NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Wyrwanie zęba,
Posty: 22
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 19:39  
Cytuj
Ja też polecam Pana Wrońskiego On wyrywa perfekcyjnie zęby Ja zapłaciłam 20 zł za wyrwanie
Ale w życiu nie idź do Musialika, który teraz przyjmuje na Ofiar Katynia na przeciwko Jubilatu On jest sadystą bez serca Wyrywał mi zęba i się nademną znęcał Niby ludzie go polecają i są zadowoleni, Ale ja nie Rwał mi zęba na żywca bo znieczulenie nie w ogóle działało, Ale on to miał w nosie Chociaż mu to mówiłam Rozwalił mi całą dolną wargę tymi szczypcami i miałam przez to jednego wielkiego strupa na dolnej wardze I jeszcze chwila i by mi wybił jedynki Śmiał się ze nie, że mnie boli Sadysta Może inni byli zadowoleni, Ale chyba nie chcesz ryzykować mojej sytuacji
A Pan Wroński jest miły Pogada z tobą A jak przyjdzie do wyrywania zęba To będzie ci opowiadał jakieś historyjki, że nawet nie zauważysz, że wyrwał zęba I jak poczułam, że znieczulenie nie działa To mu to powiedziałam To mi dał drugą dawkę, Bo powiedział, że wyrywanie nie może boleć Na pewno na żywca wyrywać nie będzie I od razu powiedział, że jak by się coś działo to mam od razu dać znać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 19:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
a co myslicie o musialiku musze wyrwac 8-semki wiec zalezy mi zeby w miare nie bolalo.


ps. to właśnie była 8

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 21:38  
Cytuj
Dziekuje za info a gdzie przyjmuje ten wronski? Bo faktycznie nie nchce ryzykowac

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Dziekuje za info a gdzie przyjmuje ten wronski? Bo faktycznie nie nchce ryzykowac


W tym wątku jest wszystko podane: adres, telefony i godziny przyjęć, wystarczy przeczytać. Podpowiem że te informacje są na 1 stronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 10:18  
Cytuj
A wiecie moze gdzie teraz przyjmuje stomatolog Blajerski? On przyjmował w rozwadowie ale niestety juz tam nie ma gabinetu.... Tez swietny dentysta!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 15:18  
Cytuj
Blajerski czy Blajer ? Tomasz ? Przyjmował też obok wieżowca koło PKSu(obok szesnastki). Teraz przyjmuje tylko i wyłącznie u siebie w domu w Nisku (niedaleko dworca PKP). Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
A wiecie moze gdzie teraz przyjmuje stomatolog Blajerski? On przyjmował w rozwadowie ale niestety juz tam nie ma gabinetu.... Tez swietny dentysta!


Pan Bartek Blajerski wyjechał i niestety już nie przyjmuje w Rozwadowie. Ubolewam, gdyż jest dobrym dentystą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2010r. 21:43  
Cytuj
Do pana Lorkowskiego nie pojde bo to on zle zrobił mi kanałowe leczenie i przez to ząb spisany jest na wyrwanie ;/


Ja też leczyłem kanałowo zęba u tego pier... partacza i musiałem poprawiać u innego, mogę ci polecić tak jak wielu innych ludzi na tym forum Wrońskiego,mojej siostrze kiedy była w 7-mym miesiącu ciąży dostała takiego bólu zęba że kiedy półprzytomna dotarła do jego gabinetu tak umiejętnie i bezstresowo usunął jej zęba że po pół godzinie tylko puste miejsce i mała ranka zostały,tyle.
Jeżeli jednak chcesz ocalić zęba a nie wyrywać to udaj się do Stomatologia rodzinna na al.Jana Pawła 2,takie małe białe budynki-bliźniaki na wprost Centrum 4 po drugiej stronie ulicy,właśnie tam ci dentyści uratowali mi zęba zjebanego przez Lorkowskiego,RTG na miejscu (20 złoty jedno ,czeka się 10-15 min.)trzeba się umówić na konkretny dzień, ale taka \"przyjemność\" kosztuje, ja zapłaciłem za leczenie (5 wizyt, 1 RTG zęba i solidna plomba) 250 złotych ale było warto, jestem pewny że Wroński też mógłby ci wyleczyć tego zęba,tylko się dobrze namyśl bo jak wyrwie to go nie wkręci z powrotem ha ha,a tak na poważnie to jak da się go zaleczyć to nie wyrywaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 12:33  
Cytuj
nie polecam do wyrwania dr Mroczek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 12:45  
Cytuj
Byłam prywatnie u Kuliga (przyjmuje tam gdzie jest wytwórnia kafli w Rozwadowie) i mialam wyrywana ósemke myśle, że z pewnością można go polecic nic nie bolalo! sam zabieg nie trwal zbyt dlugo, miła atmosfera.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 12:54  
Cytuj
Doryk Zbydniów

chirurg


REWELACJA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2015r. 23:18  
Cytuj
Witam, aktualizuje temat i z czystym sumieniem polecam chirurga, stomatologa Wrońskiego. Co prawda pierwszy raz usuwałam zęba (była to ósemka i nadmieniam była pokruszona i została jej tylko niewielka część). Jak wiadomo każdy z nas "bojących się" nasłucha się różnych opowieści i dodatkowo nakręci się na nie wiadomo jakie komplikacje i bóle. Mój zabieg trwał dosłownie ze znieczuleniem nie więcej niż 4 minuty od momentu położenia się na fotelu dentystycznym. Pan Wroński od momentu zobaczenia mojego stresu bo niestety nie umiem go ukrywać tak to sprawnie przeprowadzil ze w sumie nie miałam czasu sie zastanawiać co dalej.. podanie znieczulenia (które też nie bolało i zbytnio nie przeszkadzało)dookoła zęba, pożniej sprawdzenie czy coś czuje, a wiadomo jak to wytraszonych nawet jak sie nic nie czuje to i tak się mówi ze się czuje..dostrzyknięcie znieczulenia, wzięcie szczypc i wyrwanie zęba. Co prawda czuje się ciagnięcie zęba ale to ani nie boli ani zbytnio nie przeszkadza a co najciekawsze trwa dosłownie 3 sekundy. Na koncu wizyty porady i krótka pogawędka. W poradni ustawiłam się na termin "prywatnie" chociaż jestem ubezpieczona ale zawsze się myśli ze jak się zapłaci więcej to będzie lepiej i stomatolodzy mają inne podejscie do klienta (człowiek zawsze się chce jakoś pocieszyć jak się boi). W poradni rozmawiałam z ludzmi w kolecje, uwieżcie mi było ich sporo, większość z nich wybrała się do usuwania zębów na nfz i to nie był ich pierwszy raz kiedy znajdują się pod drzwiami tego stomatologa, także jego podejscie jest identyczne co do osoby ustalonej na termin prywanie a na nfz, a co wiecej widać, że to lubi i robi to dobrze.
Wysyła na prześwietlenie jeśli jest to konieczne i po zobaczeniu jak korzenie zęba się układają potrafi pod takim kątem go wyciągnąc i nie uszkodzić dziąsła jak to inni stomatolodzy mają czasem w zwyczaju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Sie 2015r. 01:27  
Cytuj
CYTAT
Wysyła na prześwietlenie


To dupa blada, jak nie ma czym sam go zrobić potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »