NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Tania apteka, odpowiedniki SINGULAIRU za złotówkę
Posty: 51
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 19:48  
Cytuj
Znacie "Aptekę pod Eskulapem" w Stalowej Woli, naprzeciwko hali targowej??? Byłam tam oststnio, co prawda kolejka była naprawde spora, ale opłacało się. Zamiast SINGULAIRU 10 pani magister zaproponowała mi MONTEST 10. Ten sam lek, tylko wyprodukowany przez inną firmę. I zamiast 76 zł zapłaciłam 1zł!!!
Słyszałam że mają dużo takich "zamiennych" leków i naprawdę chcętnie je wymieniaja.
Słyszeliście cos o tej aptece???
pozdrawiam Asia R.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 19:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: stalow wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 20:07  
Cytuj
Zamienniki zamiennikami ale najtansze leki sa w aptece na OZ-cie chyba ul.Energrtykow za przychodnią. jak masz wydac za leki ok 100 zł to warto podjechac nawet z Rozwadowa ceny sa duzo nizsze. Mam nie po drodze ale zawsze jade tam.Dodam ze to nie tylko moja opinia,ale wielu znajomych i rodziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 20:25  
Cytuj
W temacie Singularu, to do końca roku był zamiennik "Asmenol" po 1 groszu w aptece "Pod Różą". Teraz w pełnej cenie, ale jeszcze nie kupowałem.
Dobrze wiedzieć, że w innej aptece znowu jest lek zamiennik od innego producenta w dobrej dla klienta cenie.
Należy jednak pamiętać, że te ceny zależą od producenta zamiennika i zależy mu na zdobyciu udziałów w rynku.

Oby tak dalej, to temat nie umrze śmiercią naturalną.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 21:16  
Cytuj
dwa miesiące temu singular był po 10 zł w aptece na przeciwko lidla umiech

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 21:35  
Cytuj
To wszyscy w tej Stalowej na astmę chorują? Pewnie przez to powietrze aluminiowe...

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 00:08  
Cytuj
Slyszalam ze apteka w Tesco jest tania. A co do zamiennikow to w kazdej aptece mozna o nie zapytac i wymienia na tanszy lek, w zaleznosci z jaka firma farmaceutyczna jaka apteka sie dogadala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 11:03  
Cytuj
Apteka najlepsza jest pod różą...polecam....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
W temacie Singularu, to do końca roku był zamiennik \"Asmenol\" po 1 groszu w aptece \"Pod Różą\". Teraz w pełnej cenie, ale jeszcze nie kupowałem.
Dobrze wiedzieć, że w innej aptece znowu jest lek zamiennik od innego producenta w dobrej dla klienta cenie.
Należy jednak pamiętać, że te ceny zależą od producenta zamiennika i zależy mu na zdobyciu udziałów w rynku.

Oby tak dalej, to temat nie umrze śmiercią naturalną.

Ja za singulare 4 dla dziecka płace 1 gr w aptece w Kauflandzie i w aptece w Rozwadowie koło planetyumiechumiech: polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 12:09  
Cytuj
Witam
ja kupowałam singulair po 1 groszu w aptece na edukcji przez rok
niestety teraz promocja się skończyła

w tamtym tygodniu kupiłam w aptece naprzeciwko lidla 2 pudełka po 1 groszu
może komus sie jeszcze przyda umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 12:13  
Cytuj
Najtańsza apteka , to Twoja kuchnia!

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 15:03  
Cytuj
Ja również uważałem, że apteka "Pod Esculapem" jest najtańsza do momentu aż powstała apteka obok "Planety".
Do dzisiaj kupuję lekarstwa o 3-6 zł za 1 szt. taniej niż "Pod Esculapem". Dodam tylko, że tam również proponują tańsze zamienniki np. polskiej produkcji.
Dla niektórych minusem może być lokalizacja (Rozwadów) i to, że nie wszystkie lekarstwa mają "od ręki" (mało popularne leki są na drugi dzień).
Jeżeli chodzi o aptekę w TESCO to wydaje mi się, że jest jedną z najdroższych w Stalowej Woli. Plusem jest to, że czynna 24h.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 17:22  
Cytuj
Ale Singular to nie jest dokładnie to samo co Montest i wydaje Mi się że singular ma lepsze działanie miałam montest ale nie było pozytywnej poprawy w działaniu leku.
A lek stosuję długo.
Opinia lekarza tez jest podzielona bo ten do którego dziecko jest zdeklarowane jest za singularem. Mozliwe że sa z tym zwiazane profity ale pediatra informuje w której aptece jest tani singular.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 20:02  
Cytuj
zakupy z reguły robię " Pod Różą"
naprawdę mają tanio
i nie trzeba pytać o zamienniki
sami proponują

w aptece "Pod Eskulapem"
kupuję insulinę najtańszą w całym mieście umiech(jeszcze)

a apteka w Rozwadowie jest również tania
tylko lokalizacja trochę ciulowa
być może za lokal płacą mniej niż w mieście
to i prowizje są niższe

a najdroższa to chyba jest apteka
przy ul.Poniatowskiego 4
minimum 2 zł różnicy nawet na lekach promocyjnych

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 09:28  
Cytuj
Ostatnio teściowa dała za insuline w Rozwadowie 1 gr. Jednakże wkurzające czasem są kolejki - 1 Pani magister umiechi na końcu dowiadujesz się, że nie ma, ale zamówią Ci na jutro umiech dobrze, że mam po drodze.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 12:32  
Cytuj
Właśnie słyszałam, że w rozwadowie apteka koło Planety jest tania, tylko właśnie często nie ma leków i zamawiaja na jutro

Niestety, przyszłość nigdy nie przychodzi - zawsze jest teraźniejszość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 14:23  
Cytuj
to prawda, w Rozwadowie apteka jest tania, ale panie obsługujące bardzo niemrawe, szczególnie jedna no i najcząściej nie ma lekow, tylko sa zamawiane na kolejny dzień

polecam aptekę przy ul, Narutowicza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 17:48  
Cytuj

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 19:14  
Cytuj
ja lekarstwa kupuję w APTECE RODZINNEJ w Jubilacie i jestem jak najbardziej zadowolona i ceny nie są aż tak strasznie wysokie

wiem jedno że do Apteki na Poniatowskiego 4 nigdy już nie pójdę; Pani kierownik która tam jest nie zna się kompletnie na lekach; nawet nie wiedziała że lekarstwo które zostało mi przepisane nie występuje w ogóle w takiej dawce:/ powiedziała że go nie ma i że może zamówić na dzień następny; w Aptece Tesco od razu powiedzieli że tego lekarstwa w takiej dawce nie ma i nigdy nie było i że zła dawka jest na recepcie:( jak głupia musiałam jeździć do lekarza i jak wróciłam znów do Tesco to od razu dostałam zamiennik dużo tańszy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 12:04  
Cytuj
polecam aptekę w Rozwadowie, tam są najtańsze leki a w porównaniu z innymi aptekami jest duża różnica w cenieumiecha dodatkowo jeszcze miła obsługa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 13:19  
Cytuj
W Tesco maja niesamowity asortyment, chyba maja duza ilosc hurtownikow bo zawsze tam bez problemow wszystko dostawalam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2011r. 15:05  
Cytuj
O, dzięki! Jakie przydatne to forum! Dużo mi dały wasze opinie Apteki medyczne w naszej okolicy mają naprawdę różne ceny i czasami można dużo zaoszczędzić jak się odpowiednio zakupy zrobi. A tak poza tym, to się ogromnie dziwie dlaczego niektórzy mają ciągle problem z podawaniem zamienników drogich leków... na szczęście to się już powoli zmienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
jgm
jgm
jgm
Posty: 1
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2012r. 19:00  
Cytuj
może trochę nie na temat ale muszę się tym podzielić bo mnie to osłabiło konkretnie umiech

apteka na PONIATOWSKIEGO 4

starsza pani za ladą robi łaskę, że jest, bo jest sobota i można oglądać seriale a ona tu musi stać. A właśnie że nie musi. jest na pewno wielu chętnych na jej miejsce i może im będzie zależało na minimalnym zadowoleniu klienta. Poszedłem po wodę morska do nosa w sprayu, chciałem zobaczyć czy wygląda tak jak ta którą miałem ostatnio. Na pytanie jak wygląda w środku odpowiada z łaską że tak jak na zewnątrz. więc pytam czy też jest z tektury bo opakowanie było tekturowe. Starsza pani już chce wzywać ochronę i mówi że jestem chamski. więc zakupy pojechałem zrobić do apteki w TESCO. tam pan nie miał problemu z tym że jest sobota a ludzie chodzą po aptekach zamiast siedzieć w domu.

nie polecam w 100%, a myślałem że takie podejście do klienta to już nie jest w modzie umiech ale nie jeszcze można trafić na starszą "panią", która robi łaskę, że stoi za ladą. porażka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2012r. 20:59  
Cytuj
ja też uuważam ze w aptece Nowej w Rozwadowie jest o wiele taniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 11:30  
Cytuj
ja kupuję większość leków w internetowej Waptece i jestem bardzo zadowolona. wychodzi dużo taniej, nawet z wysyłką, niż jakbym kupowała w aptece stacjonarnej. nie można kupić leków na receptę, ale kosmetyki, suplementy czy witaminy już tak umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 12:47  
Cytuj
W tej chwili chyba najtańsza apteka to ta w budynku nowej przychodni (na poniatowskiego obok BGŻ). Unikajcie aptek Dbam o zdrowie (tych pomarańczowych, np. obok Avanti), ceny z kosmosu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »