NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
CZARNI TWÓRCAMI KOJENEGO SWIĘTA BY WYUDZAĆ,
~~KORUPCJA
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 14:22  
Cytuj
Dziś po raz pierwszy obchodzimy kolejne święto , zainicjowane przez Czarnoksiężnika Nycza. Święto Dziękczynienia , bo o nim mowa , okazuje się być pretekstem do zbiórki pieniędzy na budowę kolejnego kościoła w naszym kraju. Pod pięknymi wywodami , jakie dziś na homilii , wygłosili przedstawiciele tej instytucji , o głębokim wymiarze wdzięczności w życiu społecznym , kryła się potrzeba pieniędzy na ten niezwykle kosztowny projekt . Nie dość ,że i tak z budżetu państwa wyłudzili 30 mln. , w dobie gdzie szpitale się zamyka , to jeszcze organizują kolejny rytuał , jako narzędzie do egzekwowania od plebsu pieniędzy.
Nie mogąc od państwa wyegzekwować środków na budowę kościoła , zaproponowali ten sam projekt pod inną nazwą . Oficjalnie chodzi o budowę Centrum Pamięci i krzewienia wartości patriotycznych , na co pieniądze w budżecie się znalazły . Ciekawe w jakim czasie otrzymają to na poczet majątku kościelnego. Dziwi , że nie znają umiaru , zwłaszcza , że są bardziej palące potrzeby społeczne niż jakiś kościół . Czego jak czego , ale filii katolickich nie brak w naszym kraju . W najmniejszych miejscowościach mamy ich po kilka. W dobie upadającej służby zdrowia , popyt na usługi czarnych na pewno wzrośnie , do czego sami się przyczyniają . W końcu trzeba dbać o swój chleb powszedni.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 14:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~biały
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 15:00  
Cytuj
W 100% popieram sprzeciw przeciwko temu świętu. Nie widzę żadnej potrzeby w egzystencji tego święta, tym bardziej iż dziś jest dzień dziecka i kościół chce ten fakt zamaskować ustanawiając włąsne, zbędne święta.

 
 
 
 
~~Do Korupcji
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 15:20  
Cytuj
Tak walczysz o prawa pedałów, a czemu księżom chcesz odebrać prawa??Im nie wolno, a Wam wolno??To jest równe traktowanie, którego się domagasz??

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 15:21  
Cytuj
Nie Homnokowalskiemu oceniać Kościół!!!

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 15:22  
Cytuj
Homokowalskiemu (literówka)

 
 
 
 
~~janko
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 16:30  
Cytuj
Popieram popieram popieram!!!

 
 
 
 
~~prezes
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 16:45  
Cytuj
to jest święto mało ważne, i będzie jedynie w pierwsza niedziele czerwca każdego roku, także nie rozumiem o co sie telepiecie:p
nie każda niedziela będzie 1 czerwca w dzień dziecka. założę sie ze większość która krytykuje to święto nie chodzi do Kościoła. i jakie tu wyudzanie?

 
 
 
 
~~prezes
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 16:46  
Cytuj
nie chcesz to nie dajesz do puszki. i z tego Ciebie nikt nie rozliczyumiech

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
to jest święto mało ważne, i będzie jedynie w pierwsza niedziele czerwca każdego roku, także nie rozumiem o co sie telepiecie:p
nie każda niedziela będzie 1 czerwca w dzień dziecka. założę sie ze większość która krytykuje to święto nie chodzi do Kościoła. i jakie tu wyudzanie?



Oczywiście ,że nie dam ani grosza na nierobów . Chodzi o ukazanie mechanizmu manipulacji , wyłudzania od wiernych pieniędzy . Nowe święto dziękczynienia , to narzędzie , które pozwoli sięgnąc do kieszenie mało świadomych ludzi . Czarni postawili sobie za cel wybudowanie kolejnego Kościoła , który ma być min. miejscem pochówku wysoko postawionych w tej instytucji hierarchów . Mówisz nie musze dawać , ale oni już zdążyli na ten cel , wyciągnąć 30mln z budżetu państwa . Pracuje , płace podatki i nie chce by moje pieniądze szły na budowę grobowców dla CZARNOKSIĘŻNIKÓW. Niech tego rodzaju inwestycje pokrywają Ci , tzw . Wierni Kościoła Katolickiego . Tak jak to się dzieje w krajach wysoko rozwiniętych . Kościół utrzymuje się z podatków tych , którzy korzystają z usług tej instytucji . Budowę Kościoła , masz przyjemność finansuj , ale wara od pieniędzy podatnika . Chcą dewotki i tobie podobni więcej Kościołów proszę bardzo , ale za wasze pieniądze .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
Tak walczysz o prawa pedałów, a czemu księżom chcesz odebrać prawa??Im nie wolno, a Wam wolno??To jest równe traktowanie, którego się domagasz??



Chodzi tylko i wyłącznie o to , by tego rodzaju inwestycje finansowali wierni Kościoła . A tym czasem , wznosi się kolejny budynek za państwowe pieniądze . Ciekawe ile mieszkań by wybudowano za 30mln. ? Tyle otrzymali z budżetu państwa. Wolno im , ale nie za pieniądze tych , którzy nie chcą tego finansować. Jestem podatnikiem i nie chcę by moje ciężko zarobione pieniądze szły , na zwiększanie stanu posiadania przez Watykan . Chcesz budowy Kościoła , to płać za to razem z tymi , którzy korzystają z usług tej instytucji . I wtedy jest OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 19:01  
Cytuj
Korupcja zajmij sie swoja pedalska paradaumiech

 
 
 
 
~~usta
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 19:03  
Cytuj
Ja także płacę podatki i chcę to finansować,a chcesz żeby z Twoich podatków utrzymywali morderców w więzieniach?, chcesz żeby Tusk się rozbijał na wycieczkach? To także jest z Twoich podatków, ale to Ci nie przeszkadza!! Tylko kościół jest solą w oku, ale jeszcze przyjdzie koza do woza!

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
Ja także płacę podatki i chcę to finansować,a chcesz żeby z Twoich podatków utrzymywali morderców w więzieniach?, chcesz żeby Tusk się rozbijał na wycieczkach? To także jest z Twoich podatków, ale to Ci nie przeszkadza!! Tylko kościół jest solą w oku, ale jeszcze przyjdzie koza do woza!



Skoro społeczeństwo dzieli się na tych co chcą i tych co nie chcą finansować instytucji Kościoła . To należy pomyśleć o tym co w europie , funkcjonuje od lat . Opodatkować Kościół . Ci , którzy nie chcą płacić na kościół , wypisują się z niego , a Ci przynależący do tej instytucji płacą podatek na kościół i wtedy jest OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~....
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 19:30  
Cytuj
To ja się chcę wypisać z finansowania przyjemności Tuska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~Do Korupcji
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 19:36  
Cytuj
Nie pisze się "WYUDZAĆ" tylko :"WYŁUDZAĆ"!Zajmij sie lepiej swoją ortografią,a nie takimi głupotami, paradami, Kompromitacja

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
To ja się chcę wypisać z finansowania przyjemności Tuska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Mamy demokracje , system gdzie większość decyduje, w wyborach wybrała Tuska .Natomiast nigdy nikt w myśl wartości demokratycznych , nie pytał społeczeństwa o to czy chce finansować instytucje kościoła . Większość społeczeństwa postawiła na Tuska , wyrażając w ten sposób swoją wolę. W sprawie kościoła , nikt nie umożliwił wyrażenia takiej woli społeczeństwu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Do Korupcji
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 19:56  
Cytuj
Nikt mnie także nie pytał czy chcę przestępców finansować, żeby żarli w więzieniach frykasy za moje pieniądze, a zwykli ludzie czasem na chleb nie mają!!a gdyby państwo nie dało tych pieniędzy na Kościół to i tak byś z tego nic nie miał, już Donuś by o to zadbał, a tak większość katolików, którzy żyją w naszym kraju i popierają to jest zadowolonych!!Katolików mamy większość pogódź się z tym,jak Ci nie odpowiada zawsze możesz pojechać np. do bardzo liberalnej Holandii, tam Ci nawet ślub dadzą z Twoim partnerem!!więc nie krytykuj większości skoro sam jesteś w mniejszości

 
 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
Nikt mnie także nie pytał czy chcę przestępców finansować, żeby żarli w więzieniach frykasy za moje pieniądze, a zwykli ludzie czasem na chleb nie mają!!a gdyby państwo nie dało tych pieniędzy na Kościół to i tak byś z tego nic nie miał, już Donuś by o to zadbał, a tak większość katolików, którzy żyją w naszym kraju i popierają to jest zadowolonych!!Katolików mamy większość pogódź się z tym,jak Ci nie odpowiada zawsze możesz pojechać np. do bardzo liberalnej Holandii, tam Ci nawet ślub dadzą z Twoim partnerem!!więc nie krytykuj większości skoro sam jesteś w mniejszości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
Nikt mnie także nie pytał czy chcę przestępców finansować, żeby żarli w więzieniach frykasy za moje pieniądze, a zwykli ludzie czasem na chleb nie mają!!a gdyby państwo nie dało tych pieniędzy na Kościół to i tak byś z tego nic nie miał, już Donuś by o to zadbał, a tak większość katolików, którzy żyją w naszym kraju i popierają to jest zadowolonych!!Katolików mamy większość pogódź się z tym,jak Ci nie odpowiada zawsze możesz pojechać np. do bardzo liberalnej Holandii, tam Ci nawet ślub dadzą z Twoim partnerem!!więc nie krytykuj większości skoro sam jesteś w mniejszości



Na jakiej podstawie twierdzisz ,że katolików w naszym kraju jest większość . Oficjalnie ja też jestem katolikiem , bo moi rodzice za mnie o tym zdecydowali , kiedy byłem niemowlęciem . Przynależność do kościoła określa chrzest , o czym decydują za nas nasi rodzice . Tak więc powoływanie się na kościelną statystykę , nie odzwierciedla rzeczywistości .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Do Korupcji
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 20:09  
Cytuj
a na jakiej podstawie Ty twierdzisz,że jest inaczej??????????????????

 
 
 
 
~~Second
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
W 100% popieram sprzeciw przeciwko temu świętu. Nie widzę żadnej potrzeby w egzystencji tego święta, tym bardziej iż dziś jest dzień dziecka i kościół chce ten fakt zamaskować ustanawiając włąsne, zbędne święta.

---
kościół chce ten fakt zamaskować ......
---

uwielbiam znajdować na przeróżnych forach paranoików
którzy zawsze znajdą tajemnicze powiązania pomiędzy różnymi
niezwiązanymi ze sobą rzeczami

czy takie paranoiczne podejście do rzeczywistości ułatwia
im życie ? chyba tak, pewnie jakoś ta brzydka rzeczywistość jest do ogarnięcia jak się ją widzi jako jeden wielki spisek co ?

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 20:35  
Cytuj
na jakiej podstawie ? ;]
porownaj se chociaz liczbe obiektow sakralnych w polsce ;]
ile mamy kosciolow ? ile mamy np meczetow czy cerkwii prawoslawnych ? tu chyba wielkiej filozofii nie ma

btw czy prezydenci miast gdzie byly organizowane parady rownosci, nawet te nielegalne pytali mieszkancow czy mozna przydzielic xxx policjantow do ochrony ? kto za to placi nie powiesz ze wy ? moze wam sie nalezy ? ;]
zal ci dupe sciska ? do zarejestrowania "kosciola" trzeba kilkadziesiat podpisow probuj szczescia ;]
i taki czlowiek o tolerancji i rownosci mowi omfg

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prezes
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 20:47  
Cytuj
to że nie chcesz żeby Kościół był finansowany z twojej kieszeni to już twój problem, każdy jest w takiej samej sytuacji. nie chciałbym żeby wasze parady równości były finansowane z publicznych, bo was będzie ochraniała policja , która istnieje tez dzięki naszym pieniądzom. ktoś inny by chciał żeby nie była finansowana to policja z naszych pieniędzy. jesteś gejem, mi tyle wystarczy, czyli tak jak wszystkim homoseksualistom popieprzyło sie wam w głowach.czy Wy musicie na kazdym kroku podkreslac ze jesteście homo? nie podoba Ci tu to wyjedz do innego kraju.
a zreszta nie bede juz na tego goscia posty odpisywal bo jesr to zwykly prowokator, i sam sie dales oglupic w emocjach

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 21:40  
Cytuj
kościołów i kaplic w Polsce jest przeszło 15 tys. Może już styka?? umiech

 
 
 
 
~~~~~
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 21:43  
Cytuj
Wszystko to spowodowane jest tym, że CZARNI twierdzą iż mają ponad 90% wiernych w Polsce. Za wiernego uważają każdego ochrzczonego. Chrzci się niemowlęta, co jest niezgodne z Biblią (nie mylić z nauką kościoła katolickiego - to dwie odrębne i jakże różne rzeczy). Chrzest powinno przyjmować się ŚWIADOMIE. Rzeczywiście ochrzczonych ludzi w Polsce jest około 90%. Jednak prawdziwych katolików jest według szacunków między 30 a 40%. Dzieje się tak, gdyż ludzie chrzczą nadal dzieci bądź to z niewiedzy, bądź jeśli wiedzą o co w tym wszystkim chodzi po prostu boją się reakcji otoczenia - bo co powiedzą ludzie? Zachęcam więc wszystkich, którzy nie czują się katolikami, a co ważniejsze nie chcą być uwzględniani w statystykach do dokonania oficjalnego aktu APOSTAZJI - to jest oficjalnego wystąpienia ze struktur kościoła Katolickiego. Jak tego aktu dokonać można się dowiedzieć z takich serwisów jak www.apostazja.info bądź www.apostazja.pl
Na tym kończę i pozdrawiam wszystkich

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »