NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
szybko w hondzie , chyba nie wychamował, chyba nie wychamował
~~vizir
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 22:50  
Cytuj
dzisiaj wracałem z biłgoraja i widziałem wypadek w dąbrówce koło ulanowa młody chłopiec zapier...lił w tył opla astry kombi chyba z polmosu ,pewnie zapi..alał i nie wychamował ,honda cała skasowana . wolniej szaleńcy w hondach i innych maszynach.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 22:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~nauczycielka
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 14:03  
Cytuj
naucz się pisać

 
 
 
 
~~pollena
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 16:44  
Cytuj
no i ? mamy to odczytać jako sensacje czy ci przyklasnąć ze widziałes? jak bys jeszcze cos ciekawego zobaczył , np. jakiemuś rowerzyscie spadnie beret itp. szybko nam tu pisz .

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
no i ? mamy to odczytać jako sensacje czy ci przyklasnąć ze widziałes? jak bys jeszcze cos ciekawego zobaczył , np. jakiemuś rowerzyscie spadnie beret itp. szybko nam tu pisz .




koles napisał zeby taki baran jak ty przeczytał uważnie i zapamietał na wieki że należy wolniej jezdzic . :zzz::zzz:

 
 
 
 
~~pollena
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 19:33  
Cytuj
xxx - baranem jestes ty. kazdy mając prawo jazdy wie ile trzeba jechać w terenie zabudowanym i poza nim. każdy wie iż widząc przed sobą hamujacy samochód trzeba rownież zaczac hamowac aby taki baran jak m.in ty nie wjechal komus w tył. kazdy taki baran jak ty powinien wiedziec ze wsiadajac do jakiegokolwiek samochodu i majac na lusterku plyte cd z napisem xxx i w głowie rozum xxx jest kierowca ,który wie jak zachowywać sie na drodze lub potencjalnym zabójcą jeżeli spowoduje wypadek.
a info podjaranego młodego (ortografia, przekleństwa) goscia widzacego stłuczke chyba po raz pierwszy w zyciu nie rzuca mnie na kolana, no chyba ze nie lubi samochodów marki honda.

p.s. - xxx idz lepiej poprzeprowadzaj babki przez rondo a nie bedziesz mi tu filozofował

 
 
 
 
~~edek
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 22:00  
Cytuj
pollena : widocznie sama nalezysz do tych BARANOW skoro dalej nie rozumiesz co sie do ciebie pisze...

 
 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 03:47  
Cytuj
Olewam z gory na dol Wasze "domniemania". Ludziki nie macie juz co lepszego robic, niz siac jadem na lewo i prawo? Vizir wychodzi na to ze w dupie byles i gowno widziales. Piszesz "pewnie", wiec nie widziales zdarzenia. Przedstawiles swoja wizje zdarzenia (mozliwe ze ciagle powtarzana w snach), ale co do cholery to kogo obchodzi??

Edek oraz xxx podarujcie sobie takie teksty, bo w porownaniu do polenny, latwo dajecie sie wkrecic w brednie pisane przez jakiegos szczeniaka majacego ulanska fantazje.

Moze by juz skonczyc na tym forum z takimi bredniami i jakis admin zajalby sie rejestracja uzytkownikow, wciaz niewiele, ale moze troche by pomoglo.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~volt
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
dzisiaj wracałem z biłgoraja i widziałem wypadek w dąbrówce koło ulanowa młody chłopiec zapier...lił w tył opla astry kombi chyba z polmosu ,pewnie zapi..alał i nie wychamował ,honda cała skasowana . wolniej szaleńcy w hondach i innych maszynach.


tylko se gówniarz kosztów narobił i zniżka przepadnie . I bardzo dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!good

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
xxx - baranem jestes ty. kazdy mając prawo jazdy wie ile trzeba jechać w terenie zabudowanym i poza nim. każdy wie iż widząc przed sobą hamujący samochód trzeba również zacząć hamować (...)

No widzisz, jakbyś - zamiast się tu rzucać - przyjął informacje tego "vizir-a" to byś wiedział że nie wszyscy, a jadąc musisz mieć oczy dokoła głowy i zakładać że ktoś kto siedzi Ci na ogonie może patrzeć sobie z nudów przez boczne okno jak Ty zaczniesz hamować.

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 17:33  
Cytuj
Ponadto jakbyś sam mail prawo jazdy i jeździł po drogach to zauważyłbyś że taka wiedzą jak prędkość maksymalna w terenie zabudowanym jest dla niektórych zbyt abstrakcyjna. A przez takich idiotów gina ludzie. Sam straciłem tak kogoś bliskiego, piezy z pędzącym 70 km-h autem jest bez szans. jakby jechał 50, to miałby więcej czasu na reakcję i znacznie mniejszą prędkość po hamowaniu.

Pamiętajcie że na drodze może się pojawić czyjaś matka, siostra, czy córka. zwolnijcie do diabła, później już się _nic_ nie da zrobić

 
 
 
 
~~koli
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
dzisiaj wracałem z biłgoraja i widziałem wypadek w dąbrówce koło ulanowa młody chłopiec zapier...lił w tył opla astry kombi chyba z polmosu ,pewnie zapi..alał i nie wychamował ,honda cała skasowana . wolniej szaleńcy w hondach i innych maszynach.


ojej !!!!!! co tam honda ,wódki szkoda z tego opla !!!!!!!chytry

 
 
 
 
~~ddd
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
o matko nie ochrzcić własnego dziecka, to tak z przekory czy własne widzimisię? na pewno Ci za to kiedyś \\\"podziękuje\\\", to na razie taki mały diabełek z niego rośnie? Straszne to


z Twojej wypowiedzi wynika, że chrziłbyś też i cudze... dobry z Ciebie Samarytanin, ale może, o zgrozo!!!, nie wszyscy tego chcą smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2



ojoj!!!!!!good

 
 
 
 
~~fort
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dzisiaj wracałem z biłgoraja i widziałem wypadek w dąbrówce koło ulanowa młody chłopiec zapier...lił w tył opla astry kombi chyba z polmosu ,pewnie zapi..alał i nie wychamował ,honda cała skasowana . wolniej szaleńcy w hondach i innych maszynach.


ojej !!!!!! co tam honda ,wódki szkoda z tego opla !!!!!!!chytry


ha ha ha ha !!!good

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »