NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
CZARNI TWÓRCAMI KOJENEGO SWIĘTA BY WYUDZAĆ,
~~kika
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 21:47  
Cytuj
Niewierzący człowieku mógłbyś nie ochrzcić swoich dzieci, gdybyś mógł je mieć, ale to niemożliwe przy obu partnerach tej samej płci, ale wiedź, że wyrządził byś tym swojemu dziecku krzywdę i wychował go na takiego bezbożnika jakim sam jesteś!!Przykre to

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 21:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~???
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
Niewierzący człowieku mógłbyś nie ochrzcić swoich dzieci, gdybyś mógł je mieć, ale to niemożliwe przy obu partnerach tej samej płci, ale wiedź, że wyrządził byś tym swojemu dziecku krzywdę i wychował go na takiego bezbożnika jakim sam jesteś!!Przykre to


a skąd wiesz?? jakoś nie widzę co ma chrzest do tego kim jesteś umiech
trącisz trochę betonem pzpr - kto nie z nami - przeciw nam smiech2

 
 
 
 
~~~~~
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
Niewierzący człowieku mógłbyś nie ochrzcić swoich dzieci, gdybyś mógł je mieć, ale to niemożliwe przy obu partnerach tej samej płci, ale wiedź, że wyrządził byś tym swojemu dziecku krzywdę i wychował go na takiego bezbożnika jakim sam jesteś!!Przykre to


Czy ja w którymkolwiek miejscu napisałem, że jestem niewierzący?
Przykre jest to w jaki sposób Ty oceniasz ludzi.
Aby nie było niedomówień: nie jestem homoseksualistą, mam żonę i dzieci. Jedno niestety ochrzczone, drugie już nie. Nie jestem również członkiem żadnej organizacji wyznaniowej. Wierzę w Boga, lecz nie jest mi do tego potrzebny kościół Katolicki.
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~login
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:06  
Cytuj
o matko nie ochrzcić własnego dziecka, to tak z przekory czy własne widzimisię? na pewno Ci za to kiedyś "podziękuje", to na razie taki mały diabełek z niego rośnie? Straszne to

 
 
 
 
~~Bdn
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Wszystko to spowodowane jest tym, że CZARNI twierdzą iż mają ponad 90% wiernych w Polsce. Za wiernego uważają każdego ochrzczonego. Chrzci się niemowlęta, co jest niezgodne z Biblią (nie mylić z nauką kościoła katolickiego - to dwie odrębne i jakże różne rzeczy). Chrzest powinno przyjmować się ŚWIADOMIE. Rzeczywiście ochrzczonych ludzi w Polsce jest około 90%. Jednak prawdziwych katolików jest według szacunków między 30 a 40%. Dzieje się tak, gdyż ludzie chrzczą nadal dzieci bądź to z niewiedzy, bądź jeśli wiedzą o co w tym wszystkim chodzi po prostu boją się reakcji otoczenia - bo co powiedzą ludzie? Zachęcam więc wszystkich, którzy nie czują się katolikami, a co ważniejsze nie chcą być uwzględniani w statystykach do dokonania oficjalnego aktu APOSTAZJI - to jest oficjalnego wystąpienia ze struktur kościoła Katolickiego. Jak tego aktu dokonać można się dowiedzieć z takich serwisów jak www.apostazja.info bądź www.apostazja.pl
Na tym kończę i pozdrawiam wszystkich




Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
o matko nie ochrzcić własnego dziecka, to tak z przekory czy własne widzimisię? na pewno Ci za to kiedyś \"podziękuje\", to na razie taki mały diabełek z niego rośnie? Straszne to


z Twojej wypowiedzi wynika, że chrziłbyś też i cudze... dobry z Ciebie Samarytanin, ale może, o zgrozo!!!, nie wszyscy tego chcą smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Rdestox
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
Wszystko to spowodowane jest tym, że CZARNI twierdzą iż mają ponad 90% wiernych w Polsce. Za wiernego uważają każdego ochrzczonego. Chrzci się niemowlęta, co jest niezgodne z Biblią (nie mylić z nauką kościoła katolickiego - to dwie odrębne i jakże różne rzeczy). Chrzest powinno przyjmować się ŚWIADOMIE. Rzeczywiście ochrzczonych ludzi w Polsce jest około 90%. Jednak prawdziwych katolików jest według szacunków między 30 a 40%. Dzieje się tak, gdyż ludzie chrzczą nadal dzieci bądź to z niewiedzy, bądź jeśli wiedzą o co w tym wszystkim chodzi po prostu boją się reakcji otoczenia - bo co powiedzą ludzie? Zachęcam więc wszystkich, którzy nie czują się katolikami, a co ważniejsze nie chcą być uwzględniani w statystykach do dokonania oficjalnego aktu APOSTAZJI - to jest oficjalnego wystąpienia ze struktur kościoła Katolickiego. Jak tego aktu dokonać można się dowiedzieć z takich serwisów jak www.apostazja.info bądź www.apostazja.pl
Na tym kończę i pozdrawiam wszystkich



Najwyższy czas, abyś dokonał apostazji z PZPR-u. Idź do Napieralskiego i Olejniczaka, bo właśnie oczyszczają szeregi.

 
 
 
 
~~LJJJJJJ
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 23:18  
Cytuj
Nikt cie nie zmusza gamoniu abys dawał pieniadze!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~1234
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Nikt cie nie zmusza gamoniu abys dawał pieniadze!!!!!!!!!!!!!


Problem w tym, że kler dostaje z budżetu państwa.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »