NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
W jakim banku najlepiej otworzyć ROR ?, W jakim banku najlepiej otworzyć ROR ?
~~mim
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 21:40  
Cytuj
Witam

Kto może poradzić gdzie najlepiej założyć konto ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 21:40  
Cytuj

 
 
 
 
~~mka
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 22:38  
Cytuj
Omijaj PKO S.A. za wzystko prowizje, za konto 11.50 m-c, zdzierstwo. PKO BP wiecznie kolejki.Proponuje ING Bank Śląski, opłata za konto- 0 zl, karta debetowa 0 zł, Oczywiście (dot.to Konto z Lwem Direc) bez opłat za wypłaty bankomatowe z ING i EURONET, w Stalowej 3 bankomaty, każda transakcja na koncie jest podana natychmiast SMSem na komórkę bez opłat, przelewy internetowe darmowe,dobrze zabezpieczone transakcje.
Inne inf. u miłych pań w punkcie ING w Stalowej lub w internecie.
P.S.Zaznaczam,że nie są mi znane osoby zatrudnione w ING w St. Woli, opinia tylko na podstawie oceny z dotychczasowej współpracy z tym bankiem, jestem osobą prywatną.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 02:10  
Cytuj
tak, tak mka - już ci w to uwierzę good piękna reklama nowego banku w Stalowej ...

 
 
 
 
~~emk
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
Omijaj PKO S.A. za wzystko prowizje, za konto 11.50 m-c, zdzierstwo. PKO BP wiecznie kolejki.Proponuje ING Bank Śląski, opłata za konto- 0 zl, karta debetowa 0 zł, Oczywiście (dot.to Konto z Lwem Direc) bez opłat za wypłaty bankomatowe z ING i EURONET, w Stalowej 3 bankomaty, każda transakcja na koncie jest podana natychmiast SMSem na komórkę bez opłat, przelewy internetowe darmowe,dobrze zabezpieczone transakcje.
Inne inf. u miłych pań w punkcie ING w Stalowej lub w internecie.
P.S.Zaznaczam,że nie są mi znane osoby zatrudnione w ING w St. Woli, opinia tylko na podstawie oceny z dotychczasowej współpracy z tym bankiem, jestem osobą prywatną.


Dyrektor banku czy co?good

 
 
 
 
~~*-*
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 09:14  
Cytuj
Hej!
Ja zastanawiam się na Polbankiem. Prowadzenie rachunku bezpłatne, rachunek oprocentowany 6% czego nie ma w innych bankach ... poczytaj sobie na www.polbank.pl
Powodzenia w poszukiwaniach.

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 10:20  
Cytuj
Ludziska konto zakłada się w tym banku do którego bankomat masz najbliżej albo wygodny do niego dostęp w innym miejscu. Znam to z własnego doświadczenia. Co mi z tego, że bank nie będzie pobierał opłat za prowadzenie konta jak będę musiał wydawać kasę na dojazd do bankomatu albo będzie bardzo utrudniony do niego dostęp. Bank powinien też mieć dostęp do neta w miarę tani.
Zresztą ... wybór banku to całkowicie indywidualna sprawa i zależna co będziesz robił/robiła z kontem (czy zbierać kasę czy czynnie z niego korzystać - polecania zapłaty, przelewy internetowe itp). Ja mam bezpłatne konto w MBanku, WBK (z tego co słyszałem to będzie oddział w stalowej w maju) a płatne w PKO BP (bo mam blisko bankomat i jest ich trochę w stalowej).
Polecam MBank - bezpłatne konto, tanie przelewy i możliwość korzystania z bankomatów euronetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pyzio
ff
Wysłany: 6 Maja 2008r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Polecam MBank - bezpłatne konto, tanie przelewy i możliwość korzystania z bankomatów euronetu.

Obecnie wszystkie przelewy w mBanku sa darmowe!!!

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam MBank - bezpłatne konto, tanie przelewy i możliwość korzystania z bankomatów euronetu.

Obecnie wszystkie przelewy w mBanku sa darmowe!!!
jest jakis oddzial tego banku w stw

 
 
 
 
~~oo0
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 15:12  
Cytuj
Ja mam konto w BGZ zadowolony jestem z niego. Oplata za karte co miesiac 2zl zadnych innych dodatkowych oplat niema, przelewy darmowe do wszystkich bankow. bankomaty bezprowizyjne to wszystkie spoldzielcze, kredytbank i inwestbank. Dodam jeszcze,ze tj. konto internetowe

 
 
 
 
~~Wera
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Polecam MBank - bezpłatne konto, tanie przelewy i możliwość korzystania z bankomatów euronetu.

Obecnie wszystkie przelewy w mBanku sa darmowe!!!
jest jakis oddzial tego banku w stw


Nie ma u nas oddziału, wiec po co zakladac konto w banku ktorego nie ma w stw? Bzdura. Zalozysz to sie przekonasz jakie masz problemy. Ja mam konto w Multibanku i nic nie place za konto i wszytsklie przelewy robie przez internet i tez sa za darmo.

 
 
 
 
~~adasd
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 16:07  
Cytuj
CYTAT


Nie ma u nas oddziału, wiec po co zakladac konto w banku ktorego nie ma w stw? Bzdura. Zalozysz to sie przekonasz jakie masz problemy. Ja mam konto w Multibanku i nic nie place za konto i wszytsklie przelewy robie przez internet i tez sa za darmo.


Jakie problemy? Puknij sie w czolko.

 
 
 
 
~~Wera
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Nie ma u nas oddziału, wiec po co zakladac konto w banku ktorego nie ma w stw? Bzdura. Zalozysz to sie przekonasz jakie masz problemy. Ja mam konto w Multibanku i nic nie place za konto i wszytsklie przelewy robie przez internet i tez sa za darmo.


Jakie problemy? Puknij sie w czolko.


smiech2smiech2 sam sie puknij. Lepiej napisz ile trzeba prowizji zaplacic od wplaty gotowki w innym banku (no bo nie ma u nas oddzialu). no niestety dzwonili do mni z tego banku i ofeeowli swoje uslugi wiec wiem cos o tym. jak nie wiesz to sie nie odzywaj

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 16:33  
Cytuj
bo pensje przelewa sie od razu na konto, a nie generuje sztuczny ruch w systemie bankowym biorac do reki papierki zeby pozniej wrzucic je na swoje konto.

 
 
 
 
~~Wera
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
bo pensje przelewa sie od razu na konto, a nie generuje sztuczny ruch w systemie bankowym biorac do reki papierki zeby pozniej wrzucic je na swoje konto.

an kto mowi o pensji? czy ty masz tylko pensje na koncie? no niektorzy maja wiecej przychodow i wpal niz pensja

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
PKO BP (bo mam blisko bankomat i jest ich trochę w stalowej).

Rzeczywiście, jest ich "trochę" - w całej Stalowej Woli tylko 4 bankomaty, przy czym ani jednego po zachodniej stronie torów.

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 21:33  
Cytuj
Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli.
1) zawsze można pójść i załatwić cokolwiek z kimś kompetentnym
2) ceny są na poziomie innych banków
3) pełna obsługa przez internet z przelewami po 50gr.
4) duża liczba bankomatów w całej Polsce wypłacających bez prowizji (maj podpisane umowy min. z BGŻ i innymi)
5) miła obsługa (:
6) wspierają lokalne społeczeństwo, ochronkę, różne akcje charytatywne
7) pieniądze z zysku zostają w Stalowej, a nie płyną szerokim strumieniem do siedziby molocha, lub gdzieś za granicę.

Mam od 3 lat nie narzekam. E-przelewy dochodzą szybciutko, system działa sprawnie nie zdarzają się awarie (było w sumie kilka godzin zaplanowanch przestoi modernizacyjnych). Co do obsługi w placówkach, czy działania bankomatów też nie mam zastrzeżeń

Generalnie jakość/ceny są takie same jak nie lepsza co w bankach typu PKO SA, PKO BP i podobnych tyle że wszelkie sprawy łatwiej na miejscu załatwić no i ten lokalny patriotyzm (: Drożej niż w mBanku, ale wydaje mi się że dobrze mieć konto w banku do którego można pójść.

Siostra ostatnio zakładała, jakieś duże promocje teraz są.

 
 
 
 
~~Marek
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 22:21  
Cytuj
W banku pocztowym najlepiej.
Obsluga konta 5 zl miesiecznie, wybieranie bez prowizji pieniedzy we wszystkich bankomatach kredyt banku oraz na poczcie.

 
 
 
 
~~Gula
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 00:55  
Cytuj
Na KEN w pomieszczeniu po sklepie spożywczym będzie Alior Bank. Prowadzenie konta za darmo. To szwajcarski bank, właśnie wchodzą do Polski.

 
 
 
 
~~krzychu
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 07:38  
Cytuj
CYTAT
Na KEN w pomieszczeniu po sklepie spożywczym będzie Alior Bank. Prowadzenie konta za darmo. To szwajcarski bank, właśnie wchodzą do Polski.

daj spokoj, brat mi odradzal ten bank bo ekipa jest do bani. nie otworzyli a zla opinie maja

 
 
 
 
~~Tutejszy
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 07:51  
Cytuj
Od jedenastu lat mam konto w Kredyt Bank.
Nic dodać,nic ująć.

 
 
 
 
~~Lila
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 08:08  
Cytuj
Multibank

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 08:47  
Cytuj
~zaq - Witamy dział marketingu BS na naszym Forum cool

 
 
 
 
~~giza
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 10:31  
Cytuj
Inteligo lub Mbank

Od 3 lat posiadam inteligo... ktore jest prowadzone przez PKO BP i nie mialem nigdy zadnych problemow...

 
 
 
 
~~bank
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 16:48  
Cytuj
Allegro

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 17:41  
Cytuj
Zaden tam marketingowiec. Jedyne co mam z nimi wspolnego to konto od paru lat i chcialem tylko przedstawic argumenty dlaczego tam jestem (:

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »