NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Straz miejska,
~~Tomasz
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 18:28  
Cytuj
Czy Waszym zdaniem wystarczy 5 /tak pięciu/ pracownikiów strazy miejskiej do zabezpieczenia porządku w 70 tysięcznym mieście.Praca w/w w godzinach od 7-15 z wolnymi niedzielami poniedziałkiem. Czy miasto stac na taki luksus utrzymania straży w takim stanie etatowym.Wg. mnie to albo rozwiazać to ,, zbrojne ramie ,,Prazydenta albo iść po rozum do głowy i reanimowac ta służbe do conajmniej takiego stanu etatowego jaki był przed zwolnieniem stra zników.Poza wypisywaniem mandatow za nieprawidłowe parkowania jakby nie patrzeć słuzba ta wiele dobrego robi dla miasta.A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 18:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 23:27  
Cytuj
[rozmiar=14]odpowiedz jest jedna straż miejska w takiej formie nie powinna istnieć. w mojej opinii są to neandertalczycy w mundurach którzy nic nie robią dla mieszkańców i dla miasta,wlepianie mandatów przez straż miejska to już całkowita niezrozumiałość naszych oczekiwań do takiej formacji. w moim mniemaniu straż miejska jest to formacja do której mogę sie zwrócić gdy mam jakiś problem ( zastawiony samochód na parkingu, sąsiada który nie sprząta po swoim psie, poniszczonych znakach drogowych których brak grozi w naj optymistycznej wersji -kolizja drogową ,) straż miejska powinna dbać o wizerunek miasta i mieszkańców, a tu nie stety: WIELKIE rozczarowanie gdy widzę dwóch "strażników" którzy spacerują i nie widza połamanych reklam sklepów szpecących otoczenie, poprzewracanych koszy na śmieci, itp. sytuacji . a propos, czy dodzwonił sie ktos kiedyś z was do strazy miejskiej w Stalowej woli, ja nie chytry ale to pewnie z tego powodu że próbowałem tylko trzy razygood [/rozmiar]:haha:goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 11:14  
Cytuj
Straż Miejska jest zdecydowanie potrzeba w naszym miescie, ale napewno w wiekszej ilosci.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »