NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Żebracy na ulicach,
~~Naiwna
ff
Wysłany: 18 Maja 2008r. 20:41  
Cytuj
Dziś wyleczyłam się z dawania pieniędzy żebrakom!Dałam ,chyba Rumunce,drobne pieniadze,7 zł,a ona wołała o wiecej,chciała papierowe!A gdy nie dostała,rzuciła w moim kierunku stek wyzwisk,i to w naszym ojczystym języku!To jest strasznie przykre,ale kto ma miękkie serce,powinien mieć twardą d...Chyba to prawda.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2008r. 20:41  
Cytuj

 
 
 
 
~~@@@
ff
Wysłany: 18 Maja 2008r. 21:14  
Cytuj
Już dawno władze miasta powinny coś zrobic z tymi niby żebrakami, którym wcale nie chce się pracowac i psują wizerunek Polski.

 
 
 
 
~~grzechitnik
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 00:03  
Cytuj
hmm oj naiwna naiwna.... a widziałaś jakimi samochodami jeżdża "Ci" biedacyumiech.... ludzie ogarnijcie się i nie zwracajcie na nich uwagi... ba zaczynają zbiórkę to sami najpierw wyciągają drogne z kieszeni żeby wszyscy myśleli że inni dają to dlaczego ja mam nie dać ... hmm lepiej się dwa razy zastanowić umiech ...

 
 
 
 
~~a,Kanzu
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
hmm oj naiwna naiwna.... a widziałaś jakimi samochodami jeżdża \"Ci\" biedacyumiech.... ludzie ogarnijcie się i nie zwracajcie na nich uwagi... ba zaczynają zbiórkę to sami najpierw wyciągają drogne z kieszeni żeby wszyscy myśleli że inni dają to dlaczego ja mam nie dać ... hmm lepiej się dwa razy zastanowić umiech ...

 
 
 
 
~~a,Kanzu
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 13:25  
Cytuj
Przyznaję rację. Sam byłem świadkiem jak dwa "karki" podjechały w pobliże hali targowej bmw na łódzkich blachach i wysadziły dwie osoby (prawdopodobnie pochodzenia rumuńskiego). Po odjeździe "karków" osoby te przystąpiły od razu do żebrania. Podejrzewam, że z tych wyżebranych pieniędzy jak mogą zatrzymać dla siebie 10% to wszystko. Dlatego nie dajmy się ponieść emocją i przechodźmy obok takich osób obojętnie.

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 15:26  
Cytuj
nie bądźcie głupi nie dawajcie kasy , myślisz ze taki rumun czy cygan w odwrotnej sytuacji by ci pomógł !? jeszcze bi ci zebrane pieniądze zapierdolił :boksuj: władze miasta powinni coś z tym zrobić chytry

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~koń
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 16:59  
Cytuj
a ja zobaczyłem w tvtrwam takiego żebraka Tadzia , żal mi się go zrobiło i wysałem na wskazane konto 5 zl z prośbą o modlitwe i dostałem odpowiedż że chyba zwariowałem. Teraz czytając ten post o rumunach dorzuce do tego wora jeszcze Tadzia - niczym sie nie rożnia , nawet bryki mają podobne

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 12:28  
Cytuj
to teraz wyobraźcie sobie ile ludzi ogląda tvtrwam i jak idą w sobotę na zakupy i widzą taką osobę żebrającą to co zrobią ???? oczywiście że wrzucą bo ludzie dają, ludzie widzą. hmm szkoda jedynie tych którym czasami naprawdę brakuje pieniędzy... nie raz byłem w sytuacji kiedy gość nie prosił o pieniądze a o coś do jedzenia ... "bom głodny" i prawdę mówiąc takim pomogę ale jeśli ktoś od razu prosi mnie o kase to po co ona jest ???? hmm zapraszam do poczytania na ten temat... kiedyś był artykuł o dziewczynce z krakowa... i natknąłem się na nią ... zresztą bardzo często ją spotykałem ... chodziła sprzedawała widokówki albo róże... róża minimum 10 złotych umiech hmm i nie pierwszej jakości tylko jakaś tandeta za 3.50... hmm zarabiała przeszło 3tyś miesięcznie ... hmm zatem rodacy ... nie ma co tracić czas i kase na bilety do irl lub gb .... rzućcie swoje posady za 1400 -1600 i do krakowa sprzedawać kwiatki ... umiech (żart sytuacyjny) ... pozdrawiam

 
 
 
 
~~eet fuck
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 13:05  
Cytuj
odsyłać ich na plebanię - niech poczują miłość bliźniego księdza swego

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »