NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Koncert GRAMMATIK-a,
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2008r. 01:59  
Cytuj
Szacuneczek dla
Eldoki, Jotuze, Daniela Drumza, przybyłej ekipy i organizatorów. Tyle chciałem powiedzieć,
zbrodniczy. Big up dla Grammatika i Daniela, którzy zbili piony z piczem i jelonem. yo

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2008r. 01:59  
Cytuj

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2008r. 02:12  
Cytuj
Dokładnie !!! Wielkie big up dla zespołu, Grammatik rządzi na polskiej scenie, a Daniel to powód do dumy dla naszego miasta, pokój także dla organizatorów, Stalowa chce więcej takich imprez , jo ! good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Tymon
ff
Wysłany: 17 Maja 2008r. 13:53  
Cytuj
Wielki Big Up dla organizatorów!! Impreza przednia, klub tez wyczesanyumiech no no Grammatik dał radę, nie ma co Eldo i Jotuze no i Dj Drumz wymiataja!smiech2 oby odbywało się więcej takich koncertów w STW a jest na nie zapotrzebowanie frekwencja to pokazala. Oby to nie był ostatni taki koncert w tym nowo powstałym klubie. POzDro

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2008r. 14:41  
Cytuj
Po niesmaku związanym z "koncertem" tedego, poszedłem na ten koncert tylko dlatego, że na Grammatiku się wychowałem i zajebiście szanuję Leszka. Myślałem, że zaczną grać koło 2, a tu zaskoczenie. Naprawdę świetna impreza. Klub może nie jest jakiś megakozacki jeśli chodzi o wystrój, ale całkiem fajnie. Tylko krzesła spod baru trzeba przesunąć bardziej w stronę sceny, bo nie ma miejsca. umiech

Big up!

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2008r. 14:57  
Cytuj
Dokładnie tak jak mówi piczunia ! Klub mógłby się postarać również o lepiej zorganizowaną szatnie, ale poza tym wszystko spoko. Czekamy na kolejną taką imprezę ;)

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Vandal
ff
Wysłany: 18 Maja 2008r. 10:19  
Cytuj
chciałbym zobaczyć zdjecia z koncertu grammatika jak juz sa na jakiejs stronce to podajcie stronke a jak nie to wrzucciw je na ta stronke z gory dzieki umiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »