NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
szukam fryzjerki!!!!,
~~paulina
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 21:28  
Cytuj
wlascicielke to juz mozna ocrnic po wygladzie a jesli chodzi o uslugi jakie wykonuje to niech sie zstanowi co nakalda na glowe bo popalila mi wlosy

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 21:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~monika
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 20:40  
Cytuj
Raz bylam u Marka Bebenka ale lipa niezla umowiona bylam do niego ale pan stylista przekazal mnie w rece swojej pracownicy i wcale nie bylam zadowolona,A cena :szok:

 
 
 
 
~~traffka
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 21:49  
Cytuj
gdzie jest ten Twój Styl?

 
 
 
 
~~Anitka
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 21:26  
Cytuj
W budynku dawnego lidera

 
 
 
 
~~Paulaaa
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Z czystym sumieniem mogę polecić p.Grazynę Trzuskot z Okulickiego 1 (obok PKS-u).Chodzę do niej od ładnych paru lat i nigdy nie spotkałam się z niezadowoleniem żadnej z klientek.
Poprostu ma chyba talent i już.Czesze też pięknie na różne okazje.I co ważne jest niedrogo. :haha:

Czy zaklad tej Pani miesci sie tam gdzie jest zaklad kosmetyczny i solaruim kolo pizzzy da grasso?

 
 
 
 
~~misss
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z czystym sumieniem mogę polecić p.Grazynę Trzuskot z Okulickiego 1 (obok PKS-u).Chodzę do niej od ładnych paru lat i nigdy nie spotkałam się z niezadowoleniem żadnej z klientek.
Poprostu ma chyba talent i już.Czesze też pięknie na różne okazje.I co ważne jest niedrogo. :haha:

Czy zaklad tej Pani miesci sie tam gdzie jest zaklad kosmetyczny i solaruim kolo pizzzy da grasso?


nie,do niej wchodzi się przez klatkę,139 na domofonie

 
 
 
 
~~znawczyni
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 21:33  
Cytuj
Grażyna Trzuskot i nic więcej. Grażynko trzymaj tak dalej swój zakład i profesjonalizm na wysokim poziomie!!! :zły:

 
 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2009r. 21:13  
Cytuj
a co sadzicie o salonie Fryzjerskim Joanna? Ja tam bylam pare razy i stwierdzam ze dobrze obcina tylko ta blondynka Basia bo ta cala Joanna to Boze Bron....zaklopotany

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »