NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO AKTU APOSTAZJI,
Posty: 40
Dołączył: 23 Maja 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:33  
Cytuj
Akt apostazji , to dokument oficjalnego wystąpienia z KK. Przynależność do kościoła , według statystyk ochrzczonych , wynosi 90% . Nie jest to jednak prawda . Decyzje o przynależności do kościoła podejmują za nas rodzice . Tak więc nikt , kto jest w tej sekcie , nie podjął tej decyzji świadomie , gdyż był niemowlęciem . Faktyczna liczba należących do tej wspólnoty jest znacznie mniejsza . Należy w tych wyliczeniach brać pod uwagę wyłącznie praktykujących katolików. Reszta nie utożsamiająca się z tą instytucją, powinna podpisać akt apostazji . Wtedy dopiero będziemy mieli , faktyczne dane na temat , natężenia katoli w Polsce . Ja taki akt podpisałem i czuję się w końcu wolny od dwulicowości , rozbieżności miedzy stylem życia , a wartościami Watykanu . Większość polaków trwa w takiej obłudzie , oficjalnie deklaruje się jako katolik , a swoim życiem zaprzecza tej irracjonalnej pseudo nauce . Akt apostazji jest możliwością wyjścia z tego zakłamania . Czuję się w końcu prawdziwy , uczciwy wobec samego siebie i innych , odkąd wypisałem się z tej sekty .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~Njwż
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
Akt apostazji , to dokument oficjalnego wystąpienia z KK. Przynależność do kościoła , według statystyk ochrzczonych , wynosi 90% . Nie jest to jednak prawda . Decyzje o przynależności do kościoła podejmują za nas rodzice . Tak więc nikt , kto jest w tej sekcie , nie podjął tej decyzji świadomie , gdyż był niemowlęciem . Faktyczna liczba należących do tej wspólnoty jest znacznie mniejsza . Należy w tych wyliczeniach brać pod uwagę wyłącznie praktykujących katolików. Reszta nie utożsamiająca się z tą instytucją, powinna podpisać akt apostazji . Wtedy dopiero będziemy mieli , faktyczne dane na temat , natężenia katoli w Polsce . Ja taki akt podpisałem i czuję się w końcu wolny od dwulicowości , rozbieżności miedzy stylem życia , a wartościami Watykanu . Większość polaków trwa w takiej obłudzie , oficjalnie deklaruje się jako katolik , a swoim życiem zaprzecza tej irracjonalnej pseudo nauce . Akt apostazji jest możliwością wyjścia z tego zakłamania . Czuję się w końcu prawdziwy , uczciwy wobec samego siebie i innych , odkąd wypisałem się z tej sekty .



Dokonaj sobie aktu apostazji z PZPR-u. Czas najwyższy.

 
 
 
 
~~chlebowski
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 23:21  
Cytuj
KORUPCJA lecz sie na nogi bo na głowę już za póżnonie wiemnie wiem

 
 
 
 
~~~~~
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
Akt apostazji , to dokument oficjalnego wystąpienia z KK. Przynależność do kościoła , według statystyk ochrzczonych , wynosi 90% . Nie jest to jednak prawda . Decyzje o przynależności do kościoła podejmują za nas rodzice . Tak więc nikt , kto jest w tej sekcie , nie podjął tej decyzji świadomie , gdyż był niemowlęciem . Faktyczna liczba należących do tej wspólnoty jest znacznie mniejsza . Należy w tych wyliczeniach brać pod uwagę wyłącznie praktykujących katolików. Reszta nie utożsamiająca się z tą instytucją, powinna podpisać akt apostazji . Wtedy dopiero będziemy mieli , faktyczne dane na temat , natężenia katoli w Polsce . Ja taki akt podpisałem i czuję się w końcu wolny od dwulicowości , rozbieżności miedzy stylem życia , a wartościami Watykanu . Większość polaków trwa w takiej obłudzie , oficjalnie deklaruje się jako katolik , a swoim życiem zaprzecza tej irracjonalnej pseudo nauce . Akt apostazji jest możliwością wyjścia z tego zakłamania . Czuję się w końcu prawdziwy , uczciwy wobec samego siebie i innych , odkąd wypisałem się z tej sekty .

Popieram kolegę

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 09:43  
Cytuj
tak napisales o 20:06 w tyemacie nizej czy tam wyzej ;]
CYTAT
Oficjalnie ja też jestem katolikiem , bo moi rodzice za mnie o tym zdecydowali , kiedy byłem niemowlęciem .

w tym temacie
CYTAT
Ja taki akt podpisałem i czuję się w końcu wolny od dwulicowości , rozbieżności miedzy stylem życia , a wartościami Watykanu .


kiedy to podpisales ? miedzy 20:06 a 22:33 w niedziele ? sam sobie wydrukowales ? masz cos z glowa i to ostro ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 10:53  
Cytuj
KORUPCJA to pomysł marszu gejów i lesbijek już zarzuciłeś? Teraz wymyśliłeś sobie, że będziesz oświecał ciemny lud polski? A jak już decydujesz się pisać posty zarówno dużymi jak i małymi literami, to Polak pisze się z dużej głąbie.
Ale mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki. Mam nadzieję, że napiszesz coś jeszcze na forum, przynajmniej trochę się pośmieję z Twoich dyrdymałów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Na Księżyc
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
Akt apostazji , to dokument oficjalnego wystąpienia z KK. Przynależność do kościoła , według statystyk ochrzczonych , wynosi 90% . Nie jest to jednak prawda . Decyzje o przynależności do kościoła podejmują za nas rodzice . Tak więc nikt , kto jest w tej sekcie , nie podjął tej decyzji świadomie , gdyż był niemowlęciem . Faktyczna liczba należących do tej wspólnoty jest znacznie mniejsza . Należy w tych wyliczeniach brać pod uwagę wyłącznie praktykujących katolików. Reszta nie utożsamiająca się z tą instytucją, powinna podpisać akt apostazji . Wtedy dopiero będziemy mieli , faktyczne dane na temat , natężenia katoli w Polsce . Ja taki akt podpisałem i czuję się w końcu wolny od dwulicowości , rozbieżności miedzy stylem życia , a wartościami Watykanu . Większość polaków trwa w takiej obłudzie , oficjalnie deklaruje się jako katolik , a swoim życiem zaprzecza tej irracjonalnej pseudo nauce . Akt apostazji jest możliwością wyjścia z tego zakłamania . Czuję się w końcu prawdziwy , uczciwy wobec samego siebie i innych , odkąd wypisałem się z tej sekty .




Szkoda gościa. Co też mu ktoś wbił do głowy, kto go wychowywał? Kto by pomyślał, że Lenin wraz z PZPR-em mają swojego człowieka! Gościu, wyprowadź sobie ten czerwony sztandar na Księżyc razem ze swoją apostazją.

 
 
 
 
~~a to ciekawe
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
Szkoda gościa. Co też mu ktoś wbił do głowy, kto go wychowywał? Kto by pomyślał, że Lenin wraz z PZPR-em mają swojego człowieka! Gościu, wyprowadź sobie ten czerwony sztandar na Księżyc razem ze swoją apostazją.


Nie jestem ani za Leninem, ani za PZPRem, czy oznacza, że muszę być za kościołem? Zaznaczam, że nie jestem korupcją, tylko przypadkowym forumowiczem, który czyta wątki i nadziwić się nie może, jak można tak generalizować? Kto nie z nami, ten przeciwko nam? Komuna jak i kościół katolicki interesuje mnie tak samo, jak zeszłoroczny śnieg. Czy aby być antykomunistą koniecznie trzeba być katolikiem?

 
 
 
 
~~36463463
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 17:25  
Cytuj
korupcja idź lepiej na paradę równości

 
 
 
 
~~Lato
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 18:00  
Cytuj
Ja sie chyba pisze na tą Apostazje ...

 
 
 
 
~~Nemezis
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 18:08  
Cytuj
Korupcja z Paradą Równosci to bez sensu troche , ale w tym temacie pisze sie rekami i nogami ...

 
 
 
 
~~Memory
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 20:23  
Cytuj
Pamiętaj, że Ciebie Bóg także kocha. On wciąż na Ciebie czeka, byś przyjął Jego łaski i dary. Kochając Cię szanuje Twoją wolną wolę. I dlatego przy końcu czasów również uszanuje Twój wybór. I to będzie tylko i wyłącznie Twój wybór. Na zawsze.

 
 
 
 
~~CBA-
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 21:54  
Cytuj
KORUPCJA uważaj na CBA :blee:

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 22:36  
Cytuj
do memory

a powiedz mi, który bóg?

Pramatka, Gilgamesz, Izyda, Jahwe (przedchrześcijańska wersja), Mitra, Odyn, Swarożyc, bóg kościołów lokalnych Europy przedsoborowej, Manitu czy ten od scjentologów?

Weź przyłóż lód do głowy, bo bredzisz umiech

 
 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 15:33  
Cytuj
KORUPCJA, to naprawdę szlachetna akcja, ale ja zachęcam Ciebie do aktu eutanazji. good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 15:42  
Cytuj
haha dobre smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Dance
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 15:54  
Cytuj
Jelonek ale o co Ci chodzi ? to juz nie można głosic swoich pogladow bo go ukrzyzujesz ?

typowy katolik ...

Wierze w Jezusa , wierze w Boga ... ale nie wierze w katolikow i tą cała mafie zwana kościołem Rzymskokatolickim .

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 16:03  
Cytuj
Podejrzewam, że jemu nie chodziło o czyjeś poglądy, ale o głupi pomysł tego apelu o apostazję i całą sztucznie rewolucyjną działalność KORUPCJI na tym forum w ostatnich dniach mającą na celu wywołanie jak największej kłótni pomiędzy użytkownikami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 16:05  
Cytuj
kolejny raz powtarzam nie odpowiadajcie na posty gościa o nicku

Korupcja on szuka taniej sensacji....typowy hipokryta !!!!!!

 
 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 16:58  
Cytuj
Echelon wielkie big up dla Ciebie ! Podoba mi się Twoja działalność tutaj, razem przywrócimy porządek good.
Drogi You Can Dance nigdzie nie napisałem że go ukrzyżuję, złożyłem tylko swoją propozycję dla autora tematu, nie wiem więc skąd takie wnioski - "Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz? (J 18, 23)" ot tak, żebyś miał(a?) uciechę. :haha:

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 17:10  
Cytuj
Hehe otóż to. Niektórzy piszą posty ze zbyt mocno zaciśniętym odbytem, a innym brakuje dystansu i biorą w/w posty śmiertelnie poważnie szafując przy okazji ciężkimi bluzgami na prawo i lewo. A chodzi o wolność słowa, ale przy asyście zdrowego rozsądku, choć trochę uszczypliwości i krytyki nieco dalej idącej niż w języku dyplomacji również nie zaszkodzi. Wszystko z umiarem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 17:17  
Cytuj
Brawo ;P

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Memory
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 18:57  
Cytuj
Bóg kocha każdego. Bóg jedyny, wszechmogący, miłosierny, każdego pragnie obdarzyć miłością i zbawić. Otwórzmy się na Jego miłość. Wybór, który teraz uczynimy, będzie wyborem na wieki, na zawsze.

 
 
 
 
~~very big dick
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 19:33  
Cytuj
Kościół i kościelny "Dziennik", skamieliny despotycznego feudalizmu, zawsze
był wrogiem wolności myśli i słowa, wrogiem demokratycznej Wielkiej Rewolucji Francuskiej, wrogiem Konstytucji 3 Maja. Kościół wyklina najmadrzejsze książki i czasopisma, zakazuje czytania takich geniuszy jak Kopernik, Darwin, Dawkins, Atkins, Russell, Wolter, Łyszczyński, Meslier, Kotowski. Katolikom zamiast czytania Kościół poleca różaniec dla zabicia czasu.

http://wiado(...)rum.html

 
 
 
 
~~aqq
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 19:51  
Cytuj
te, KORUPCJA, a ja cie zachęcam do aktu EUTANAZJI...

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »