NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
plac manewrowy,
Posty: 3
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 00:09  
Cytuj
Witam
- gdzie są place manewrowe do nauki jazdy w Stalowej Woli i okolicach???
- i czy można z nich korzystać ze swojego samochodu???
- czy ktoś korzystał z placu manewrowego w Tarnobrzegu,słyszałam ze w niedziele można korzystać z niego?

Dziękuje za odpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 00:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 00:17  
Cytuj
Tyaa w tbg mozna krozystac w niedziele bezplatnie jak sie wczzesniej zapisze na tygodniu godzina na placu WORD-u to zdaje sie 20 zł. W stw jest sporo placów ale kazdy jest wlasnoscia danej szkoly jazdy, wiec mozna z nich korzystac o ile jest sie kursatnem danej szkoly( tak przynajmniej ma rotrans). Ale... na uliocy grabskiego jest plac Auto-Moto-Szkoły;P niby go czasem zamyklaja itd ale ja sobie i tak tam jeździlam powiedzmy "nielegalnie"jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 10:22  
Cytuj
Byłam kursantka Rotransu,ale ten plac mi nie odpowiada,slyszalam ze Rotrans ma tez plac w Rudniku nad Sanem przy szkole??? moze tam mozna pojezdzic,czy tez zamykaja???byl tak ktos kiedys???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 10:34  
Cytuj
panna pina to nie radzilabym ci jezdzic "nielegalnie" na tym placu, bo ja kiedys tez tak sobie tam jezdzilam i potem moi znajomi co zdawali prawko to ich tam kierowalam, a potem przyszlo mi wezwanie na policje bo gdzies tam jest kamerka.. nie wiem bo ja tego kompletnie nie widzialam zeby cos mnie nagrywalo, a jednak auto ktorym jezdzilam, ktrego wlascicielem byl moj tato zostal za jakis miesiac wezwany na policje. takze nie wiem jak to jest, mowie jaka ja mialam sytuacje i moj kolega, ktory mial podobnie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 11:38  
Cytuj
My jeździmy w auto moto szkole placyku ale nikogo nie było.
Zwykle jest tak że możesz jeździć tam gdzie sie uczysz jak nie ma nikogo na PLACU

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 11:56  
Cytuj
podejdz zapytaj po godzinach pracy nikt nie powinien miec nic przeciwko, kuzyn zdawal prawko na jesieni i na loku zadnych przeszkod mu nie robili

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 15:19  
Cytuj
jedno kolo hurtowni kwiatow ( na pzreciwko banku spoldzielczego an okulickiego)ale tam malo miejsca i nieiwme czy nie zamykane. 2- jest na przeciwko burgera- z motosu. jeden jak sie jedzie na hutnik to po prawej stronie gdzie te fabryki wszytskie - i tam rzadko kto jezdzi, jeden kolo lokum chyba zamykane. jakby nie bylo najlepiej pojechac i zorientowac sie w ktorych godzinach jest wolny plac .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 19:20  
Cytuj
obok BURGER BARU jest plac MOTOSU. tam jest otwarte i mozesz sobie pojezdzic, a nawet jak jest ktos z instruktorow to zapytaj i nigdy problemu nie robia. chyba ze w danym momencie sami potrzebuja szkolic na luku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2010r. 21:59  
Cytuj
Na placu manewrowym to tylko jazdę po łuku się teraz robi: skręcić w prawo potem wyprostować i do tyłu tak samo.
Plac w Tarnobrzegu jest oblegany w niedziele przez szkoły jazdy z Tarnobrzega i raczej ciężko się tam wbić (wolne terminy na maj są) i faktycznie nie dopłaca nic ekstra poza tym, że normalnie u swojego instruktora się za godziny jazdy płaci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 12:38  
Cytuj
Dziękuje wszystkim za wypowiedzenie się.
Faktycznie plac Motosu jest bardzo dobry do uczenia się,ale niestety pojeździć sobie nie można jak się nie robiło tam prawa jazdy-albo porostu trafiłam na takiego instruktora który mi odp."tylko dla osób które robiły prawo jazdy w Motosie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 15:25  
Cytuj
No wszystkie szkoły jazdy maja taki system ze plac maja dla swoich kursantów. Ja co prawda jezdzilam sobie o tak na dziko tam na grabskiego w auto moto szkole, ale widze ze ktos kto tu sie wypowiadal miał pozniej przez takie cos problemy... a nie lepiej jakbys sie udała do szkoly, w ktorej po prostu robilas kurs... kazda szkola ma plac wiec Ci udostępnią

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 08:01  
Cytuj
a czy przypadkiem nie zrobiono mega placu w Jeziórku, przed torami??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 11:33  
Cytuj
czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie jest plac manewrowy Rotransu??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 15:35  
Cytuj
Kiedyś był na Okulickiego na przeciw Banku Spółdzielczego na górce a zaraz obok tej hurtowni czy to sklepu z kwiatami po stronie Aldika i pewnie dalej tam jestcool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 22:12  
Cytuj
nie wiem czy się komuś przyda ale tu są zdjęcia z word tarnobrzeg jak wygląda plac:

http://www.rotra(...)sub=WORD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »