NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
PSI PROBLEM,
~~Zosia
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 09:52  
Cytuj
Stalowowolskie spółdzielnie mieszkaniowe nie mogą narzekać na brak skarg jednych lokatorów na drugich. - Psy to bardzo poważny problem. Mieszkańcy niejednokrotnie nie sprzątają na klatce, czy przed blokiem po swoich pupilach. Nie wszyscy właściciele pamiętają, że sprzątanie po psie to ich obowiązek - mówi Sławomir Chyl, prezes Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego w Stalowej Woli.
Problem psich odchodów to tylko czubek psiej "góry lodowej”.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 09:52  
Cytuj

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 18:09  
Cytuj
prosze w takim razie przy kazdym bloku postawic pojemnik na odchody psie i ja chetnie po swoim bede sprzatal. do puki miasto nie zacheci do tego to niech sraja te psy gdzie chca.

 
 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 18:43  
Cytuj
ktoś - ty jesteś typowym przedstawicielem rodu imbecylów. pojemniki na gówna przed blokami? idiotyzm!
sprawa jest prosta - nie sprzątanie po psie to tak jak byś poszedł przed blok, zdjął spodnie i się zesrał i poszedł! niczym się to nie różni od pozostawienia kupy po psie. Szczyt braku kultury! weź worek foliowy i sie schyl idioto!!! wstyd, że tyle wieśniaków w Stalowej mieszka!!!nasrają i pójdą, a potem dzieci w te gówna w trawie!

mazigall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 18:56  
Cytuj
Proponuję stworzyć WC dla psów - np. obok śmietników. Przecież w czym problem? Kto chce sprzątać - niech sprząta. Kto nie - zaprowadzi psa w odpowiednie miejsce, a posprzątają za nich wyznaczeni ludzie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 19:29  
Cytuj
wc dla psow co za idiota czlowieku wruc na to wichure gdzie kiedys mieszkales

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 20:38  
Cytuj
Powiem tak:jakby to człowiek się zesrał na trawniku,to byłoby to wielkie hallo,a swoim pupilkom pieseczkom,wszyscy wybaczamy...Jestem za tym aby własciciele psów sprzatali po nich,są zestawy typu szufelka i worek ale nikt tego nie kupuje,bo po co?Gdyby straz miejska wlepiła takiemu mandat,to może by go to zmobilizowało do dbania o otoczenie,a tak to ma to w d....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 21:13  
Cytuj
Strarz miejska zlikwidowana ,teraz Slezak mandaty bedzie wlepial !!!! PORZADEK W STALOWEJ Z PSIMI ODCHODAMI ZROBIgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 22:49  
Cytuj
OBY.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 23:06  
Cytuj
Psy robią kupy bo muszą.Nasza młodzież wszystko dewastuje i jest OK.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 23:39  
Cytuj
Tylda: czy to zły pomysł? Po prostu wydzielić specjalne miejsca. Problem tylko... z psami, które trudno będzie przyzwyczaić, by tam załatwiały się.

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 00:59  
Cytuj
kurcze o co wy się kłucicie ... miejsca specjalnie dla psów ,... powaliło was już konkretnie... i że niby każdy pies będzie srał tam gdzie mu każą ... ludzie wyście sie chyba z psami nie na głowy ale dupy z głowami pozamieniali ... idźcie za śladem cywilizacji i poprostu weźcie worek i jak już narobi to w worek i do kosza.... co wy nowe miejsca pracy chcecie stwarzać czy co ???? kutwa temat psów i psich odchodów a zaraz zaczną wyciągać że młodzież zdemoralizowana że kałuże na chodnikach i niby po co mieliby sprzątać... ot tak może dla przykładu ... jeden zacznie to ktoś podłapie że może to i dobre i zacznie kolejny ... jak mi przed domem na mojej ziemi jakiś narobi i to zobacze to złapie to gówno i poprostu rzuce we właściciela ... i się skończy ....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Psy robią kupy bo muszą.Nasza młodzież wszystko dewastuje i jest OK.



Musza robic ale wlsciciele powinni za nimi sprzatac i taka prawda. Na Zachodzie to niedopuszczalne zeby psy zalatwialy sie gdzie popadnie. Dlatego trawniki tak wygladaja bo durni wlasciciele psow nie wiedza gdzie psa wyoprowadzic. Jak taki madry jestes, to skoro twoj pies musi srac, to zezwalaj mu na top na srodku domu twojego....milutko ci bedzie? a nie zrownuj czlowieka do psa, bo to ze mlodziez dewastuje cokolwiek to wina tych debili co ida obok i nie reaguja na to. pewnie tez nieraz to widziales baranie.

 
 
 
 
~~Piotr
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 11:19  
Cytuj
Ja drodzy forumowicze sprzątam po moim piesku i uważam,że tak powinno być.Zawsze mam woreczek foliowy w kieszeni.Piesek załatwi się gdzie mu pasuje a ja czy ktokolwiek inny z mojej rodziny zabiera odchody do woreczka i do śmietnika.KONIEC!!!

Ale jedno jeszcze!

Płace podatek od psa - 36 pln rocznie co miasto w zamian daje?

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 11:34  
Cytuj
a ja mam kota i nie mam takich problemów good

 
 
 
 
~~kibic
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
prosze w takim razie przy kazdym bloku postawic pojemnik na odchody psie i ja chetnie po swoim bede sprzatal. do puki miasto nie zacheci do tego to niech sraja te psy gdzie chca.
A śmietniki są przy kazdym prawie bloku to jeszcze pojemniki

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
Ja drodzy forumowicze sprzątam po moim piesku i uważam,że tak powinno być.Zawsze mam woreczek foliowy w kieszeni.Piesek załatwi się gdzie mu pasuje a ja czy ktokolwiek inny z mojej rodziny zabiera odchody do woreczka i do śmietnika.KONIEC!!!

Ale jedno jeszcze!

Płace podatek od psa - 36 pln rocznie co miasto w zamian daje?


I dobrze ze placisz, za to ze psy sraja gdzie popadnie , ze biegaja tam gdzie bawia sie male dzieci/....pomysl ze to za to..ulżyło?smiech2

 
 
 
 
~~trolll
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 15:16  
Cytuj
wiesniaki z wiochu jeszcze obszczymurki przytargali.
troche kultury z tymi kundlami ,jak kundel sra to niech sra pod swoim blokiem a nie pod cudzym !!!!!!
kundel sie musi wysrac ,ale ma głupiego pana .niech sie mu zerżnie w domu na kanapie ,wtedy zobaczymy .ZBOCZEŃCY Z PSAMI!!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja drodzy forumowicze sprzątam po moim piesku i uważam,że tak powinno być.Zawsze mam woreczek foliowy w kieszeni.Piesek załatwi się gdzie mu pasuje a ja czy ktokolwiek inny z mojej rodziny zabiera odchody do woreczka i do śmietnika.KONIEC!!!

Ale jedno jeszcze!

Płace podatek od psa - 36 pln rocznie co miasto w zamian daje?


I dobrze ze placisz, za to ze psy sraja gdzie popadnie , ze biegaja tam gdzie bawia sie male dzieci/....pomysl ze to za to..ulżyło?smiech2


powinni płaci 1000pln to by sie im odechciało kundli ,lepiej sie za dzieci płodzic wezcie ,bo mało nas sie robi.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 18:25  
Cytuj
POWINNI WLASCICIELE PSOW SROGIE MANDATY PŁACIĆ ,ZA NIE POSPRZATANIE ZA NICH ,A CO DO SIKANIA TO ZOBACZCIE ILE SZKOD ROBIĄ SIKAMI PODLEWAJAC DRZEWKA(ktore usychaja) CZY LATARNIE (ktore są skorodowane) PRZECIESZ TO MY PODATNICY ZA TO WSZYSTKO MUSIMY PŁACIC A WŁAŚCICIEL CZWORONOGA MA TO W DUPIE!!!! POPIERAM WLEPIAC IM MANDATY

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 4 Maja 2008r. 15:13  
Cytuj
no dziwne ze w innych krajach europy sa specjalne smietniki na odchody, ale wy "wiesniaki" nie rozumiecie tego. tak jak powiedzialem w drugim poscie tego tematu - jak beda specjalne smietniki to bede sprzatal.
jestem za tym zeby sprzatac ale nie bede chodzil z gownem i szukal smietnika.

zreszta, mysle ze stalowa ma duzo wiecej problemow niz psie gowna.

 
 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2008r. 15:26  
Cytuj
ja myślę troglodyto, że jak się schylisz po to gówno, to ci korona z głowy nie spadnie, a twoja kultura osobista święcić będzie tryumfy, jakich pewnie długo potem nie doświadczy. nie nazywaj innych wieśniakami, bo swoimi tekstami obrażasz cywilizowany naród.
czy to tak ciężko uzmysłowić sobie, że należy sprzątać tak po swoim psie jak i po sobie?
Ludzie - zwracajcie uwagę właścicielom psów, to może takie buraki nie będą pleść takich bzdur. Do świadomości trzeba trafiać (oczywiście nie do wszystkich się da...).

mazigall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Lila
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 22:00  
Cytuj
Ten film powinna zakupić Stella i Diana.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
no dziwne ze w innych krajach europy sa specjalne smietniki na odchody, ale wy "wiesniaki" nie rozumiecie tego. tak jak powiedzialem w drugim poscie tego tematu - jak beda specjalne smietniki to bede sprzatal.
jestem za tym zeby sprzatac ale nie bede chodzil z gownem i szukal smietnika.
zreszta, mysle ze stalowa ma duzo wiecej problemow niz psie gowna.


Sorka, ale w państwach europejskich masz te śmietniki jak na lekarstwo, a gówna psie to wrzucasz ale do śmieci ogrodowych.

 
 
 
 
~~taran
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 17:02  
Cytuj
Z kundlami i ich miłośnikami jest tak jak zpalaczami oni mają przyjemność a zatruwają (a w tym przypadku zasrywają)życie innym wokół.Przyjemności niech mają ale nie kosztem innych,za to trzeba płacić, a nie wymagać aby spoleczeństwo tolerowało wszechobecną kloakę.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »