NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie kupić rower?,
~~Ewa
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 23:36  
Cytuj
Zamierzam kupić rower,tani i dobry.Nie za bardzo orientuję się gdzie najlepiej go kupić.Poradźcie coś!!!Co sadzicie o RojaX"e?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 23:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~kris19
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 08:08  
Cytuj
Czesć osobiście polecam ci sklep peleton lub kupno np na allegro tam sa najnizsze ceny. Orojaxie mam niskie mniemanie nie raz zostałem zrobiony przez nich w balolna.Ostatnio odwiedziłem ich sklep i widizałem nowa dostawe wiec pewnie znajdzie sie cos ciekawego,ale nie koniecznie po atrakcyjnej cenie.Natomiast polecam sklep peleton na ulicy poniatowskiego,wprawdzie rowerow na miejscu mają mało ale sprowadzą każdy jaki tlyko sie chce. i to za darmo sprzedawca skreci i wyreguluje go gotowy do jazdy.ja czekałem około tygodnia ale byłem w pełni zadowolony ceny sa rowniez dużo nizsze niz w rojaxie.Moge doradzic konkretny rower bo siedze w tej branzy juz 10 lat. pozdrawiam.wink:haha:jezykgood

 
 
 
 
~~zzTop
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 08:34  
Cytuj
Jak chcesz kupić rower to idź do sklepu rowerowego.good

 
 
 
 
~~;p;p
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 11:15  
Cytuj
modne rowery mozna ogladac o 15;00 pod huta

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 12:33  
Cytuj
allegro allegro i raz jeszcze allegro... znajdziesz to czego potrzebujesz w przystępnej cenie ... a wybór masz spory więc na co czekać ... pozdrawiam

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 12:42  
Cytuj
Polecam takiego gościa z Pysznicy, sprowadza rowery z Niemiec. Za 280 zeta, mozesz kupic alusa made in GERMANY, a nie jakis zlom z chin. To telefon do niego, mieszka niedaleko kosciola - 015 8410167

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 16:37  
Cytuj
w polsce nie ma czegos takiego jak tanie i dobre. jesli chce sie jakosc trzeba zaplacic. a tanie to chinskie, chinskie to szajs.
moze faktycznie te z niemiec sa dobre rowerki ale u nas w kraju to ponizej 700 zl dobrego rowera nie kupi
pzd.

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 17:16  
Cytuj
Jedź na giełdę do Sandomierza tam kupisz tanio rowery używane sprowadzane z Niemiec

 
 
 
 
~~baa
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 19:48  
Cytuj
good
CYTAT
modne rowery mozna ogladac o 15;00 pod huta

 
 
 
 
~~Arczi
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 14:59  
Cytuj
modne rowery mozna ogladac o 15;00 pod huta

 
 
 
 
~~street-rider
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 20:51  
Cytuj
Szanujacy sie cyklista przeznacza na rower nie mniej niz 2 tysiace

 
 
 
 
~~MBK Bzzz
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
Szanujacy sie cyklista przeznacza na rower nie mniej niz 2 tysiace


dobrze mówisz, ja jeżdżę rowerem MBK Bzzz, w standardzie posiada on m.in. ABS, jednostronne widelce, sekwencyjną zmianę przełożenia przyciskiem +/- na kierownicy, regulowane w trakcie jazdy zawieszenie oraz komputer pokładowy.
kosztował około 75 000 zł jezyk

marna fotka jest tu: http://img23(...)n2re.jpg

pozdrawiam cyklistów

 
 
 
 
~~MBK Bzzz
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 22:24  
Cytuj
dla lubiących szybką jazdę przeznaczone są modele: Fazz - ostre koło oraz Wizz - kolarka. jak w Bzzz w standardzie: ABS, komputer, sekwencyjna zmiana przełożenia (tylko Wizz) wraz z trybem automatycznym.

http://img10(...)f4ux.jpg

 
 
 
 
~~Author
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Jedź na giełdę do Sandomierza tam kupisz tanio rowery używane sprowadzane z Niemiec


Zgadza się, albo holenderskie.
Przy czym na niemieckim jeździł wcześniej jakiś SS-man, natomiast na holenderskim jakowyś pedał :blee:
Jeśli ci to nie przeszkadza to przynajmniej wymień siodełko :haha:

 
 
 
 
~~rowerzysta
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Zamierzam kupić rower,tani i dobry.Nie za bardzo orientuję się gdzie najlepiej go kupić.Poradźcie coś!!!Co sadzicie o RojaX\"e?


Rojax = zdziercy, natomiast tak jak poprzednicy pochwalę sklep Peleton - sprowadzą ci wybrany rower nawet TANIEJ niż na Allegro (!) - wiem to z autopsji - kupiłem u nich Authora za 999 zł, a na Allegro był najtaniej za 1200 + przesyłka ~50 zł :co?:

Ponadto warto też zajrzeć do sklepu rowerowego na Okulickiego pod BS. Sporo rowerów do wyboru, raczej porządne, nie ma szajsu za 200 zł, warto potargować się z gościem, na pewno obniży cenę o 50-70 zł (przy wyjściowej cenie roweru np. 440.

pozdrawiam i daj znać co i gdzie kupiłać :haha:

 
 
 
 
~~sklep
ff
Wysłany: 22 Maja 2008r. 00:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 22 Maja 2008r. 06:23  
Cytuj
ŻABNO, ul. Główna.

 
 
 
 
~~rowerzista
ff
Wysłany: 22 Maja 2008r. 10:25  
Cytuj
Bardzo fajne rowery:

http://www.zasad(...)hp?maxim

 
 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 10:36  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
bot

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 11:21  
Cytuj
Jak kupować rower to tylko w Tip-topie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Jak kupować rower to tylko w Tip-topie
okokok


cool girl...dokładnie mam to samo zdanie...sklep w ZBR polecam jak najbardziej...rowery w bardzo dobrej jakości w bardzo dobrej cenie....no i serwis pierwsza klasa.....dla ludzi , którzy swoje dwa koła zakupili u nich jak i gdzie indziej....cool girl ... a w razie 'W' zawsze można przyjść popytać i panowie służą dobrą i obiektywną(co dziś mało się zdarza) poradą .....cool girl ten sklep na obok PKSu nawet się nie umywa ->tam klienta się zbywa......cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »