NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
obsługa, praca w urzędach
~~stefka
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 21:32  
Cytuj
panie w urzędzie na poczcie głównej co niektóre są bardzo nie miłe a i zadbać też powinny bo czasami nie można przy okienku wytrzymać tak cuchnie potem a złaszcza przy jednym może kupić mydło w prezencie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2008r. 21:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~sistar
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 21:41  
Cytuj
Stefcia,idź na pocztę na Al.Jana Pawła,tam dopiero lachony siedzą,padniesz.

 
 
 
 
~~kama
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
panie w urzędzie na poczcie głównej co niektóre są bardzo nie miłe a i zadbać też powinny bo czasami nie można przy okienku wytrzymać tak cuchnie potem a złaszcza przy jednym może kupić mydło w prezencie

dzisiaj własnie rozmawiałwm z koleżanką o tym,że w sklepie spozywczym jednym takim duużym na Staszica tak zajeżdza potem.........................
a drugie miejsce to poczta główna.......i nawet szyba dzieląca nie pomaga........odrobina higieny.......niezbędna jak się chce z ludzmi przebywać.....a tu upały za pasem.......:szok:

 
 
 
 
~~channel
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 15:10  
Cytuj
Nie chcę być adwokatem Pań z poczty ale gdyby mi ktoś kazał włożyć taki stylonowy anzug służbowy to chyba bym się zwolnił. Ubrania robocze powinny być przewiewne a nie takie, w których ciało nie oddycha. Przypominają mi się fartuchy szkolne sprzed 25 lat i skarpetki stilonki... obrzydlistwo! Ktoś mógłby pomyśleć jak projektuje ubrania bo często higiena jest bez szans w walce z debilizmem projektanta.

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 15:58  
Cytuj
a'propos obsługi.....uwaga na ALDIKA....juz nie pierwszy raz zostałam oszukana celowo badź nie.....nie wiem.Zakupiłam najdrozszą bułkę w swoim życiu za 4,90zł!!!!!!
:wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły:,zwykła mała z ziarnami która pewnie kosztuje około 70gr! Dopiero w domu zerknęłam na rachunek.....i okazło się ze zakupiłam pizze......której w ogóle nie bralam......
kiedyś była inna pomyłka ale tez na moją niekorzyść równiez w tym sklepie.
Mam nauczkę teraz będę sprawdzac co mi panie nabijają i za co płacęchytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytrychytry

 
 
 
 
~~olek
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 15:59  
Cytuj
kazdy moze sie pomylic

 
 
 
 
~~enigma
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
panie w urzędzie na poczcie głównej co niektóre są bardzo nie miłe a i zadbać też powinny bo czasami nie można przy okienku wytrzymać tak cuchnie potem a złaszcza przy jednym może kupić mydło w prezencie

Stefka,chyba się tego potu nawąchałaś i teraz tlenu Ci brakuje, bo wywaliłaś cały tekst jednym tchem tak, że aby zrozumieć o co Ci właściwie chodzi musiałem przeczytać Twój post 2 razy. Trochę kultury języka na forum i zamiast krytyki słownik w rękę.

 
 
 
 
~~pot
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 23:37  
Cytuj
ale potem czuć czy już czuć???

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 20:09  
Cytuj
enigma, słuszna uwaga;)

 
 
 
 
~~bimbo
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 19:49  
Cytuj
w Dyskoncie na Al.JP II też potem zalatuje,a "na kasie"często nie ma nikogo.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »