NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Odstąpię rezerwację sali weselnej w \"Sezamie\" ,
Posty: 1
Dołączył: 6 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 16:51  
Cytuj
Odstąpię po kosztach (zwrot zaliczki) rezerwację sali weselnej w Stalowej Woli (Zajazd "Sezam") wraz z zespołem muzycznym na 12. lipca 2008 r.
Kontakt: +48 606 827 998

Magda
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 16:51  
Cytuj

Magda
 
 
 
 
~~2znaki
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 21:19  
Cytuj
Tak mi przykro ;)

 
 
 
 
~~Paweł
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 14:06  
Cytuj
Jestem już żonaty,ale może ktoś jeszcze oszalał....zakochany

 
 
 
 
~~~-ASIULA-
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 19:31  
Cytuj
Zcałego serca odradzam SEZAM!!!!! nie mam pojecia co ludzie widza w tym lokalu. byłam na kilku juz tam weselach i na kazdym to samo! przy stole gdzie siedzi 30 ludzi podano 4 polmiski na ktorych były 3 plasterki schabu i 2 tymbaliki-porazka na maxa!!!! a do tego tak oszukują na napojach gorących i innych że szkoda gadać. na dodatek ta zajebista zastawa z napisem sezam ... a wystroj? pare żonkili z rynku w kuflu po piwie... moim skromnym zdaniem wesele tworza ludzie ale jak sie tyle tysiecy za organizacje płaci to wybaczcie...SEZAM DO DUPY!!!

 
 
 
 
~~~Bolek
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 19:37  
Cytuj
Polecam sprawdzoną LASOWIANKĘ ***************** http://www.spole(...)mia.html

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 20:28  
Cytuj
ludzie, opanujcie sie... w kazdym temacie na forum jest to samo. ktos podaje namiary ze odstapi lokal a zaczyna sie gadka ze sezam jest do dupy. jak jest to OK ale co to mnie obchodzi.
zalozcie sobie jeden temat "lokale do dupy" a drugi "polecam te lokale" i bedzie spokoj....
masakra, ludzie sie do forum dorwali i taki burdel ze szok...

 
 
 
 
~~jan
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 20:54  
Cytuj
ka ze sezam jest do dupy. jak jest to OK ale co to mnie obchodzi.
zalozcie sobie jeden temat \"lokale do dupy\" a drugi \"polecam te lokale\" i bedzie spokoj....
masakra, ludzie sie do forum dorwali i taki burdel ze szok...[/cytat]

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 16 Maja 2008r. 12:24  
Cytuj
A jaki masz zespół do odstąpienia???

 
 
 
 
~~zzTop
ff
Wysłany: 16 Maja 2008r. 16:54  
Cytuj
Ejj Asiula niemądra jesteś.

To ,że na stole sa 2 półmiski to nie zależy od Sezamu tylko od ludzi którzy zapłacili za to.
Jak zapłacisz więcej to będzie po półmisku na głowę, więc nie zabieraj zdania na temat o którym nie masz pojęcia.

 
 
 
 
~~sezam
ff
Wysłany: 16 Maja 2008r. 18:34  
Cytuj
zzTop... Chyba Ty nie jesteś mądry. Tam płaci się od osoby, a nie od półmiska. Mam pojęcie o tym o czym mówię. Przykład: Sylwester w Sezamie spędzałam cztery razy. Jest niesamowita różnica jak było cztery lata temu, a jak w tym roku. Jak powiem, że jedzenia i picia była połowa tego, co przed latami, nie skłamię. Przyszły Sylwester będzie daleko od takich lokali. Mam wrażenie, że wyrobili sobie opinię i chcieliby na niej bazować. Tak się nie da.

 
 
 
 
~~semir
ff
Wysłany: 17 Maja 2008r. 10:13  
Cytuj
dajcie spokój, dziewczyna dała ogłoszenie, jeśli ktoś chce szybko wyprawić wesele, to ma gotowy lokal, bo na niektóre lokale trzenba rpk czekać, a jak ktoś chce szybko wesele to niech się zgłosi i nie wybrzydza. Nie wiem po co te dyskusje

 
 
 
 
~~111
ff
Wysłany: 17 Maja 2008r. 11:41  
Cytuj
To po co w te dyskusje się włączasz?

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »