NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
linia obrony PO,
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 14:08  
Cytuj
"nie pamietam, nie przypominam sobie" to główne argumenty w obronie kolesi z afery hazardowej. A poparcie dalej ponad 50% ma PO, jakie mamy społeczeństwo taki rząd.

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 14:08  
Cytuj

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 14:45  
Cytuj
Bismarck kiedyś powiedział - dajcie Polakom władzę, a sami się wykończą.
I to się dzieje na naszych oczach. II RP wytrzymała 8 lat, dopóki Piłsudski nie wziął za mordy, a w III RP nie będzie czego brać za mordy, bo już praktycznie nic nie jest polskie.
Czekam, kiedy język polski przestanie być głównym językiem urzędowym w kraju nad Wisłą.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 19:51  
Cytuj
A ja dzisiaj oglądałem to przesłuchanie Sobiesiaka. Nie jestem po żadnej stronie i nie wnikam kto jak się zachowuje bo to nie moja afera.
Ale jak słyszę pytania typu: "czy spotkał się pan w takim to a takim hotelu 14 sierpnia 2009 roku???" Albo: cytują jedno zdanie z rozmowy telefonicznej, która odbyła się 6 miesięcy temu, to mi ręce opadają.
I wszyscy się dziwią że gość nie pamięta i specjalnie się zasłania niepamięcią.
Ja mam zdecydowanie mniej spraw na głowie od Sobiesiaka ale za chińskiego boga w detalach nie pamiętam co robiłem i mówiłem 6 miesięcy temu. To trzeba pamiętnik prowadzić......

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 19:58  
Cytuj
A ja tam po obejrzeniu wystąpienia pana sobiesiaka stwierdzam że nie trzeba mieć IQ powyżej 150 by stwierdzić że gość coś ukrywa i jednak coś chciał załatwić to jedno, po drugie zastanawiam się jak taki koleś doszedł do takiego majątku przecież on nie potrafi się wypowiedzieć ba nawet płynnie z kartki przeczytać. Polski biznesmen ręce opadają...dla mnie zwykły koleś!

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 20:25  
Cytuj
Też mi się to nie podobało, ale pamiętaj że jest to były piłkarz. To czego się po nim spodziewasz. Dziś ma potężny kapitał i robi pieniądze. A jeszcze miej na uwadze nerwy związane z publicznym wystąpieniem....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »