NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
szukam fryzjerki!!!!,
~~kkkk
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 16:30  
Cytuj
czy znacie jakas dobra fryzjerke ze stalowej woli ktora robi fajne fryzury slubne?? jesli tak to napiszcie!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 16:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~polecam!
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 17:26  
Cytuj
pani Grazyna Trzuskot, zaklad w 16-pietrowcu obok policji, klatka najblizsza torow, zaklad kosmetyczno-fryzjerski.

 
 
 
 
~~uczesana
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 18:07  
Cytuj
U Moniki w białych domach wejście od parkingu.Polecam.

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 18:17  
Cytuj
U Pani Grażyny Trzuskot co prawda nie byłam, ale moja przyjaciółka przyjeżdża do niej aż z Warszawy (jakby tam nie było fryzjerów) i bardzo ją sobie chwali, więc musi być dobra.umiech

 
 
 
 
~~klientka
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 23:48  
Cytuj
Również gorąco polecam Grażynę Trzuskot. Pełen profesjonalizm!!! Każda klientka wychodzi zadowolona!

 
 
 
 
~~mimi
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 09:26  
Cytuj
Grażynka is the best!good

 
 
 
 
~~perfekcja
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 15:55  
Cytuj
Proponuje ci studio fryzur Beata na edukacji.Zapisz sie do pani zuzi ktora robi fryzury jak malo kto w naszym regionie.Jezeli nie chcesz sie denerwowac to ci polecam jak najbardziej ten zaklad ale oczywiscie decydujessz ty.Pozdrawiamgood

 
 
 
 
~~beata...
ff
Wysłany: 9 Maja 2008r. 12:41  
Cytuj
Najgorszy fryzjer jest w budynku lidera.Twoj styl sie nazywa.Nie polecam!!!Po pierwsze obgadywane sa tam klientki a po drugie pani wlascicielka wzywa do swoich zabiegow najtanszych farb i rozjasniaczy.Mojej przyjacilce tak spalila wlosy ze nie poszla na studniowke, a pozniej jeszcze ja straszyla swoim mezem.Odradzam.Chyba ze chcecie miec lyse glowy to idzcieumiech..

 
 
 
 
~~karmazynowa
ff
Wysłany: 9 Maja 2008r. 12:56  
Cytuj
tak wiem .masz racje ze to najgorsza fryzjerka.taka kiedys byla dla mnie milutka, az przeslodzona.Rozjasnialam u niej wlosy ......i tak mi je spalila ze same sie kruszyly..zgadnijcie co mi odpowiedziala.: ze tak jest zawsze po rozjasnianiu i ze wygladam pieknieumiechzaproponowala mi wiec podniesienie wlosow u nasady poprzez zabieg ondulacji.Mialo mi to poprawic wlosy!!! zgodzilam sie i co wyszlo ....Trwala taka jak u baranka. Miala mi tylko podniesc wlosy u nasady i zapewniala o efekcie.Stalo sie zupelnie inaczej.Nie dosc ze uzyla do tego jakiegos plynu z kiosku ruchu ( wyslala po niego swoja praktykantke) to na dodatek jeszcze bardziej spalila mi wlosy.z moimi wlasami niestety nie dalo sie juz nic zrobic.Musialam je sciac.- ale juz nie u niej!!!gdyby taka sytuacja miala miejsce w innym kraju to pani wioletka trafila by do sądu. Moje zdanie jest takie ze ona powinna podcinac tylko grzywy koniom w stajni.

 
 
 
 
~~Paulaaa
ff
Wysłany: 10 Maja 2008r. 22:00  
Cytuj
Ja proponuje salon Bajka. Wlascicielka jest po tylu kursach ze sama potrafi dobrac fryzure do ksztalu twarzy. Ja za rok mam wesele i ona robi mi fryzure, a po drugi ona raz robila mi fryzure jak jeszcze praktykowala i wyszlo swietnie.Polecamjezyk

 
 
 
 
~~ninka
ff
Wysłany: 11 Maja 2008r. 22:30  
Cytuj
Jezeli chodzi o wlascicielke z Bajki to jestes w wielkim bledzie, ze jest po wielu szkoleniach;(Ona zatrzymala sie na szkoleniu z Gabriela i na tym zakonczyla.Opowiadac bajki to ona umie i zraza klientow swoimi zmiennymi nastrojami jak to zreszta bywa w okresie menopauzy.Jakis dryg do fryzjerstwa posiada bo sama robilam raz u niej fryzure na wesele i wyszlo to nie najgorzej.Ale ma staroswiecki punkt widzenia i nie chcialabym zeby mi dobierala fryzure do ksztaltu twarzy.Takze apel do pani z Bajki "Krok do przodu" Szkolenia to podstawa w tym rzemiosle.

 
 
 
 
~~Anka
ff
Wysłany: 12 Maja 2008r. 07:29  
Cytuj
Ja chodzę do Twojego stylu już rok i jestem bardzo zadowolona. Włosy rozjaśniałam i zmieniałam kolor i super wszystko. Moja siostra i mama też są takiego zdania. jezyk

 
 
 
 
~~zadowolona
ff
Wysłany: 12 Maja 2008r. 10:45  
Cytuj
Oj nie polecam Bajki, ta kobieta jest bardzo nieprzyjemna, i powinna rzeczywiście udac sie na jakieś szkolenie bo coś do tyłu jest za innymi salonami. To co pokazuje na TV Diana nie pomoże jej w zdobyciu klientów, bo traci ich tk szybko po 1 wizycie w salonie. Polecam Zakład Fryzjerski w Akademiku KUL, super miła obsluga a ścinanie bardzo bardzo profesjonalne.umiech)):good

 
 
 
 
~~zuzia
ff
Wysłany: 12 Maja 2008r. 13:14  
Cytuj
ja tez mam przykre doswiadczenia z fryzjerem w budynku lidera.bylam tam pierwszy i ostatni raz.a w trakcie rozjasniania braklo jej nawet rozjasniacza.oczywiscie jakas praktykantka biegla szybko kupic.brak profezjonalizmu i faktycznie obgaduje tak swoje klientki.

 
 
 
 
~~Lila
ff
Wysłany: 12 Maja 2008r. 17:45  
Cytuj
A co sądzicie o Ilonie?

 
 
 
 
~~Ewa
ff
Wysłany: 12 Maja 2008r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
A co sądzicie o Ilonie?


No jesli o nia chodzi to ja osobiscie bym polecala golibrode...anizeli ja. Jak mi zrobila lekka trwala to wygladalam jak pudeli w dodatku spalila mi wlosy. A zeby bylo smieszniej to sama wlascicielka mi torobila. Nie polecamzdziwiony

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 12 Maja 2008r. 20:22  
Cytuj
czyli mamy dwoje NAJGORSZYCH PSEUDO FRYZJEROW umiechIlona i Pani Kesy z Lidera.Wprawdzie Ilony to nie znam ale pani wiola powinna lepiej isc jeszcze raz na nauke do szkoly fryzjerstwa albo moze jakis kurs. chociaz sadzac po talencie to zdecydowanie kurs to za malo)

 
 
 
 
~~Justyna
ff
Wysłany: 13 Maja 2008r. 17:30  
Cytuj
Co Wy chcecie od Ilony!Nie jest taka zła,na jaka wygląda!

 
 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 13 Maja 2008r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
Co Wy chcecie od Ilony!Nie jest taka zła,na jaka wygląda!



Hahaha ona źle nie wygląda ona po prostu pitoli fryzury. Niestety jak tu ktoś napisal ze niestety jak w kazdym zawodzie powinno sie dzoszkalać. Koniec kropka!!chytry

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 13 Maja 2008r. 19:21  
Cytuj
hahaha no do pitolenia fryzur to one obie maja talent.ale w rankingu na pitolenie fryzur to ja stawiam na pierwsze mejsce wiolke z lidera a pozniej ilone.

 
 
 
 
~~aneczka
ff
Wysłany: 13 Maja 2008r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
hahaha no do pitolenia fryzur to one obie maja talent.ale w rankingu na pitolenie fryzur to ja stawiam na pierwsze mejsce wiolke z lidera a pozniej ilone.



Tak tak masz racje..

 
 
 
 
~~monia
ff
Wysłany: 13 Maja 2008r. 22:25  
Cytuj
Chyba chodzilo zeby doradzac fryzjerow a nie odradzac?Ja osobiscie polecilabym salon na edukacji u Beaty przeszkolona ekipa zawsze mozesz liczyc na dobra porade i co najwazniejsze wiesz jakie srodki nakladaja ci na glowe.Polecam!Napewno zostaniesz profesjonalnie obsluzonaumiech

 
 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
Chyba chodzilo zeby doradzac fryzjerow a nie odradzac?Ja osobiscie polecilabym salon na edukacji u Beaty przeszkolona ekipa zawsze mozesz liczyc na dobra porade i co najwazniejsze wiesz jakie srodki nakladaja ci na glowe.Polecam!Napewno zostaniesz profesjonalnie obsluzonaumiech



Tak tak a ceny z kosmosu ma. Jest jedna z droższych a zadnych rewelacji nie robi.

 
 
 
 
~~Anusia
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 14:25  
Cytuj
najlepsza to Basia Chyła (w wieżowcu na Wojska Polaskiego) i Marta Ramus (Look na Poniatowskiego obo DVD)

 
 
 
 
~~Józka
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 16:45  
Cytuj
A czy ktoś korzystał z usług fryzjerskich u Bembenka?A czy jest w Stalowej salon Gabriela?

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »