NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
szukam fryzjerki!!!!,
~~Zocha
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 16:46  
Cytuj
Basia Chyła powinna połknąć tabletki na odwagę.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 16:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~smkiech
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 13:15  
Cytuj
:szok:
CYTAT
CYTAT
Chyba chodzilo zeby doradzac fryzjerow a nie odradzac?Ja osobiscie polecilabym salon na edukacji u Beaty przeszkolona ekipa zawsze mozesz liczyc na dobra porade i co najwazniejsze wiesz jakie srodki nakladaja ci na glowe.Polecam!Napewno zostaniesz profesjonalnie obsluzonaumiech



Tak tak a ceny z kosmosu ma. Jest jedna z droższych a zadnych rewelacji nie robi.


Jezeli chcesz miec profesjonalnie i dokladnie zrobione wlosy to niestety to kosztuje,ale widocznie ty lubisz miec nalozone nie wiadomo co na wlosy i rozjasniac rozjasniaczem z kiosku.Gratuluje

 
 
 
 
~~asia
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
A czy ktoś korzystał z usług fryzjerskich u Bembenka?A czy jest w Stalowej salon Gabriela?

salon Gabriela jest w centrum w tzw."białym domu"na Popiełuszki 6
,świetną fryzjerką jest pani Basia(salon Basia)w ROZWADOWIE,fachowiec,na UL.Broniwskiego(dlugie kolejki-minus)oraz pani MONIKA(salon nad COCO)
dużo osób chwali pania G,Trzuskot(obok PKSu blok)
a pan BEMBENEK-napewno salon na wysokim poziomie(ceny niestetu teżneutralny)wszystko jednorazowe,czysto,to raczej "stylista' wiec trzeba sie liczyć z duzym wydatkiem i dużą zminą w fryzurze(ja byłam zadowolona,ale koszmarnie długo trwało to show,i są kolejki)

 
 
 
 
~~ena
ff
Wysłany: 16 Maja 2008r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A co sądzicie o Ilonie?


No jesli o nia chodzi to ja osobiscie bym polecala golibrode...anizeli ja. Jak mi zrobila lekka trwala to wygladalam jak pudeli w dodatku spalila mi wlosy. A zeby bylo smieszniej to sama wlascicielka mi torobila. Nie polecamzdziwiony
Oh,żeby ona chociaż nie gadała,bo pie...aż żal.

 
 
 
 
~~izolda22
ff
Wysłany: 16 Maja 2008r. 22:56  
Cytuj
Polecam gorąco Ele z Jastkowic. Jest rewelacyjna w tym co robi. Drugiego takiego fryzjera nie ma w okolicy - superrrrr.
Tylko ma jedną wade - trzeba dlugo czekać i lubi mieć opużnienia. Ale warto to znieść dla późniejszego efektu

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 23:43  
Cytuj
Ja goraco polecam salon Visage z tylu Centrum 4, jestem bardzo bardzo zadowolona, tanio, solidnie i superowo mnie sciela dziewczyna, taka blondynka, naprawde warto, teraz wiem gdzie chodzic, bo bylam u kilku fryzjerow w Stalowej i ten salon najbardziej przypadl mi do gustu.umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~minorka
ff
Wysłany: 22 Maja 2008r. 14:48  
Cytuj
Najnieprzyjemniejszą fryzjerką jest pani Drąg Barbara z Bajki,nawet te pióra jej nie pomogą.Ponadto lubi robić niespodzianki,nawet z kolorem.Idziesz zrobić blond dostajesz ciemną czekoladę bez uprzedzenia.Przy tym bardzo niesympatyczna.

 
 
 
 
~~zzzzz
ff
Wysłany: 22 Maja 2008r. 21:01  
Cytuj
Z tym salonem na Centrum 4 to dopiero niewypal a fryzjerka chyba uczy sie na kazdej klientce lepiej niech robi wiazanki:zzz:

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2008r. 11:01  
Cytuj
Ciekawa jestem kiedy tam bylas (Visage) bo ja niedawno i jestem bardzo zadowolonaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~klio
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 19:36  
Cytuj
Tylko Ilona!!!!!!!!!! He he he he he he he !!!!!!!!!

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
Tylko Ilona!!!!!!!!!! He he he he he he he !!!!!!!!!

ja byłam u tej pani raz................jakies -naście lat temu,byłam pierwszy raz i ostatni......dobrze że wtedy nie pracowałam,bo jakis miesiąc z domu nie wychodziłam i się nikomu nie pokazywałam.
Poza tym nie podobało mi się że siedzą kobiety i wyglądają jak zmokłe kury,a panowie tez w tym samym pomieszczeniu i to mmogli się gapić na te wszystkie zabiegi.
Nigdy tam się nie wybiorę.
Byłam u p.Bemenka-elegancko,czysto wysoki standart usług i wysokie ceny:szok:
Wszystkie znajome polecają-panią Monikę nad COCO,panią Basię z ROZWADOWA(Broniewskiego)panię Trzuskot blok obok PKS

 
 
 
 
~~Natalia
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 13:41  
Cytuj
Ja polecam zaklad fryzjerski w nisku naprzeciw Plusa p. Martę Stus, Studio Urody Visage w Stalowej WOLI w tyle Centrum 4, Bajkę w Stalowej WOLI, moim zdaniem najlepszegoodjezyk

 
 
 
 
~~Elka
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam zaklad fryzjerski w nisku naprzeciw Plusa p. Martę Stus, Studio Urody Visage w Stalowej WOLI w tyle Centrum 4, Bajkę w Stalowej WOLI, moim zdaniem najlepszegoodjezyk


Daj se siana z tą Bajką, wredna kobieta i powinna sie czegos nauczyc

 
 
 
 
~~lilka
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 22:19  
Cytuj
Napiszcie kto moze fajnie uczesac fryzure na taka okazje jak wesele?

 
 
 
 
~~aima
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 22:34  
Cytuj
Trzuskotowa z Okulickiego 1

 
 
 
 
~~ejdżi
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 12:11  
Cytuj
Z czystym sumieniem mogę polecić p.Grazynę Trzuskot z Okulickiego 1 (obok PKS-u).Chodzę do niej od ładnych paru lat i nigdy nie spotkałam się z niezadowoleniem żadnej z klientek.
Poprostu ma chyba talent i już.Czesze też pięknie na różne okazje.I co ważne jest niedrogo. :haha:

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 12:19  
Cytuj
polecam salon fryzjerski za torami na ul.Siedlanowskiego koło Pizzeri Diablo!sympatyczna i zna się na rzeczy.

 
 
 
 
~~zamiejscowy
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 12:19  
Cytuj
nie kombinuj złoz ofertę w lokalnym biurze matrym.

 
 
 
 
~~maria
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 12:23  
Cytuj
w rzeszowie robiom fajowe nawet z refundacja NFZ

 
 
 
 
~~hihihiiii
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 12:28  
Cytuj
Maria Ty masz chyba do CZECH za darmo

 
 
 
 
~~lilka
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 21:28  
Cytuj
A czy ta Grazyna ma fajny styl jezli chodzi o uczesanie okolicznosciowe?I czy czesze w niedziele?

 
 
 
 
~~kiki
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 22:55  
Cytuj
jest najlepsza,a czy czesze w nidzielę zapytaj sama 6427774 lub 887234628

 
 
 
 
~~Miśka
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 21:00  
Cytuj
Byłam u niej też będziesz zadowolona -wręcz polecam .Nic jej nie mówiłam i zrobiła mi to co chciałam .good:haha:

 
 
 
 
~~Justyś
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 22:05  
Cytuj
:szok:
CYTAT
najlepsza to Basia Chyła (w wieżowcu na Wojska Polaskiego) i Marta Ramus (Look na Poniatowskiego obo DVD)
U Baśki byłam żadna rewelacja ,a jej dziewczyny w tym zakładzie to porażka .:szok::szok::szok::szok:

 
 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 13:41  
Cytuj
[justify]Nie polecam Gosi z kulu. Niby wszystko ok a przy farbowaniu poparzyła mi chemicznie skóre głowy. 3 miesiące kuracji. OKROPNA BABA!!!

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »