NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
prośba,

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~karolcia123.22
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 16:41  
Cytuj
Witam serdecznie jestem tutaj nowa forumowiczka i mam do was wszystkich ogromna prośbe piszę prace magisterska o stalowej woli i potrzebuje kilka opinii na temat naszego miasta jesli tylko mielibyscie chwilke i pomogli mi odpowiedziec krotko na kilka pytan, bylabym bardzo wdzieczna a mianowicie:
1. Z czym najbardziej kojarzy Ci się Stalowa Wola?
2. Dlaczego?
3. Które miejsce uważasz za centrum miasta?
4. Jak opisałbyś to miejsce?
5. Z czym kojarzy Ci się huta?
6. Dlaczego?
7. Gdzie najczęściej spędzasz wolny czas?
8. Czy to miejsce jest dla Ciebie wystarczające? Jeśli nie to, czego Twoim zdaniem brakuje w Stalowej Woli?

bardzo prosze o przeslanie na adres odpowiedzi karolcia123.22_(at)_o2.pl z gory dziekuje!!!.

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 16:41  
Cytuj

 
 
 
 
~~karolcia123.22
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 16:45  
Cytuj
przepraszam ale podalam zly adres prawidlowy to karolcia123.22_(at)_o2.pl pozdrawiamumiech

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~WNUCZEKA
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 17:58  
Cytuj
CYTAT
Witam serdecznie jestem tutaj nowa forumowiczka i mam do was wszystkich ogromna prośbe piszę prace magisterska o stalowej woli i potrzebuje kilka opinii na temat naszego miasta jesli tylko mielibyscie chwilke i pomogli mi odpowiedziec krotko na kilka pytan, bylabym bardzo wdzieczna a mianowicie:
1. Z czym najbardziej kojarzy Ci się Stalowa Wola?
2. Dlaczego?
3. Które miejsce uważasz za centrum miasta?
4. Jak opisałbyś to miejsce?
5. Z czym kojarzy Ci się huta?
6. Dlaczego?
7. Gdzie najczęściej spędzasz wolny czas?
8. Czy to miejsce jest dla Ciebie wystarczające? Jeśli nie to, czego Twoim zdaniem brakuje w Stalowej Woli?

bardzo prosze o przeslanie na adres odpowiedzi karolcia123.22_(at)_o2.pl z gory dziekuje!!!.
1NAJBARDZIEJ KOJARZY MI SIE Z DZIECINSTWEM,BO KIEDY DZIADEK WRACAL Z PRACY TO PRZYWOZIL NAM OBWAZANKI I MOWIL ZE NAJLEPSZE SA ZE STALOWEJ WOLI I TO DLATEGO.3.TOALETY MIEJSKIE TAM DO TEJ PORY CZUJE SIE ZAPACH MINIONYCH LAT.4.JEST OK.5HUTA MOJEMU DZIADKOWI DO TEJ PORY KOJARZY SIE Z 1 I 15 DNIEM KAZDEGO MIESIACA A CO ZA TYM IDZIE Z WIELKIM PICIEM I ROBIENIEM AWANTURY MOJEJ BABCI.8 W STALOWEJ BRAKUJE METRA!!

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~WNUCZEKA
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 17:58  
Cytuj
CYTAT
Witam serdecznie jestem tutaj nowa forumowiczka i mam do was wszystkich ogromna prośbe piszę prace magisterska o stalowej woli i potrzebuje kilka opinii na temat naszego miasta jesli tylko mielibyscie chwilke i pomogli mi odpowiedziec krotko na kilka pytan, bylabym bardzo wdzieczna a mianowicie:
1. Z czym najbardziej kojarzy Ci się Stalowa Wola?
2. Dlaczego?
3. Które miejsce uważasz za centrum miasta?
4. Jak opisałbyś to miejsce?
5. Z czym kojarzy Ci się huta?
6. Dlaczego?
7. Gdzie najczęściej spędzasz wolny czas?
8. Czy to miejsce jest dla Ciebie wystarczające? Jeśli nie to, czego Twoim zdaniem brakuje w Stalowej Woli?

bardzo prosze o przeslanie na adres odpowiedzi karolcia123.22_(at)_o2.pl z gory dziekuje!!!.
1NAJBARDZIEJ KOJARZY MI SIE Z DZIECINSTWEM,BO KIEDY DZIADEK WRACAL Z PRACY TO PRZYWOZIL NAM OBWAZANKI I MOWIL ZE NAJLEPSZE SA ZE STALOWEJ WOLI I TO DLATEGO.3.TOALETY MIEJSKIE TAM DO TEJ PORY CZUJE SIE ZAPACH MINIONYCH LAT.4.JEST OK.5HUTA MOJEMU DZIADKOWI DO TEJ PORY KOJARZY SIE Z 1 I 15 DNIEM KAZDEGO MIESIACA A CO ZA TYM IDZIE Z WIELKIM PICIEM I ROBIENIEM AWANTURY MOJEJ BABCI.8 W STALOWEJ BRAKUJE METRA!!

 
 
 
 
~~ankieter
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 19:51  
Cytuj
1. z Mają i z Mariuszkiem
2. wciąż się ich spotykało z tą róznica ze ja pijaną a jego ganiajacego za dziewczynami
3. centrum 4
4. wspaniałe centrum handlowe z widokiem na 4-ry strony świata
5. z HSV
6. podobny skrót
7. na trawiastych boiskach przyblokowych
8. w miarę wystarczające , w dzień można pograć w piłe a wieczorem posiedzieć przy winku. Jedynie czego mi brakuje to szalet miejskich bo po winku chce nam sie siusiu i musimy to robić pod drzewkiem i z pomalutku wysychają no i za kilka lat bedzie mi ich również brakowało.

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 00:31  
Cytuj
ja moze odpowiem tylko na ostatnie pytanie...

w stalowej woli prakuje porzadnego parku w ktorym mozna sie odprezyc wyjsc ze znajomymi, posiedziec na lawkach w cieniu , i powinno byc znacznie więcej drzew

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »