NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
W jakim banku najlepiej otworzyć ROR ?, W jakim banku najlepiej otworzyć ROR ?
~~Rull
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 17:44  
Cytuj
Bierzcie przykład z prezesa Jarosława Kaczyńskiego, nie ma RORu trzyma w skarpecie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 17:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~$€
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 17:25  
Cytuj
wejdz na stronę NEWSWEEK`a tam był ostatnio przeprowadzony rakning wszelakich banków.

 
 
 
 
~~genesis
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Polecam MBank - bezpłatne konto, tanie przelewy i możliwość korzystania z bankomatów euronetu.

Obecnie wszystkie przelewy w mBanku sa darmowe!!!
jest jakis oddzial tego banku w stw


Nie ma u nas oddziału, wiec po co zakladac konto w banku ktorego nie ma w stw? Bzdura. Zalozysz to sie przekonasz jakie masz problemy. Ja mam konto w Multibanku i nic nie place za konto i wszytsklie przelewy robie przez internet i tez sa za darmo.



Czy przypadkiem mBank nie należy bo BZ WBK, jeśli tak to wpłacając pieniądze w oddziale na Okulickiego chyba nie ma prowizji?

 
 
 
 
~~Paku
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 11:44  
Cytuj
Ja mam Inteligo. Konto ok, denerwujące jest jednak to, że przy HSW nie ma żadnego bankomatu PKO BP.

 
 
 
 
~~SKĄPIEC
ff
Wysłany: 4 Paź 2008r. 13:46  
Cytuj
Ja mam konto w multibanku i jestem bardzo zadowolony. Aha w tym banku jest też lokata 8,08 % - tak duzego oprocentowania nie ma w żadnym innnym

 
 
 
 
~~SEBA
ff
Wysłany: 4 Paź 2008r. 20:54  
Cytuj
a ja mam ror w banku spółdzielczym z zaklikowa na ul.poniatowskiego prawie na przeciw kościoła w kształcie iglo na porebach ror tylko 2zeta i 7 bankomatów w stalowejgood

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »