NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
szukam fryzjerki!!!!,
~~nozyczki
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
[justify]Nie polecam Gosi z kulu. Niby wszystko ok a przy farbowaniu poparzyła mi chemicznie skóre głowy. 3 miesiące kuracji. OKROPNA BABA!!!


to czym ty farbowalas ta glowe;d;d

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 13:59  
Cytuj

 
 
 
 
~~Elka
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
[justify]Nie polecam Gosi z kulu. Niby wszystko ok a przy farbowaniu poparzyła mi chemicznie skóre głowy. 3 miesiące kuracji. OKROPNA BABA!!!


Ale pierniczysz, sama jesteś głupia. Przy farbowaniu nie mam mozliwości poparzenia skóry, n chyba ze trwałej od farbowania nie odrózniasz i pewnie blondynka jestessmiech2 A ja ci powiem ze chodze tam od lat 7 i ona własnie mi po niedouczonej Ilonie poprawiał i nigdy mi nie spitoliła fryzury. Wiec myśle ze Ty konkurencja jestes a nie żadna klientka.:zły:

 
 
 
 
~~Malwinka
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
[justify]Nie polecam Gosi z kulu. Niby wszystko ok a przy farbowaniu poparzyła mi chemicznie skóre głowy. 3 miesiące kuracji. OKROPNA BABA!!!


niby jak ci pparzyła?smiech2 aleś durna. i kto cie 3 miesiące kurował? Idż do Bajki lub Ilony to bedziesz rok sie kurowała

 
 
 
 
~~sylwia
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 16:18  
Cytuj
VisagegoodVisagegoodVisagegood

 
 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
VisagegoodVisagegoodVisagegood


Nie bardzo Visage. Mam długie włosy i jak poszłam podciąc tylko końcówki to teraz mam krótsze o 6 cm...czemu? prosta odpowiedź bo dziewczyna która mnie cięła chyba uczyła się na trwaniku. Porobiła mi fale dunaju i niestety musiałam znowu płacić i poprawiać w innym salonie.zdziwiony

 
 
 
 
~~monika
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 21:24  
Cytuj
Jak najbardziej zgodze sie z tym ze farba do wlosow mozna popalic wlosy!Bardzo jestem ciekawa ile fryzjerow w SW wie co zawiera farba i jak dziala po zmieszaniu z woda utlenionamozna nie tylko popalic wlosy ale i trwale uszkodzic delikatna skore glowy,a wiec warto dopytac fryzjera co jest nakladane na glowe:(

 
 
 
 
~~nina
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
Jak najbardziej zgodze sie z tym ze farba do wlosow mozna popalic wlosy!Bardzo jestem ciekawa ile fryzjerow w SW wie co zawiera farba i jak dziala po zmieszaniu z woda utlenionamozna nie tylko popalic wlosy ale i trwale uszkodzic delikatna skore glowy,a wiec warto dopytac fryzjera co jest nakladane na glowe:(


Racja, więc moze zamiast ubliżać jak tu wyżej poczytać mozna ..warto porozmawiać i powiedziec ze ma sie klopoty lub sie jest uczulonym na cos. Jka to mowia jezyk za przewodnik

 
 
 
 
~~facet
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 22:57  
Cytuj
oj kobiety, czy wy nic do innego do roboty nie macie tylko malowanie wlosow, paznokci itd.. zajmijcie sie lepiej waszymymi mezami/chlopakami . Dla nich i tak jestescie piekne;)

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
oj kobiety, czy wy nic do innego do roboty nie macie tylko malowanie wlosow, paznokci itd.. zajmijcie sie lepiej waszymymi mezami/chlopakami . Dla nich i tak jestescie piekne;)


smiech2smiech2 my to dla siebie robimy a nie dla was. NIe pochlebiaj sobiejezyk

 
 
 
 
~~facet
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 10:27  
Cytuj
dla siebie!?? I po co tak dla siebie? Lepiej się wam z tym żyje że macie włosy pomalowane!?

 
 
 
 
~~Kleo
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
dla siebie!?? I po co tak dla siebie? Lepiej się wam z tym żyje że macie włosy pomalowane!?


Jasne że lepiej, a ty nie czujesz sie lepiej jak kupisz sobie cos nowego albo jak odwiedzisz fryzjera? Lubisz chodzic zarośniety? A zresztą kto powiedział ze do fryzjera chodzi sie kazda kobieta malowac? Widać ze chyba kobiety tosmiech2 ty nie maszsmiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~facet
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 13:30  
Cytuj
oj te kobiety .... a propo zarostu. tez sie goliszumiech) hehehe

 
 
 
 
~~nina
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
oj te kobiety .... a propo zarostu. tez sie goliszumiech) hehehe


hahaha też dla siebie. I nie gole tylko depilujesmiech2

 
 
 
 
~~facet
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 13:54  
Cytuj
no depilujesz ;) jak zwal tak zwal, ale depiluje to sie dla faceta zeby go szorstka noga w lozku nie przejechacumiech

 
 
 
 
~~nina
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
no depilujesz ;) jak zwal tak zwal, ale depiluje to sie dla faceta zeby go szorstka noga w lozku nie przejechacumiech

Mylisz sie moj drogi. RObie to dla siebie i dla higieny. Jakbym miala to robic dla faceta to bym chodzila zarosnieta. Bo co mnie ma niby obchodzic czy jego cos drapie hahahah

 
 
 
 
~~facet
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
no depilujesz ;) jak zwal tak zwal, ale depiluje to sie dla faceta zeby go szorstka noga w lozku nie przejechacumiech

Mylisz sie moj drogi. RObie to dla siebie i dla higieny. Jakbym miala to robic dla faceta to bym chodzila zarosnieta. Bo co mnie ma niby obchodzic czy jego cos drapie hahahah


feministkaumiech

 
 
 
 
~~Rumi
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 15:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
no depilujesz ;) jak zwal tak zwal, ale depiluje to sie dla faceta zeby go szorstka noga w lozku nie przejechacumiech

Mylisz sie moj drogi. RObie to dla siebie i dla higieny. Jakbym miala to robic dla faceta to bym chodzila zarosnieta. Bo co mnie ma niby obchodzic czy jego cos drapie hahahah


feministkaumiech


ups..szowinista?zdziwiony

 
 
 
 
~~Nicole
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 15:13  
Cytuj
Facet..spadaj stąd. Nie wcinaj się w coś o czym zielonego pojecia nie masz. Chcesz pogadać o goleniu to idż na inne forum. Tu o fyzjerkach sie pisze.:zły:

 
 
 
 
~~blee
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 01:01  
Cytuj
pedałki :blee:

 
 
 
 
~~adgam
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 12:24  
Cytuj
a co sądzicie o "Gabrielu" (w białych domach niedaleko Katarzynki)??

 
 
 
 
~~Renia
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
a co sądzicie o \"Gabrielu\" (w białych domach niedaleko Katarzynki)??



Droźyzna i beznadziejasmiech2

 
 
 
 
~~wika
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 18:38  
Cytuj
:blee:
CYTAT
[cytat]a co sądzicie o \\\"Gabrielu\\\" (w białych domach niedaleko Katarzynki)??


A kosmetyczka pracuje najtańszymi maskami -kosmetyki najniższa półka.

 
 
 
 
~~aneta
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 19:40  
Cytuj
Sa fryzjerji ktore nie potrafia podciac koncowek na prosto:

 
 
 
 
~~milena
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
Ja chodzę do Twojego stylu już rok i jestem bardzo zadowolona. Włosy rozjaśniałam i zmieniałam kolor i super wszystko. Moja siostra i mama też są takiego zdania. jezyk




jesteś z rodziny??? jak o szambie można mówić że to perfumeria:zły:

 
 
 
 
~~:)),...
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja chodzę do Twojego stylu już rok i jestem bardzo zadowolona. Włosy rozjaśniałam i zmieniałam kolor i super wszystko. Moja siostra i mama też są takiego zdania. jezyk




jesteś z rodziny??? jak o szambie można mówić że to perfumeria:zły:


Nie rodzina tylko właścicielkasmiech2

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »