NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
PARADA W RÓWNOŚCI W STALOWEJ WOLI w CZERWCU,
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 22:47  
Cytuj
Jest już gotowy wniosek z prośbą , do władz urzędu miasta Stalowa Wola , o wydanie zgody na marsz równości , ulicami miasta Stalowej Woli . My organizatorzy , zdajemy sobie sprawę , że wśród homoseksualnych osób mieszkających w Stalowej Woli , nie znajdziemy zbyt dużo chętnych , do uczestnictwa w paradzie. W związku z tym , zaprosiliśmy środowiska gejowskie z większych miast , by manifestować palące potrzeby , tej grupy społecznej. Pomysł zorganizowania , takiej manifestacji w tak małym mieście , stanowi niespotykaną dotąd, w naszym kraju sytuacje . Tego rodzaju wiece , zwłaszcza na prowincji , są niezwykle potrzebne . To właśnie zaścianek , prowincjonalności i katolickich wartości , takich miejsc , stanowi jarzmo udręczenia , środowisk homoseksualnych. Wiece tego rodzaju , organizowane w dużych miastach , naszego kraju , są szczególnie potrzebne, na peryferiach metropolii . To właśnie tu , pokutują poglądu choroby psychicznej , przypisywanej osobą , o orientacji homoseksualnej . Napiętnowanie społeczne gejów i lesbijek , szczególnie daje o sobie znać, w małych miastach , naszego kraju. Paląca potrzeba edukowania , tych specyficznych środowisk , jest fundamentem kampanii przeciw homofobii . Realizacja tego pomysłu, stanowi wyzwanie dla organizatorów . Przede wszystkim musimy otrzymać zgodę ,na manifestacje , od miejscowych władz . Myślimy , że z tym nie powinno być większych problemów . Brak zgody, na manifestacje w warszawie , kilka lat temu , spowodował zaskarżenie tej decyzji do Strasburga . Uznano wówczas, ewidentne złamanie prawa konstytucyjnego . Myślę , że władze naszego miasta , wobec złożonego wniosku , będą się kierowały , wyłącznie przepisami prawa , a nie osobistymi refleksjami , na które w urzędzie nie powinno być miejsca . Celem tej manifestacji , jest pokazanie ,że homoseksualizm jest jednym z przejawów , różnorodności otaczającego nas świata . Nie chcemy, niszczyć innych poglądów , lecz tylko wspólnie uczyć się , współistnienia w przestrzeni publicznej . Elementem niezbędnym do tego, jest tolerancja , która chroni przed agresją , dyskryminacją , umożliwia harmonijne , funkcjonowanie społeczne . A więc uczmy się, tolerancji , poznając siebie nawzajem , w ramach manifestacji ulicznych . Zapraszamy serdecznie, wszystkich mieszkańców naszego miasta . Przekonajcie się , że naprawdę fajni z nas ludzie . Do Zobaczenia na Paradzie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 22:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~%%%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 22:59  
Cytuj
nie mam nic do homoseksualistów poniewaz niczym mi nie zawinili, i osobiscie uwazam ze sa to normalni ludzie tak jak kazdy , a jezeli ta manifestacja miala by na celu pokazac ze agresja jest zla i nic nie nei da sie zalatwic to w pelni przylaczam sie do takiej akcji

 
 
 
 
~~bbbb
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 23:26  
Cytuj
Super,ale aż się boję pomyśleć jak zareaguje radna Rehorowska.

 
 
 
 
~~szaleniec
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
Jest już gotowy wniosek z prośbą , do władz urzędu miasta Stalowa Wola , o wydanie zgody na marsz równości , ulicami miasta Stalowej Woli . My organizatorzy , zdajemy sobie sprawę , że wśród homoseksualnych osób mieszkających w Stalowej Woli , nie znajdziemy zbyt dużo chętnych , do uczestnictwa w paradzie. W związku z tym , zaprosiliśmy środowiska gejowskie z większych miast , by manifestować palące potrzeby , tej grupy społecznej. Pomysł zorganizowania , takiej manifestacji w tak małym mieście , stanowi niespotykaną dotąd, w naszym kraju sytuacje . Tego rodzaju wiece , zwłaszcza na prowincji , są niezwykle potrzebne . To właśnie zaścianek , prowincjonalności i katolickich wartości , takich miejsc , stanowi jarzmo udręczenia , środowisk homoseksualnych. Wiece tego rodzaju , organizowane w dużych miastach , naszego kraju , są szczególnie potrzebne, na peryferiach metropolii . To właśnie tu , pokutują poglądu choroby psychicznej , przypisywanej osobą , o orientacji homoseksualnej . Napiętnowanie społeczne gejów i lesbijek , szczególnie daje o sobie znać, w małych miastach , naszego kraju. Paląca potrzeba edukowania , tych specyficznych środowisk , jest fundamentem kampanii przeciw homofobii . Realizacja tego pomysłu, stanowi wyzwanie dla organizatorów . Przede wszystkim musimy otrzymać zgodę ,na manifestacje , od miejscowych władz . Myślimy , że z tym nie powinno być większych problemów . Brak zgody, na manifestacje w warszawie , kilka lat temu , spowodował zaskarżenie tej decyzji do Strasburga . Uznano wówczas, ewidentne złamanie prawa konstytucyjnego . Myślę , że władze naszego miasta , wobec złożonego wniosku , będą się kierowały , wyłącznie przepisami prawa , a nie osobistymi refleksjami , na które w urzędzie nie powinno być miejsca . Celem tej manifestacji , jest pokazanie ,że homoseksualizm jest jednym z przejawów , różnorodności otaczającego nas świata . Nie chcemy, niszczyć innych poglądów , lecz tylko wspólnie uczyć się , współistnienia w przestrzeni publicznej . Elementem niezbędnym do tego, jest tolerancja , która chroni przed agresją , dyskryminacją , umożliwia harmonijne , funkcjonowanie społeczne . A więc uczmy się, tolerancji , poznając siebie nawzajem , w ramach manifestacji ulicznych . Zapraszamy serdecznie, wszystkich mieszkańców naszego miasta . Przekonajcie się , że naprawdę fajni z nas ludzie . Do Zobaczenia na Paradzie .




zaściankowy i peryferyjny to jest Twój mózg chyba.
z szacunkiem do Stalowej Ty 'światowy człowieku.'

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 01:02  
Cytuj
"tego rodzaju wiece sa bardzo na prowincji niezwykle potrzebne" ;] pytam komu ? bylo jakies referendum ? ;] srodowiska homoseksualne mnie ni ziebia ni grzeja ;]do wyra nikomu nie zagladam, jedynie takie akcje, manifestacje w stylu "jestem gejem/lesbijka jestem super" podnosza mi cisnienie. jezeli mozna wiedziec jakie to te palace potrzeby ?? mam nadzieje ze wladze sie nie zgodza ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bucefał
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 02:16  
Cytuj
a nasi przedstawieciele z powiatu z posłem też będą paradować?

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 04:33  
Cytuj
Aleś nakręcony natręt, będą pewnie razem z tobą bucefole.

 
 
 
 
~~rower
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 05:27  
Cytuj
będzie kogo lać...

 
 
 
 
~~Piotr
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 09:21  
Cytuj
żadnych wieców!!!Do lekarza a nie na wiec pedzie!!!Jak Wam nie wstyd!!!Normalni ludzie nie mają ochoty Was oglądać!, W buszu sobie zorganizujcie wiec!

 
 
 
 
~~noromalny
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
żadnych wieców!!!Do lekarza a nie na wiec pedzie!!!Jak Wam nie wstyd!!!Normalni ludzie nie mają ochoty Was oglądać!, W buszu sobie zorganizujcie wiec!
Sam idz sie leczyć noromalnym ludzia to nie przeszkadza dopuki nikt nie ingeruje w ich wolnośc.A tacy jak Ty ciemni ktorzy nie wiedza o co chodzi niech sobie robia parady w Toruniu razem z waszym świrnietym tatusiem.

 
 
 
 
~~bucefał
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 10:01  
Cytuj
powiat z gejami, geje w piwiecie, Jasio nasz najgrubszy gejumiech

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
żadnych wieców!!!Do lekarza a nie na wiec pedzie!!!Jak Wam nie wstyd!!!Normalni ludzie nie mają ochoty Was oglądać!, W buszu sobie zorganizujcie wiec!

Człowieku , Nienormalni jesteście Wy ,tak myślący i pojmujący normalność . To, że kościół czyni coś nienormalny , nie znaczy ,że tak jest. Kościół, nie ma monopolu ,na wiedzę ostateczną . W swojej historii , za nienormalnego uważał Kopernika , bo miał inną koncepcje budowy swiata. Nauka na temat homoseksualizmu , jednoznacznie sie wypowiedziała . A kazania z ambony kościelnej , oparte na iiracjonalnych treściach , katechizmu kościoła , są tu bez znaczenia . Gdyby uznać spuściznę historyczną tej instytucji , to wciąż siedzielibyśmy , przy lampie naftowej , tak bardzo kościół , przeciw wstawiał sie rozwojowi nauki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kamil
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 11:33  
Cytuj
a po cholerę się mają z tym obnosić, co nas to obchodzi!ale teraz gejostwo jest na topie! wszędzie promowane!!Jest trendy, ich prawa mają być ważniejsze niż normalnych ludzi, w niektórych krajach to już nie można mówić mama tata, tylko rodzic 1, rodzic 2, bo to obraża gejów!!!teraz oni są najważniejsi!makabra

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
\"tego rodzaju wiece sa bardzo na prowincji niezwykle potrzebne\" ;] pytam komu ? bylo jakies referendum ? ;] srodowiska homoseksualne mnie ni ziebia ni grzeja ;]do wyra nikomu nie zagladam, jedynie takie akcje, manifestacje w stylu \"jestem gejem/lesbijka jestem super\" podnosza mi cisnienie. jezeli mozna wiedziec jakie to te palace potrzeby ?? mam nadzieje ze wladze sie nie zgodza ;]
Jeżeli władze Stalowej Woli , odmówią wydania zgody , złamią prawo . Niegdyś uczynił to Kaczyński , będąc prezydentem Warszawy . Decyzja została zaskarża i okazało się ,że bark zgody był złamaniem prawa . Jeżeli Prezydent Stalowej Woli , złamie prawo , zostanie pociągnięty do odpowiedzialność . Wykładnią jego pracy jest litera Prawa , a nie osobiste refleksje . Na nie , jest miejsce przy konfesjonale a nie w kraju, należącym do wspólnoty europejskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~do korupcji
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 11:41  
Cytuj
weź się facet nie podniecaj, znajdź sobie jakieś zajęcie bo widzę,że Ci się nudzi, napaliłeś sie na tą paradę jak żyd na cebulę!!nie wystarczy Ci w domu partner?umiech

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
a po cholerę się mają z tym obnosić, co nas to obchodzi!ale teraz gejostwo jest na topie! wszędzie promowane!!Jest trendy, ich prawa mają być ważniejsze niż normalnych ludzi, w niektórych krajach to już nie można mówić mama tata, tylko rodzic 1, rodzic 2, bo to obraża gejów!!!teraz oni są naProblem w tym ,że nie maja żądnych praw . A chodzi jedynie o regulacje prawne, w zakresie majątkowym, w sytuacja gdy jeden z partnerów umrze , bądź po prostu ,dojdzie do rozpadu związku. W takich wypadkach , kwestie wspólnego majątku , są trudne do rozstrzygnięcia . Homoseksualiści żyją, w związkach , wspólnie się w nich dorabiają i na wypadek problemów ich dobro materialne, musi być zabezpieczone . Nikt nie walczy o przychylność kleru , który nie może poradzić sobie, z dewiacjami seksualnymi , wśród duchowieństwa . Oni niech lepiej, zajmą się , problemem pedofilii w kościele , to stanowi o krzywdzie wyrządzonej dzieciom. A nie homoseksualistami ,którzy nikogo nie krzywdzą , wręcz przeciwnie sprawiają sobie wiele zadowolenia . jważniejsi!makabra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~.........
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 12:00  
Cytuj
Pedalow do gazu i tyle !!!
Koniec pieprzenia.

A parady niech sobie robia w buszu !
Nie chce tych poprancow ogladac.


A odnosnie zgody itp - a niech Prezydent da im zgode - tylko bez zabezpieczneia przez psiarnie - to wtedy pedalom odechce sie wiecow jak zostana polamani !

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
a po cholerę się mają z tym obnosić, co nas to obchodzi!ale teraz gejostwo jest na topie! wszędzie promowane!!Jest trendy, ich prawa mają być ważniejsze niż normalnych ludzi, w niektórych krajach to już nie można mówić mama tata, tylko rodzic 1, rodzic 2, bo to obraża gejów!!!teraz oni są najważniejsi!makabra



Problem w tym ,że nie maja żądnych praw . A chodzi jedynie o regulacje prawne, w zakresie majątkowym, w sytuacja gdy jeden z partnerów umrze , bądź po prostu ,dojdzie do rozpadu związku. W takich wypadkach , kwestie wspólnego majątku , są trudne do rozstrzygnięcia . Homoseksualiści żyją, w związkach , wspólnie się w nich dorabiają i na wypadek problemów ich dobro materialne, musi być zabezpieczone . Nikt nie walczy o przychylność kleru , który nie może poradzić sobie, z dewiacjami seksualnymi , wśród duchowieństwa . Oni niech lepiej, zajmą się , problemem pedofilii w kościele , to stanowi o krzywdzie wyrządzonej dzieciom. A nie homoseksualistami ,którzy nikogo nie krzywdzą , wręcz przeciwnie sprawiają sobie wiele zadowolenia .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prowincjonalny
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 12:27  
Cytuj
oj korupcja umiech chcesz namowic ludzi zeby tolerowali komo itp itd udowadniasz ze mu tu na prowincji ich obrazamy , ublizamy przeszkadzamy normalnie zyc ... a sam co robisz:
obrazasz mieszkancow Stalowej Woli
sam ploniesz nienawiscia i pogarda do Kociola Katolickiego
wiec z jednej strony mwoisz wszyscy sie kochajmy (doslownie) a z drugiej strony ublizasz innym...
w calej tej paradzie jezeli ma byc jest dziwne to ze zapewne nie organizuja ja sordowiska homo ze Stalowej Woli.. ale przyjezdi chca nam tutaj organizowac zycie... i tu caly problem jezeli chca manifestowac osoby ze Stalowej Woli to niech manifestuja a nie zenwetrzne osrodki komoseksulane beda probowac udowadniac ludziom ze stalowej woli ze sa zacofani.. na to zgody nie powinno byc..

bardzo prosze aby kolega korpucja jezeli jest takim aktywista homoseksulanym to niech poda imie nazwisko albo chociaz organizacje ktora reperezentuje strone www lub podobne.. jak miec odwage to do konca !:szok:

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 12:39  
Cytuj
mam nadzieje ze nasz prezydent tez pokaze sie z dobrej strony :]jest mi wszystko jedno czy to marsz hetero, homo czy marsz kochajacych krowy, nie chce tego na ulicy :]wynajmijcie se sale zwolajcie ludzi i przekonujcie ;]
"kropek" swietnie napisal jezeli prezydent da zgode na takie zgromadzenie niech nie przydziela kordonu policji bo niby z jakiej okazji ?
jezeli chcecie jedynie zmian prawa w zakresie majatkowym to po ch... marsz w stalwoej woli jedzcie na wiejska do wawy ;]

btw. nie jestem zwolennikiem kosciola ale sory ten text jest calkiem nie na miejscu ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wera
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 12:58  
Cytuj
Popieram, popieram, nie chcemy Was oglądać, poza tym racja mówicie o tolerancji, równych prawach, a sami plujecie na kościół,a choćby przykład Ojca Rydzyka, On też chce mieć równe prawa, bo jest człowiekiem, ale nie Jemu nie wolno, co najwyżej modlić się w zaciszu tak?

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
mam nadzieje ze nasz prezydent tez pokaze sie z dobrej strony :]jest mi wszystko jedno czy to marsz hetero, homo czy marsz kochajacych krowy, nie chce tego na ulicy :]wynajmijcie se sale zwolajcie ludzi i przekonujcie ;]
\"kropek\" swietnie napisal jezeli prezydent da zgode na takie zgromadzenie niech nie przydziela kordonu policji bo niby z jakiej okazji ?
jezeli chcecie jedynie zmian prawa w zakresie majatkowym to po ch... marsz w stalwoej woli jedzcie na wiejska do wawy ;]

btw. nie jestem zwolennikiem kosciola ale sory ten text jest calkiem nie na miejscu ;]



Nie przeszkadzają rytuały katolickie,blokujace ulice , to dlaczego mamy wynajmować sale . Katolicy w swojej obrzedowości mogą blokować , zastawić jakimiś ołtarzami ulice, promując w ten sposób swoje wartości, a inne grupy społeczne nie. W wolnym kraju , każda grupa społeczna , może na pokojowej manifestacji , prezentować swoją kulture i wartości. Skoro Kościołowi wolno , to dalzcego innym nie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~a,Kanzu
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
nie mam nic do homoseksualistów poniewaz niczym mi nie zawinili, i osobiscie uwazam ze sa to normalni ludzie tak jak kazdy , a jezeli ta manifestacja miala by na celu pokazac ze agresja jest zla i nic nie nei da sie zalatwic to w pelni przylaczam sie do takiej akcji



Coś nie tak; bo albo się jest normalnym, albo jest się homo....., bo według Ciebie jeżeli homo...są normalni to kim są nrmalni.

 
 
 
 
~~auto
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 16:21  
Cytuj
Bóg stworzył kobietę i mężczyznę. Do zapłodnienia potrzebne są narządy znajdujące się zarówno w osobnikach jednej oraz drugiej płci. Adoptować dzieci mogą również pary heteroseksualne, które nie potrafią rozmnożyć się. Homoseksualiści powinni się leczyć.

A gdybyście mieli 2 ojców lub 2 matki? Pomyślcie o następstwach...

Słudzy Babilonu są nadal silni, ale krucjata trwa nadal.

 
 
 
 
~~Login
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 16:23  
Cytuj
Nie rozumiem czemu mają takie parady służyć, jeśli przekonaniu ludzi do gejów czy lesbijek to przecież maja one efekt wręcz odwrotny i tylko podgrzewają atmosferę nienawiści gdybym był gejem na pewno bym na taki spęd nie poszedł bo takie akcje tylko pogarszają sytuację.

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »