NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
skutery,
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 23:06  
Cytuj
co polecacie w nie wielkiej cenie czyli do 3500 plnjezyk

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 23:06  
Cytuj

Errare humanum est.
 
 
 
 
~~picza zet
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 00:53  
Cytuj
Nie bierz chińskiego badziewia, tyle.

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 01:41  
Cytuj
Nie kupowac chinszczyzny a gdzie jej nie znajdzoeszw stalowej wszedzie jest to gów..

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 01:47  
Cytuj
A poza tym jesli chcecie kupic badziewie do lazienki i miec promieniowanie to prosze barzdo jesli ktos wie gdzie takie maja chinskie badziewie to zapraszam do konwersacji na oddzielnym temacie pod tytulem Chinskie promieniowanie oraz wyposazenie łazienek ja wiem gzie to mozna kupic wiec nie zaskoczycie mnie niczy wasze watpliwosci okaza sie nie wiedza na temat wyposazenia oraz doboru urzadzen w lazience i domu.

 
 
 
 
~~picza zet
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 01:47  
Cytuj
to weź jakiś porządny używany skuterek?

 
 
 
 
~~picza zet
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 01:48  
Cytuj
prezes, co jarałeś?

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 14:47  
Cytuj
a gdzie taki pożądny używany i dobry można kupić w stw??

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zzz
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
a gdzie taki pożądny używany i dobry można kupić w stw??


http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=949

 
 
 
 
~~picza zet
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 15:04  
Cytuj
Z tego co mi wiadomo, bo trochę w temacie siedziałem, to wszystkie porządne, które były w stalowej poszły już w świat. Wystrzegaj się też skuterów ze stróży pod kraśnikiem, bo to przeszczepy jakich mało. Sprawdź u P.Dubiela w Jaśle www.skutery.net.pl . Pzdr.

 
 
 
 
~~rePrezes
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 20:16  
Cytuj
--------------
A poza tym jesli chcecie kupic badziewie do lazienki i miec promieniowanie to prosze barzdo jesli ktos wie gdzie takie maja chinskie badziewie to zapraszam do konwersacji na oddzielnym temacie pod tytulem Chinskie promieniowanie oraz wyposazenie łazienek ja wiem gzie to mozna kupic wiec nie zaskoczycie mnie niczy wasze watpliwosci okaza sie nie wiedza na temat wyposazenia oraz doboru urzadzen w lazience i domu.
--------------

ale o co chodzi z tym bełkotem ?

 
 
 
 
~~FIGO FAGO
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 18:50  
Cytuj
STARY ZA TAKIE PIENIADZE DOBRZ POPATRZYSZ I MASZ PIAGIO X9 ZOBACZ CO MA W SOBIE,JA TAKIM POJEZDZAM I COS PIEKNEGO NIECALE 3L NA 100

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 18:57  
Cytuj
objechałem dzisiaj całą stalówke wszędzie chińczyki nawet romet to chinczyk z polskim szyldem ale najatrakcyjniejsze ceny ma gościu na malcach tylko do firmy kingway nie bardzo jestem przekonany. może ktoś z was ma na ten temat jakiekolwiek zdanie? dzieki pozdro!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mati
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 14:47  
Cytuj
Oprócz sklepu na Malcach i obok Centrum wie ktoś gdzie można jeszcze w okolicy Stalowej kupić skuter? No i jescze pytanko na co zwrócić szczegółna uwagę przy kupnie skutera?
(budżet do 2600zł). Z góry dzięki umiech

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 14:52  
Cytuj
W sklepie obok Motosu. Oprócz tego mediaexpert na al. JPII ma niedługo zacząć sprzedawać skutery. Z wiarygodnego źródła wiem natomiast, że większość tych skuterków po 3-4 tys. to zwykłe kawałki gówna są, tj. awaryjne.

Edit: przesadziłem z tymi 4 tysiącami, ale skuter poniżej 4 kawałków to niezbyt dobry produkt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
a gdzie taki pożądny używany i dobry można kupić w stw??


Witam jesli chcesz kupic jakis dobry skuter to gosc na hutniku, sprzedaje takowe cuda jak: Peugeot, Piaggio, Suzuki, Yamaha itp. najlepiej zadzwonic do niego i spytac co i jak. Gość nazywa sie Przemek tel 516163739, ponoć Kingway to tez dziadostwo jakich malo w sumie jesli chcesz dobry skuter kupic musisz jakby nie bylo troszke wydac ja mysle ze u tego goscia cos wybierzesz pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
A poza tym jesli chcecie kupic badziewie do lazienki i miec promieniowanie to prosze barzdo jesli ktos wie gdzie takie maja chinskie badziewie to zapraszam do konwersacji na oddzielnym temacie pod tytulem Chinskie promieniowanie oraz wyposazenie łazienek ja wiem gzie to mozna kupic wiec nie zaskoczycie mnie niczy wasze watpliwosci okaza sie nie wiedza na temat wyposazenia oraz doboru urzadzen w lazience i domu.


Nie podszywaj sie pod mojego nicka

 
 
 
 
~~Stiven
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 17:04  
Cytuj
Do prowadzenia skutera o pojemnosci 125 ccm potrzebuje prawko kat. A czy tam A1. Jak z tym jest?

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 17:19  
Cytuj
~~Prezes nie wiem czy zauważyłeś więc ci pomogę, post, który zacytowałeś został napisany rok temu w czerwcu więc po prostu odpuść sobie mlotek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
~~Prezes nie wiem czy zauważyłeś więc ci pomogę, post, który zacytowałeś został napisany rok temu w czerwcu więc po prostu odpuść sobie mlotek.


nie podniecaj sie

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »