umiech

i niech wracaja, byle szybciej, bo wstyd sie przy nich pokazywac. niech rozrabiaja u siebie, miedzy bugiem i odra umiech


ciekawy jestem kolego co bedziesz robil za kilkanacie lat na tej wyspie? ja wole w tej chwili zyc sobie skromnie, skonczyc studia i zaczac dobrze zarabiac na miejscu i dobrze zyc
zycze Ci jak najlepiej, ale pieniadze to nie wszystko

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 22:45  
Cytuj
..ale fszystko bez piniendzy to cXXXj jezyk I żebyś się nie zdziwił jak po studiach dostaniesz dobrą pracę.. chyba, że na maszynie w Stalschmidt'cie smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2008r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
haha, no i co z tego ze spadl??

jak ktos tu zyje to tego nie czuje umiech a wyzyj w polsce za 1 tys. pln umiech

wielka mi poracha, ze funt to tylko cztery razy tyle co zlotowka umiech

i niech wracaja, byle szybciej, bo wstyd sie przy nich pokazywac. niech rozrabiaja u siebie, miedzy bugiem i odra umiech


ciekawy jestem kolego co bedziesz robil za kilkanacie lat na tej wyspie? ja wole w tej chwili zyc sobie skromnie, skonczyc studia i zaczac dobrze zarabiac na miejscu i dobrze zyc
zycze Ci jak najlepiej, ale pieniadze to nie wszystko


no więc kolego wiesz, ja też skończyłem studia w Polsce. Nawet że pracowałem w niej na całkiem niezłej posadce ale za to 24/7 i bez specjalnie wysokiej gratyfikacji (jako robol na wyspach zarabiałem więcej za tydzień umiech
A obecnie po 17 miesiącach mam juz, dzięki własnej pracy i bez układów, stanowisko wiceszefa wydziału utrzymania ruchu. Masz rację, że pieniądze to nie wszystko. Spokój od ciągłego szarpania się z urzędami i jebniętymi pracodawcami teżumiech Ja Tobie również życzę jak najlepiej. A jak Ci się zechce wyjechać - nie krępuj się. Warto.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »