NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
dobre ciasta i tory ???, kto moze mi podac namiary na dober domowe wypieki ???
Posty: 10
Dołączył: 27 Lis 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 07:58  
Cytuj
moze ktos orjentuje sie gdzie mozna zamowic dobre tory i ciasta na wesele i inne imprezy ale na produktach naturalnych a nie jak w cukierni na sztucznym prochu umiech z gory dzieki za info

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 07:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 08:50  
Cytuj
witam
tu jest numer telefonu
692******
ciasta,torty na imprezy nawet do 300 osób
wylacznie naturalne skladniki,ceny do uzgodnienia sa juz pod nr tel.pozdrawiam i polecamcool girl


//moderowano
na forum nie reklamujemy się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 08:59  
Cytuj
ja osobiście znam bardzo dobrego dostawce ciast i tortów oczywiście wszystko jest przygotowywane jak to mówią "z polskich jaj " więcej info pod numerem gg 2857463
mogę również podzielić się fotkami tych cudownych wypieków tylko proszę w treści wiadomości podać adres e-mail
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 09:46  
Cytuj
odradzam cukiernie Alicje na własne oczy widziałem jak lata tam szczur i jak "szefowa" ubija masę do tortu z papierosem w ustach zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 5
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 11:47  
Cytuj
hej niereklamuje siebie umiech
kolixpl to moj emial mandragu_(at)_wp.pl napisz to podam namiary wtedypotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 13:11  
Cytuj
od października testowalismy rózne cukiernie.
W Alicji za słodko, w katarzynce masa nie smakowała, pod telegrafem sztuczne za bardzo i znowu jeżdze do motycz. Niestety ale ich ciężko pobić. Kiedyś dostałem namiar babka robiła cud miód torciki tylko wiśnie były robaczywe i tort został praktycznie nienaruszony sciana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 18:55  
Cytuj
[cytat]moze ktos orjentuje sie gdzie mozna zamowic dobre tory i ciasta na wesele i inne imprezy ale na produktach naturalnych a nie jak w cukierni na sztucznym prochu umiech z gory dzieki za info [/c

ladne i dobrze nasaczone robia w alicji moja siostra zamawiala na slub byla zadowolona z wygladu a w smaku niebo w gebie poza tym niewiem jak ciasto ale drozdzoweczki robio PIERWSZA KLASA moim zdaniem najsmaczniejsze sa z jagoda ;) 3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola, Bielin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 19:03  
Cytuj
Bardzo dobre torty i ciasta smakowo zbliżone do domowych oferuje cukiernia "Alicja"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 19:04  
Cytuj
ja także polecam ALICJĘ, miałam niedawno wesele tort był przepiękny i bardzo dobry, tak samo jak ciasta. Polecam, gdyż dawno dawno temu na swoja 18-stke też tam zamawiałam i także był pyszny....a i panie doradzą co i ile umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »