NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
PARADA W RÓWNOŚCI W STALOWEJ WOLI w CZERWCU,
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 16:40  
Cytuj
STANOWCZE NIE DLA PEDAŁÓW I LESB ! ! !


bez sensu robić parady pojebów , zróbmy marsz przeciwko biciu dzieci czy molestowaniu , albo coś w tym stylu a nie będziemy oglądać pojebów jebiących sie po krzakach ;/ PARANOJAchytrychytrychytrychytrychytrychytry

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 16:40  
Cytuj

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
 
 
 
 
~~martyna
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
STANOWCZE NIE DLA PEDAŁÓW I LESB ! ! !


bez sensu robić parady pojebów , zróbmy marsz przeciwko biciu dzieci czy molestowaniu , albo coś w tym stylu a nie będziemy oglądać pojebów jebiących sie po krzakach ;/ PARANOJAchytrychytrychytrychytrychytrychytry

ale nie przeszkadza ci to walić gruchę pod filmik z lesbijkami co?

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 17:47  
Cytuj
CYTAT

Nie przeszkadzają rytuały katolickie,blokujace ulice , to dlaczego mamy wynajmować sale . Katolicy w swojej obrzedowości mogą blokować , zastawić jakimiś ołtarzami ulice, promując w ten sposób swoje wartości, a inne grupy społeczne nie. W wolnym kraju , każda grupa społeczna , może na pokojowej manifestacji , prezentować swoją kulture i wartości. Skoro Kościołowi wolno , to dalzcego innym nie ?

znowu mieszasz do tego religie ;]czy podczas bozego ciala od ludzi bioracych udzial w procesji slyszales hasla katole sa ok ? to nie jest zadna manifestacja tam nikt nikogo do niczego nie przekonuje/nie protestuje to jest uroczystosc liturgiczna lub jak wolisz rytulal ;]tam ida ludzie ktorzy maja wyklady w kosciele, ksieza nie chodza w grupach po stalowej woli i nie manifestuja, maja od tego swoje budynki to ze moga sobie na nie pozwolic to chyba nic dziwnego sa na rynku jakies 1900 lat dluzej ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxxxxxxx
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 18:07  
Cytuj
s nich sobie przejda po miescie - osmiesza sie i bedzie fajnie, wyzeja ich wszyscy - nie wiem czy to dobrze czy zle smiech2jezyk hehe

 
 
 
 
~~onanizator
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
STANOWCZE NIE DLA PEDAŁÓW I LESB ! ! !


bez sensu robić parady pojebów , zróbmy marsz przeciwko biciu dzieci czy molestowaniu , albo coś w tym stylu a nie będziemy oglądać pojebów jebiących sie po krzakach ;/ PARANOJAchytrychytrychytrychytrychytrychytry

ale nie przeszkadza ci to walić gruchę pod filmik z lesbijkami co?


Martyna nastepnym razem zaczerpnij troche wiedzy zanim coś napiszesz. To nie sa lesbijki tylko aktorki które robią cokolwiek za co im zapłaca. Zresztą twój argument nie ma nic wspolnego z tematem parady.

 
 
 
 
~~tolerancyjna
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
żadnych wieców!!!Do lekarza a nie na wiec pedzie!!!Jak Wam nie wstyd!!!Normalni ludzie nie mają ochoty Was oglądać!, W buszu sobie zorganizujcie wiec!

Człowieku , Nienormalni jesteście Wy ,tak myślący i pojmujący normalność . To, że kościół czyni coś nienormalny , nie znaczy ,że tak jest. Kościół, nie ma monopolu ,na wiedzę ostateczną . W swojej historii , za nienormalnego uważał Kopernika , bo miał inną koncepcje budowy swiata. Nauka na temat homoseksualizmu , jednoznacznie sie wypowiedziała . A kazania z ambony kościelnej , oparte na iiracjonalnych treściach , katechizmu kościoła , są tu bez znaczenia . Gdyby uznać spuściznę historyczną tej instytucji , to wciąż siedzielibyśmy , przy lampie naftowej , tak bardzo kościół , przeciw wstawiał sie rozwojowi nauki



w pełni popieram ta wypowiedz.. czas otworzyc oczy \"na swiat,na ludzi\" a nie ryc nosem po desce ławki koscielnej i uwazac ze zadna inna opcja nie jest mozliwa do zaakceptowania.
A przeciez to podobno Bog uczy tolerancji,widocznie nie \"moherowe berety i im podobnie myslacym\".Zwani\"normalnymi ludzmi\" moga robic wiece i manifestacje wiec i normalni homoseksualiści tez maja do tego prawo.:zły:
ja uwazam ze takie manifestacja sa potrzebne i chetnie wezme w niej udział w celu pokazania poparcia dla nich.:haha:

 
 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 2 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 19:40  
Cytuj
Ludzie!!! Przeczytajcie uważnie!!! ja uważam ,że to jest prowokacja!!nie myślę,żeby jakieś środowiska homo chciały takiej parady w takim mieście jak stalowa.Uważam ,że żadnej demonstracji nie będzie!!!bo jak będzie to :boksuj:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 19:59  
Cytuj
no i to jest właśnie wasz problem...
Ciągle się martwicie bardziej cudzym łóżkiem niż sobą.
A co to komu przeszkadza, że sobie podemonstrują (choć nie wierzę że akurat w Stalowej).
Skoro związkowcy i wierzący mogą to i niech sobie kochający inaczej przejdą.
Będzie sensacja przez tydzień i tyle.
Należy pamiętać, że to też ludzie. I też Polacy.
A ci co są przeciw niech sobie pomyślą po co Wałęsa przez płot skakał umiech

 
 
 
 
~~ze stalówki
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 09:45  
Cytuj
Nic nie mam do pedziów, ale kiedy widzę takie parady, lub inne wiece, to nóż się w kieszeni otwiera. Wasze starania są daremne, bo taka parada przynosi odwrotny skutek od zamierzonego. Przestańcie tak natarczywie agitować, i po cichu walczcie o swoje prawa.

 
 
 
 
~~hmm
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 10:10  
Cytuj
Nie jestem rasistą, nie przeszkadzają mi osoby o innej religii i rasie (nawet znam kilka fajnych osob) ale dla mnie homoseksualizm jest to choroba. Jakieś zaburzenia hormonów.

Sami się zastanówcie...czy to jest normalne ?? Nie traktuje takich ludzi źle, niech żyją wśród nas ale przepraszam bardzo, propagowanie takich zachowań (jak by nie patrzeć nienaturalnych) mija się z celem.

Może niedługo zoofilia bedzie "czyms normalnym" ?? i zacznąsię parady z pieskami, bobrami, koniami.....ku** co ja w ogóle pisze.
Pewnie się dziwicie ?? a ja Wam powiem, że kiedyś nie do pomyślenia był homoseksualizm tak jak teraz zoofilia.
Też dawniej każdy oburzał się na takie stwierdzenie, a teraz ma to być czymś normalnym??
Takim ludziom po prostu trzeba współczuć i wpsomogać w chorobie.

Naprawdę nie mam nic do takich ludzi ale nigdy nie uznam tego za normalnosc. Są tacy ludzie ?? To ich wybór, mogą się przyznawać ale manifestować to ??

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem rasistą, nie przeszkadzają mi osoby o innej religii i rasie (nawet znam kilka fajnych osob) ale dla mnie homoseksualizm jest to choroba. Jakieś zaburzenia hormonów.

Sami się zastanówcie...czy to jest normalne ?? Nie traktuje takich ludzi źle, niech żyją wśród nas ale przepraszam bardzo, propagowanie takich zachowań (jak by nie patrzeć nienaturalnych) mija się z celem.

Może niedługo zoofilia bedzie \"czyms normalnym\" ?? i zacznąsię parady z pieskami, bobrami, koniami.....ku** co ja w ogóle pisze.
Pewnie się dziwicie ?? a ja Wam powiem, że kiedyś nie do pomyślenia był homoseksualizm tak jak teraz zoofilia.
Też dawniej każdy oburzał się na takie stwierdzenie, a teraz ma to być czymś normalnym??
Takim ludziom po prostu trzeba współczuć i wpsomogać w chorobie.

Naprawdę nie mam nic do takich ludzi ale nigdy nie uznam tego za normalnosc. Są tacy ludzie ?? To ich wybór, mogą się przyznawać ale manifestować to ??





Co to znaczy w ogóle promowanie homoseksualnego stylu życia ? Homoseksualizm jest preferencją seksualną , której nie da się nauczyć. Gdyby orientacja seksualna wynikała tylko i wyłącznie z czynników środowiskowych , to nie było by w naszym społeczeństwie homoseksualistów. Wszyscy homoseksualiści , póki co w naszym kraju , zostali wychowali w rodzinach heteroseksualnych , a mimo to są gejami. Skoro skutecznie , eliminując z życia społecznego zjawisko homoseksualizmu , nie da się promować heteroseksualizmu , to spokojnie . Od parad nikt nie stanie się gejem . Tak jak geje , od wychowania w rodzinie heteroseksualnej , nie stali się heteroseksualistami . To nie jest przypadłość zakażna . Celem manifestacji , jest próba wspólnego uczenia się życia , w niezwykle zróżnicowanym świecie . Próba narzucania jedynie słusznych wartości , w historii kończyła się rozlewem krwi. Hitler był przekonany do swojej ideologii nazistowskiej , wiemy jak się to skończyła . Natomiast zarzut o zoofilii , jako kolejnym krokiem na drodze legalizacji mniejszości seksualnych, nam nie grozi . Ludzie dotknięci tą dewiacją , mają poczucie choroby i walczą z tym. Pozatym na przestrzeni historii rozwoju cywilizacji ludzkiej , homoseksualizm w niektórych kręgach kulturowych , był społecznie powszechnie akceptowanym zjawiskiem. To rozwój ideologii katolickiej doprowadził , do napiętnowania tych ludzi grzechem. Mimo tego ze wielu spośród nich , pozostawiło bezcenno spuściznę swojego życia . Mam tu na myśli np Leonarda da Vinci . Nie mówmy że homoseksualizm jest czymś nienaturalnym , to zjawisko w historii funkcjonowało , powszechnie akceptowane. Kościół natomiast nawet w prawa natury próbuje ingerować , sam zyjąc w brew tym prawą , co rodzi pedofilie w tym środowisku. Jeżeli chodzi o leczenie nie ma takiej możliwości , Narodowa Organizacja Zdrowia , homoseksualizmu nie uważa za chorobę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rower
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 12:24  
Cytuj
na górce należy zbudować rekaw gazowy- bedzie super finał....

 
 
 
 
~~hmmm
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 12:58  
Cytuj
Nie jestem osobą wierzącą. Jestem ateistą. Więc w moim przypadku wiara nie ma nic do tego.
Zastanawiam się jak można uważać to za coś naturalnego.
Każdy wie czym rózni się mężczyzna od kobiety.
Narządy są tak współgrane aby się "dopasować".

Szczerze przyznam, że ja bym to zaliczył do chorób na tle psychicznym. Nie uważam tych ludzi za świrów czy coś w tym stylu, nie chce ich nigdzie zamykać.

Proszę tylko nie wmawiajcie mi, że to jest coś normalnego. Owszem jest to "problem", który trwa od niepamiętnych czasów ale nei zgodzę się z tym, że to jest normalne.

Na zakończenie napiszę, że nie jestem przeciwko takim osobom.
Żyjemy w świecie, gdzie obecnie inna rasa niż biała, homoseksualiści i inne mniejszości mają więcej praw.
Np. w USA jak nie zatrudnisz osoby innej rasy bądź homoseksualiste to możesz już się szykowac na zapłatę odszkodowania, wtedy jesteś rasistą :/
To wszystko powoli zaczyna robić się chore. (przepraszam, że mieszam rasim do tej sprawy ale chciałem do tego nawiązać)

Ja homoseksualizm uznaję jako chorobę cywilizacyjną.

 
 
 
 
~~John Condom
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem osobą wierzącą. Jestem ateistą. Więc w moim przypadku wiara nie ma nic do tego.
Zastanawiam się jak można uważać to za coś naturalnego.
Każdy wie czym rózni się mężczyzna od kobiety.
Narządy są tak współgrane aby się \"dopasować\".

Szczerze przyznam, że ja bym to zaliczył do chorób na tle psychicznym. Nie uważam tych ludzi za świrów czy coś w tym stylu, nie chce ich nigdzie zamykać.

Proszę tylko nie wmawiajcie mi, że to jest coś normalnego. Owszem jest to \"problem\", który trwa od niepamiętnych czasów ale nei zgodzę się z tym, że to jest normalne.

Na zakończenie napiszę, że nie jestem przeciwko takim osobom.
Żyjemy w świecie, gdzie obecnie inna rasa niż biała, homoseksualiści i inne mniejszości mają więcej praw.
Np. w USA jak nie zatrudnisz osoby innej rasy bądź homoseksualiste to możesz już się szykowac na zapłatę odszkodowania, wtedy jesteś rasistą :/
To wszystko powoli zaczyna robić się chore. (przepraszam, że mieszam rasim do tej sprawy ale chciałem do tego nawiązać)

Ja homoseksualizm uznaję jako chorobę cywilizacyjną.




BRAWO !!!

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem osobą wierzącą. Jestem ateistą. Więc w moim przypadku wiara nie ma nic do tego.
Zastanawiam się jak można uważać to za coś naturalnego.
Każdy wie czym rózni się mężczyzna od kobiety.
Narządy są tak współgrane aby się \"dopasować\".

Szczerze przyznam, że ja bym to zaliczył do chorób na tle psychicznym. Nie uważam tych ludzi za świrów czy coś w tym stylu, nie chce ich nigdzie zamykać.

Proszę tylko nie wmawiajcie mi, że to jest coś normalnego. Owszem jest to \"problem\", który trwa od niepamiętnych czasów ale nei zgodzę się z tym, że to jest normalne.

Na zakończenie napiszę, że nie jestem przeciwko takim osobom.
Żyjemy w świecie, gdzie obecnie inna rasa niż biała, homoseksualiści i inne mniejszości mają więcej praw.
Np. w USA jak nie zatrudnisz osoby innej rasy bądź homoseksualiste to możesz już się szykowac na zapłatę odszkodowania, wtedy jesteś rasistą :/
To wszystko powoli zaczyna robić się chore. (przepraszam, że mieszam rasim do tej sprawy ale chciałem do tego nawiązać)

Ja homoseksualizm uznaję jako chorobę cywilizacyjną.





Gdyby homoseksualizm był chorobą cywilizacyjną , nie był by obecny w starożytności , jako zjawisko powszechnie społecznie występujące . Masz prawo do swoich subiektywnych odczuć , ale one niczego nie wnoszą , w tę problematyczną kwestie . Homoseksualista ma poczucie naturalnego , zgodnego z jego naturą pragnienia układania sobie życia z przedstawicielem tej samej płci. Takie twierdzenia , że jest to choroba , powodują tylko i wyłącznie społeczne napiętnowanie tych ludzi . Ale od takiego napiętnowania , nie zmniejsza się ilość homoseksualistów w społeczeństwie , nie motywuje to również geja do jakieś walki z samym sobą . Więc z przyczyn humanitarnych , jak również moralnych i etycznych , walka z tymi ludzmi , którzy nie wybrali sobie własnej seksualności , jest złe . Zdarza się słyszeć opinie z pedałami do gazu. Realizacja tego pomysłu również nie wyeliminuje , homoseksualizmu z życia społecznego . Pojawią się inni , wraz z nowym pokoleniem . Powiedz mi po co w jakim celu , krytyka homoseksualizmu? Czemu ma ona służyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 01:14  
Cytuj
ludzie nie odpowiadajcie na żadne posty gościa o nicku Korupcja

TO JEST TYLKO PROWOKACJA ŻADNEJ PARADY W STALOWEJ WOLI NIE BĘDZIE

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 05:46  
Cytuj
A Ty skąd wiesz? Działasz w środowisku? jezyk

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
ludzie nie odpowiadajcie na żadne posty gościa o nicku Korupcja

TO JEST TYLKO PROWOKACJA ŻADNEJ PARADY W STALOWEJ WOLI NIE

BĘDZIE






Skompletowanie wszystkich dokument , jest procesem czasochłonnym . Pyzatym dochodzi do tego wszystkiego fakt , iż ja jako przedstawiciel środowiska gejowskiego w Stalowej Woli , nie mam doświadczenia w prawno formalnym aspekcie organizacyjnym .Dlatego musze prosić o pomoc , aktywistów gejowskich , środowisk dużych miast . Zdajemy sobie również sprawę , ze środowisko gejowskie ze stalowej woli , raczej nie weżmie udziału w paradzie , kolejne utrudnienie . Musimy w tej sytuacji zorganizować chętnych z większych miast To wszystko wymaga czasu ale w czerwcu parada się odbędzie . Nikt nam nie odmówi zezwolenia bo to będzie złamanie prawa , a decyzje zaskarżymy , do Strasburga .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 10:32  
Cytuj
wystarczy ze nie dadza wam zgody na przejscie po ulicach tych ktorych chcecie ;]tylko puszcza z jakichs powodow np lasem za huta ;] zezwolenie jest jest, nie dostosujecie sie to policja was rozgoni ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 10:38  
Cytuj
jak was nie rozgoni policja to rozgoni was ktos inny i po problemie;)

 
 
 
 
~~hmmm
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 11:45  
Cytuj
Dalej twierdzę, że jest to choroba cywilizacujna ale nie chodzi mi o sam fakt homoseksualizmu, tylko o mówienie, że to jest normalne. Czasy się zmieniają, ludzie "przekształcają się w koty". Teraz strasznie dużo rzeczy jest tolerowanych.
Sam lubie oryginalność, "odmienność" od rzeczywsitości.

Ktoś pisał wcześniej, że co kogo interesują "sprawy łóżkowe innych ludzi".

Właśnie nie interesują, dlatego nie chcemy oglądać tej manifestacji.

Jeszcze raz piszę...nie mam nic do takich osób. Wiem, że tyczy się to czasów nie tyle średniowiecza co nawet starożytności.
To co się porobiło ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie.
Napewno takie zachowania nie są zgodne z naturą.

Już nawet mogę odstąpić od wersji "leczenia" takich osób ale nie ogłaszajcie tego wszem i wobec...i tak macie dużo praw nawet więcej niż zwykły człowiek...nie zatrudnią Was to możecie się starać o odszkodowanie na tle homofobii....ktoś Was pobije, nawet z Waszej winy...wtedy ktoś też jest homofobem....niedługo nie będzie można Was dotknąć ani nic do Was obraźliwego powiedzieć, nawet jak sprowokujecie...bo co ??? Bo wtedy ten ktoś stanie się nietolerancyjnym prostakiem, chamem, homofobem i taka jest prawda.

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 13:44  
Cytuj
Pedzie ja wam dam parade ćwoki .Leczcie sie w pokojach bez klamek zygac mi sie chce na was .juz my wam zrobimy ale spierdalajade

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
Dalej twierdzę, że jest to choroba cywilizacujna ale nie chodzi mi o sam fakt homoseksualizmu, tylko o mówienie, że to jest normalne. Czasy się zmieniają, ludzie \"przekształcają się w koty\". Teraz strasznie dużo rzeczy jest tolerowanych.
Sam lubie oryginalność, \"odmienność\" od rzeczywsitości.

Ktoś pisał wcześniej, że co kogo interesują \"sprawy łóżkowe innych ludzi\".

Właśnie nie interesują, dlatego nie chcemy oglądać tej manifestacji.

Jeszcze raz piszę...nie mam nic do takich osób. Wiem, że tyczy się to czasów nie tyle średniowiecza co nawet starożytności.
To co się porobiło ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie.
Napewno takie zachowania nie są zgodne z naturą.

Już nawet mogę odstąpić od wersji \"leczenia\" takich osób ale nie ogłaszajcie tego wszem i wobec...i tak macie dużo praw nawet więcej niż zwykły człowiek...nie zatrudnią Was to możecie się starać o odszkodowanie na tle homofobii....ktoś Was pobije, nawet z Waszej winy...wtedy ktoś też jest homofobem....niedługo nie będzie można Was dotknąć ani nic do Was obraźliwego powiedzieć, nawet jak sprowokujecie...bo co ??? Bo wtedy ten ktoś stanie się nietolerancyjnym prostakiem, chamem, homofobem i taka jest prawda.




Nie mówienie o homoseksualizmie , nie wyeliminuje tego zjawiska , wręcz przeciwnie . Społeczna dyskryminacja , ignorowanie praw , powoduje radykalne formy manifestacji .
Tacy ludzie byli są i będą , żyją w związkach , a to wymaga uregulowań prawnych . Wspólne dorabianie się , wspólny stan posiadania musi podlegać takim samym regulacją prawnym , co wspólnota majątkowa w małżeństwie heteroseksualnym . To wszystko na wypadek , choroby bądź śmierci jednego z partnerów , czy nawet na wypadek nieudanego pożycia i w konsekwencji rozejścia . Są to konkretne prawne sytuacje , które w polskim prawie , nie są precyzyjnie zdefiniowane w polskim prawie . Nikt nie zamierza walczyć o możliwość ślubu kościelnego . Chodzi o dziedziczenie i wspólnotę majątkową , tak by trudne kwestie miały prawną możliwość rozstrzygającą .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kika
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 14:57  
Cytuj
Jak Wam zależy na dziedziczeniu to róbcie testament i sprawa załatwiona!!!!Dewiacje nie mogą mieć takich samych uregulowań prawnych jak syt. normalne!!

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
Jak Wam zależy na dziedziczeniu to róbcie testament i sprawa załatwiona!!!!Dewiacje nie mogą mieć takich samych uregulowań prawnych jak syt. normalne!!


Nie Tobie decydować co jest Dewiacją , a co nie . Na ten temat wypowiedzieli się już naukowcy , wykreślając homoseksualizm z listy chorób . A to co myśli na ten temat , szary Kowalski nie ma żadnego znaczenia .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »