NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
wesele w Lasowianka ,
~~iek1981
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 15:50  
Cytuj
cwitam mam zamiar roic wesele w Lasowiance ktos juz tam mial po tym remocie wesele odpoiszcie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 15:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~Rita
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 22:19  
Cytuj
Mialam tam wesele , ale dosyć dawno , bo 5 lat temu. Wrażenia jak najlepsze, mila i profesjonalna obsluga. Nic mi nie zginelo, świetne jedzenie i co najwazniejsze bylo sporo przystawek w ilościach wystarczających a nie symbolicznych jak w niektórych lokalach. Zorganizowalam tam również bardzo tanio poprawiny i wszystkim ten lokal polecam.

 
 
 
 
~~fred
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 02:21  
Cytuj
CYTAT
cwitam mam zamiar roic wesele w Lasowiance ktos juz tam mial po tym remocie wesele odpoiszcie


Człowieku, czy ty masz jakieś kłopoty z psychiką, jesteś analfabetą czy po prostu klawiatura ci się zacina? Nie potrafisz napisać kilku słów bez błędów? Oczopląsu można dostać jak się czyta takie g*wno! :zły:

 
 
 
 
~~Erst
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
cwitam mam zamiar roic wesele w Lasowiance ktos juz tam mial po tym remocie wesele odpoiszcie


Człowieku, czy ty masz jakieś kłopoty z psychiką, jesteś analfabetą czy po prostu klawiatura ci się zacina? Nie potrafisz napisać kilku słów bez błędów? Oczopląsu można dostać jak się czyta takie g*wno! :zły:



I po co ten wulgaryzm?

 
 
 
 
~~aas
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 18:02  
Cytuj
Miałem wesele 6 przed remontem i POLECAM! Tanio, dobra obsługa, dobre jedzenie i nie kradną. Jak w domu. Obsługa sie nie zmieniła. Tylko wystrój. Ale faktycznie niechlujnie piszesz!

 
 
 
 
~~Zosia
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 20:17  
Cytuj
Polecam stronę Restauracji „LASOWIANKA” http://www.spole(...)mia.html

 
 
 
 
~~ ******
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 20:21  
Cytuj
http://www.spolem-pss.pl/gastronomia.html

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »