NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
kosmetyczka w tv,
~~Elka
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 11:00  
Cytuj
ludzie ona naklada kolagen na strukture oczu:haha::haha::haha::haha::haha: trzymajcie mnie bo nie wytzrymam. co ta dziewucha gada. wydaje sie ze ktos powinien z profesjonalnych kosmetyczek powinine jej dac jakas lekcje...Apeluje wiec..pomozcie dziewczynie bo sie tylko pogrąża:haha::haha:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 11:00  
Cytuj

 
 
 
 
~~absolwent UJ
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 13:10  
Cytuj
a tej Litwin jak nie wstyd?

 
 
 
 
~~essi
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 23:17  
Cytuj
:zawstydzony:

 
 
 
 
~~kama
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 23:41  
Cytuj
ludzie ona naklada kolagen na strukture oczu:haha::haha::haha::haha::haha: trzymajcie mnie bo nie wytzrymam. co ta dziewucha gada. wydaje sie ze ktos powinien z profesjonalnych kosmetyczek powinine jej dac jakas lekcje...Apeluje wiec..pomozcie dziewczynie bo sie tylko pogrąża:haha::haha:[/cytat]
chyba muszę nałożyć kolagen na strukturę oczu:haha: bo jak czytam te kretynizmy,jakie przytaczacie......to moja struktura rozpada się na czynniki pierwsze i przestaję w ogólę widzieć,poza tym działa to i na mózg bo przestaję cokolwiek rozumieć.......cool

 
 
 
 
~~2513
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 07:21  
Cytuj
"dieta racjonalna stosowana w sposób optymalny"

 
 
 
 
~~coco
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 11:21  
Cytuj
Boże, znowu jest i gada bzdury.\"Bakterie utleniają się\"itd,itp:co?:

 
 
 
 
~~Lidka
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 09:02  
Cytuj
Skóra płytko ukrwionasmiech2smiech2smiech2smiech2 a słyszeliście co to jest wg niej cellulit?smiech2smiech2smiech2 rany co ona za wywalifikowana kosmetyczka i fizyoterapetkagood

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 10:44  
Cytuj
ona posługuje się językiem filozoficznym jezyk

 
 
 
 
~~badri
ff
Wysłany: 18 Lip 2008r. 16:41  
Cytuj
to jeden bełkot,ta Litwin jej nie słucha?czy też taka mądra?

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 18 Lip 2008r. 21:44  
Cytuj
Ja tam sie jej nie dziwie. Pod naporem marketingowego belkotu zlamie sie kazdy - kobiety szczegolnie, bo z natury sa narazone na silniejszy wplyw reklam kosmetykow. Dla purystow odkryje ameryke i powiem, ze wiekszosc reklam w ktorych uzywa sie wiecej niz 3 slow odnosnie produktu kosmetycznego to belkot lub nieprawda z naukowego punktu widzenia (wszelkie kremy regenrujace co najwyzej moga regenerowac debet na koncie).

Jak sadzicie - co sie lepiej sprzeda:

Krem rewitalizujacy komorki kolagenowe bialek odpowiedzialnych za gladka skore.

czy:

Krem na zmarszczki na d**ie

Czekam na opinie.

 
 
 
 
~~kajko
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 02:22  
Cytuj
Każdy walczy z czasem jak może o gładką skórę, jędrne pośladki, aksamitną cerę, broni się zaciekle przed nadgryzieniem przez ząb czasu. Stawia linię Maginota z najlepszych kosmetyków , odpala katiusze z olejków i zabiegów rozwalających cellulity i zmarszczki i ciągle poszukuje nowych środków do swojego arsenału walki z czasem, który zmienia nieuchronnie ciało w pomarszczoną i wysuszoną larwę z której motyl się już nie wyłoni. Ludzie z przemysłu kosmetycznego dobrze to wiedzą, że ciało i jego wygląd to jest dla wielu wielka wartość, prawie jak wartość życia, wartość prawa do własności. Iluzja wiecznej młodości i doskonałości wyglądu swojego ciała jest bardzo silna i powszechna u ludzi naszych czasów - oczywiście ten problem dotyczy społeczności bogatej północy, reszta ludzi ma inne problemy, równi istotne, np. jak przeżyć za 1 dolara dziennie, czyli można powiedzieć, że są zainteresowani bardziej wnętrzem swojego ciała niż jego powierzchnią.

Pragnienie wyglądania jak lalka Barbie czy Ken przez jak najdłuższy okres życia jest tak silne, że całkowicie zgniata resztki zdrowego rozsądku i krytycznej refleksji, przez co stajemy się zupełnie bezbronni wobec natarcia marketingowego branży kosmetycznej. Stosunek sił- dzięki naszej dziecięcej naiwności i pragnieniom- między przemysłem kosmetycznym a konsumentami jest jak między armią niemiecką a polską w 1939, albo jeszcze gorszy, co gwarantuje wysokie zyski producentom kremów, a nam dobre samopoczucie i wysoką samoocenę, co z punktu widzenia psychologi nie jest takie błahe.

 
 
 
 
~~maryś
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 08:49  
Cytuj
Jasne,że każda kupuje kosmetyki i walczy z czasem ulegając reklamie,nie o to chodzi.Nie rozumiem dlaczego TV-Miejska "edukuje" nas wywiadami z dziewczyną,która nie potrafi powiedzieć ani jednego sensownego zdania?To że mówi szybko i dużo nie znaczy ,że mądrze.W każdym zdani roi się od błędów merytorycznych i językowych.A tak na marginesie,do jednego z przedmówców nie ma komórek kloagenu,bo kolagen to białko,z którego komórka może być zbudowana.Żadna reklama nie zawiera takich błędów,natomiast wypowiedzi naszej "ekspertki"składają się z samych bzdur.

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 12:13  
Cytuj
Marys jezeli w moim poscie i 'przykladach' zauwazylas tylko jeden taki kwiatek to wlasnie dowodzisz mojej racji.

 
 
 
 
~~kajko
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 14:52  
Cytuj


Nie jest ważne co mówi, ale jak mówi i jak wygląd, a wygląda ponętnie i bardzo apetycznie. Przyciąga uwagę moich struktur ocznych, kolagen w komórkach mego ciała staje się bardzo elastyczny jak u niemowlęcia, bakterie mi się nie utleniają lecz spalają jasnym płomieniem, śpiewając przy tym radośnie. Jej naturalność i swoboda zachowania przed kamerą, gładkość wypowiedzi okraszonych obficie terminami naukowymi, układających się w interesujące frazy. Ona sama działa jak najbardziej zaawansowany technologicznie krem. Jej widok powoduje ,że krew powierzchniowa krąży jak szalona natleniając komórki mojej skóry. Jej drobne błędy merytoryczne są bez znaczenia, w końcu jest kosmetyczką a nie lekarzem. Zaszkodzić nikomu nie może, a pomóc owszem.

Gdyby tak jeszcze redaktor Litwin zgodziła się na demonstrację jakiegoś zabiegu na własnym ciele, np. na masaż powierzchniowy całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem klatki piersiowej, kończyn dolnych i pośladków, to ten program miałby wielką moc pobudzającą siły witalne organizmu do regeneracji powierzchni ciała, a nawet jego głębi

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 15:00  
Cytuj
CYTAT


Nie jest ważne co mówi, ale jak mówi i jak wygląd, a wygląda ponętnie i bardzo apetycznie. Przyciąga uwagę moich struktur ocznych, kolagen w komórkach mego ciała staje się bardzo elastyczny jak u niemowlęcia, bakterie mi się nie utleniają lecz spalają jasnym płomieniem, śpiewając przy tym radośnie. Jej naturalność i swoboda zachowania przed kamerą, gładkość wypowiedzi okraszonych obficie terminami naukowymi, układających się w interesujące frazy. Ona sama działa jak najbardziej zaawansowany technologicznie krem. Jej widok powoduje ,że krew powierzchniowa krąży jak szalona natleniając komórki mojej skóry. Jej drobne błędy merytoryczne są bez znaczenia, w końcu jest kosmetyczką a nie lekarzem. Zaszkodzić nikomu nie może, a pomóc owszem.

Gdyby tak jeszcze redaktor Litwin zgodziła się na demonstrację jakiegoś zabiegu na własnym ciele, np. na masaż powierzchniowy całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem klatki piersiowej, kończyn dolnych i pośladków, to ten program miałby wielką moc pobudzającą siły witalne organizmu do regeneracji powierzchni ciała, a nawet jego głębi

kajko powiem krótko: jesteś zaje**sty smiech2

 
 
 
 
~~inny kwiatek
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 15:45  
Cytuj
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale Litwin w ostatnim wydaniu plenerowym z panią kosmetyczką też palnęła taką głupotę, że aż musiałam jeszcze raz sobie obejrzeć powtórkę, czy oby się nie przesłyszałam. Mianowicie powiedziała "komórki DNA" :szok: i to dość przekonywująco, tak że gdybym nie była w temacie, to pomyślałabym, że takie komórki istnieją.

 
 
 
 
~~MISIEK
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 19:42  
Cytuj
ZAL WAM DUPE SCISKA,PONIEWAZ KTOS POSIADA PAKIET WIEDZY,KTORY PRZEKAZUJE W CIEKAWY SPOSOB, A DOWODEM CZEGO JEST TO ZE TA PANI PROWADZI TE PROGRAMY,A NIE WY.PROPONUJE STANAC PRZED KAMERA I WYKONAC TAKI POKAZ ABY W CIAGU 15 MINUT PRZEDSTWAIC I OPISAC ZABIEG KTORY TRWA CZASEM KILKA GODZIN.JESLI CHODZI O REKAWICZKI PODCZAS PRACY NIECH MI KTOS POKAZE KOSMETYCZKE KTORA WYKONUJE MASAZ CIALA CZY TWARZY W REKAWICZKACH,CO DO WIEDZY OSOBY PISZACEJ TE BZDURY GRATULUJE ZWROCENIA UWAGI I WZROSTU OGLADALNOSCI TEGOZ PROGRAMU,KTORY marys MUSIALA OBEJRZEC KILKANASCIE RAZY ABY WYCHWYCIC TE NIEWIELKIE BLEDY MERYTORYCZNE,WIDCZNIE JEST BARDZO ZAZDROSNA ALBO MA ZA DUZO WOLNEGO CZASU,WYNIKAJACEGO Z BRAKU KLIENTOW W JEJ SALONIE.POZDRAWIAM I ZYCZE MILEJ NAUKI ABY DOROWNAC CHOC DO PIET PANI AGNIESZCE,KTORA JEST SWIETNA I JEST PROMOWANA JAKO NAJLEPSZA KOSMETYCZKA W POWIACIE STALOWOWLOSKIM.RESZTA NIECH SOBIE MYSLI CO CHCE....:zły:good

 
 
 
 
~~MISIEK
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 19:42  
Cytuj
ZAL WAM DUPE SCISKA,PONIEWAZ KTOS POSIADA PAKIET WIEDZY,KTORY PRZEKAZUJE W CIEKAWY SPOSOB, A DOWODEM CZEGO JEST TO ZE TA PANI PROWADZI TE PROGRAMY,A NIE WY.PROPONUJE STANAC PRZED KAMERA I WYKONAC TAKI POKAZ ABY W CIAGU 15 MINUT PRZEDSTWAIC I OPISAC ZABIEG KTORY TRWA CZASEM KILKA GODZIN.JESLI CHODZI O REKAWICZKI PODCZAS PRACY NIECH MI KTOS POKAZE KOSMETYCZKE KTORA WYKONUJE MASAZ CIALA CZY TWARZY W REKAWICZKACH,CO DO WIEDZY OSOBY PISZACEJ TE BZDURY GRATULUJE ZWROCENIA UWAGI I WZROSTU OGLADALNOSCI TEGOZ PROGRAMU,KTORY marys MUSIALA OBEJRZEC KILKANASCIE RAZY ABY WYCHWYCIC TE NIEWIELKIE BLEDY MERYTORYCZNE,WIDCZNIE JEST BARDZO ZAZDROSNA ALBO MA ZA DUZO WOLNEGO CZASU,WYNIKAJACEGO Z BRAKU KLIENTOW W JEJ SALONIE.POZDRAWIAM I ZYCZE MILEJ NAUKI ABY DOROWNAC CHOC DO PIET PANI AGNIESZCE,KTORA JEST SWIETNA I JEST PROMOWANA JAKO NAJLEPSZA KOSMETYCZKA W POWIACIE STALOWOWLOSKIM.RESZTA NIECH SOBIE MYSLI CO CHCE....:zły:good

 
 
 
 
~~MISIEK
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 19:44  
Cytuj
I DLA ŚCISLOŚCI NIE JESTEM TA OWĄ PANIA KOSMETYCZKA,TYLKO CZŁOWIEKIEM!!!!!LUDZIE KAZDY MA PRAWO DO BLEDÓW

 
 
 
 
~~vvv
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 20:51  
Cytuj
jak się człowiek chce zaprezentować w telewizji to powinien to robić dobrze
wiadomo że każdy się myli ale ta pani za przeproszeniem kit wciska widzom

 
 
 
 
~~jahhhh
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 20:56  
Cytuj
konkrety....

 
 
 
 
~~jahhh
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 21:02  
Cytuj
Co tam było kitem???? Zeby kogos bluzgac to udowodnij jego wine...

 
 
 
 
~~kajko
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 01:32  
Cytuj
CYTAT
I DLA ŚCISLOŚCI NIE JESTEM TA OWĄ PANIA KOSMETYCZKA,TYLKO CZŁOWIEKIEM!!!!!LUDZIE KAZDY MA PRAWO DO BLEDÓW


Nie jesteś ową panią kosmetyczką tylko człowiekiem (pięciowykrzyknikowym)To nasuwa się pytanie, kim jest pani kosmetyczka występująca w Telewizji Miejskiej z pakietem kosmetycznej wiedzy, odziana w gumowe rękawice.? Człowiekiem czy nie człowiekiem? Może kobieta kosmetyczka należy do innego gatunku homo sapiens. Może to nowy gatunek, homo sapiens cosmeticus, który wyewoluował w Stalowej Woli na antenie regionalnej telewizji.
Skoro linia ewolucyjna człowieka znowu uległa radykalnej zmianie na drabinie ewolucyjnej,przesunęła się w górę o parę szczebli, to można powiedzieć, że mamy do czynienia z wyższą formą życia ,jaką jest bez wątpienia pani kosmetyczka(homo sapiens cosmeticus). Teraz w świetle uzupełnionej systematyki gatunkowej, można wszystko wyjaśnić. Po prostu Kosmetyczka nie została zrozumiana z przyczyny obiektywnej. Jej umysł jest o wiele potężniejszy. Nadaje starym pojęciom nowe znaczenia i relacje. Filozofia kosmetyczna jaką generuje jej umysł oparta jest zupełnie na innym kosmetycznym paradygmacie, którego nie mogą pojąć istoty stojące na niższym poziomie ewolucji, a że są istotami ułomnymi umysłowo i moralnie to zaczynają z zazdrości i zawiści pluć. Motłoch zawsze niszczy jednostki wybitne, kiedy mu się dobrze wiedzie.

 
 
 
 
~~jahhh
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 07:33  
Cytuj
a te Twoje brednie to niby co jest... Osadzasz innych a sam piepszysz jakies farmazony. Jeszcze nikt nie podał konkretów.Jedyne co moge przyznac to to ze tvk za czesto to puszcza, bo juz sie caly propram na pamiec zna. Moze dlatego wszyscy doszukujecie sie minusów...

 
 
 
 
~~coco
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 08:57  
Cytuj
Kolagen na całą strukturę oczu,pory międzykomórkowe zawarte w keratynie i wiele innych"konkretów"chyba tak jak ona nie rozumiez o czym mowa,ona nie ma pojęcia o podstawach biologii,a używa pseudonaukowych terminów zupełnie w złym znaczeniu,jeśli ktoś tego nie wyłapuje to gratulacje.

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »