NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
ATS - przykład dobrego pracodawcy, dobra firma
~~ats
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 22:50  
Cytuj
Witam

ATS ma swoje dobre strony :

1 ) wypłata zawsze na czas

2 ) w miarę dobre warunki pracy

3 ) ATS to firma o solidnych podstawach ( dobry produkt na który jest zbyt )

Pozdrawiam wszystkich pracujących w ATS jezyk

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 22:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~bubu
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 06:16  
Cytuj
1.Płaca może i na czas ale za robote w syfie grosze.
2.Warunki pożalsieBoże jak by była prawdziwa kontrola to dawno by ten "zakładzik" zamkneli
3.Za głupote kierownictwa cierpią zwykli pracownicy.

Podstawy to oni może i mają ale zdrowie i poszanowanie pracowników jest do dupy.

Pozdrawiam wszystkich byłych terazniejszych i przyszlych pracowników tego...........(brak miejsca na okreslenia jakie słyszałem od pracowników)

 
 
 
 
~~...........
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 21:19  
Cytuj
kiedyś to może i byli tam dobrzy ludzie na kierowniczych stanowiskach... teraz została tylko banda takich co o produkcji i odlewnictwie nie maja bladego pojęcia a na ATSie tylko sie doktoryzują...
brak słów co do niektórych tam na górze
ci co tam pracują dobrze wiedzą jak było kiedyś a jak jest teraz
pozdrawiam pracownikówwink

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 13:05  
Cytuj
W ATS szykują się całkiem przyzwoite podwyżki .
Dla dobrych pracowników nawet 12 % .
Szykują się też "wykopki"
Wykopane zostaną nieroby i miernoty .

smiech2

 
 
 
 
~~bubu
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
W ATS szykują się całkiem przyzwoite podwyżki .
Dla dobrych pracowników nawet 12 % .
Szykują się też \"wykopki\"
Wykopane zostaną nieroby i miernoty .

smiech2

To kto tam zostanie garstka ludzi i z kad wezma tak szybko kierownictwo?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 19:12  
Cytuj
Jutro idę do pracy . To fajna firma .

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 18:22  
Cytuj
polski narod to tylko narzekac umie i tyle...
nawet jesli zlote gory ktos by wam dal to dalej byscie narzekali...
nie znam warunkow w ATS ale lepsza taka robota jak wcale.

w hucie narzekaja, w ats narzekaja, w tesco narzekaja...

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 22:51  
Cytuj
mala uwaga: powyzej to nie atak na ludzi z forum, pisalem ogolnie o polskim narodzie ;)

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 00:17  
Cytuj
ej "Ktoś" jak nie masz pojęcia o warunkach w firmie to nie zabieraj głosu wejdź sobie lepiej na" naszą klasę "albo poogladaj filmiki na You Tube

 
 
 
 
~~oko
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 08:31  
Cytuj
ciekawe kto dostanie te gowniane12% podwyzki panie na krzeselkach przy biorku?to jest chory zaklad robia kobiety na lakierni i mowi sie im ze nie szkiodliwe sa tu warunki,ale jak zajdzie w ciaze to ma sie zglosic szybko na gore to o co tu w koncu chodzi?zarobki to w firmie to chyba sa dobre dla tych na gorze a nie dla nas tez jak bym bral tyle to bym bul zadowolony z firmy.buraki jednejezyk

 
 
 
 
~~baksiu
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
ciekawe kto dostanie te gowniane12% podwyzki panie na krzeselkach przy biorku?to jest chory zaklad robia kobiety na lakierni i mowi sie im ze nie szkiodliwe sa tu warunki,ale jak zajdzie w ciaze to ma sie zglosic szybko na gore to o co tu w koncu chodzi?zarobki to w firmie to chyba sa dobre dla tych na gorze a nie dla nas tez jak bym bral tyle to bym bul zadowolony z firmy.buraki jednejezyk

~oko , jesteś nierobem i tyle ! 12 % to mało ? Ty pewnie powinieneś dostać 100% ? ciekawe czy twoja wydajność wzrosła o 12 % ? tylko daj i daj mamo..... pewnie Ci to zostało.Do kogo masz pretensje że sie nie uczyłeś? Do pań na lakierni czy do tych w biurze ? Jak nie pasi to zmień prace i tyle , a .... nie ma innej bo coś wymagają ? jakieś świadectwa ukończenia szkoły.... no tak . Powodzenia w narzekaniu i na zdrowie !

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 11:42  
Cytuj
xxx - to zmien prace jak ci tak zle...

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 11:55  
Cytuj
Proponuję połączyć ten temat z tematem "ATS - przykład polskiego obozu pracy". Nazwijmy go ATS - przykład polskiego obozu pracy u dobrego pracodawcy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
Jutro idę do pracy . To fajna firma .


Ja tysz Koham sfojom firme!!!!good

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
polski narod to tylko narzekac umie i tyle...
nawet jesli zlote gory ktos by wam dal to dalej byscie narzekali...
nie znam warunkow w ATS ale lepsza taka robota jak wcale.

w hucie narzekaja, w ats narzekaja, w tesco narzekaja...


Ja tam nie narzekam!!! 4000 na reke good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
ej \"Ktoś\" jak nie masz pojęcia o warunkach w firmie to nie zabieraj głosu wejdź sobie lepiej na\" naszą klasę \"albo poogladaj filmiki na You Tube


daj dokładniejsze namiary umiech

 
 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 08:02  
Cytuj
CYTAT
ATS - przykład dobrego pracodawcy, dobra firma


- fakt historycznysmiech2

 
 
 
 
~~KAZIK
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 22:08  
Cytuj
ZA PIÉC LAT PRACY W TYM SYFIE RECHABILITUJE SIÉ JÓZ POL ROKU ITO CO TAM ROWA W OWIETRZU TO TYLKO TABLICA MENDELEJEWA Z POWAZANIEM [KAZIU] neutralny

 
 
 
 
~~KAZIK
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 22:08  
Cytuj
ZA PIÉC LAT PRACY W TYM SYFIE RECHABILITUJE SIÉ JÓZ POL ROKU ITO CO TAM ROWA W OWIETRZU TO TYLKO TABLICA MENDELEJEWA Z POWAZANIEM [KAZIU] neutralny

 
 
 
 
~~KAZIK
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 22:08  
Cytuj
ZA PIÉC LAT PRACY W TYM SYFIE RECHABILITUJE SIÉ JÓZ POL ROKU ITO CO TAM ROWA W OWIETRZU TO TYLKO TABLICA MENDELEJEWA Z POWAZANIEM [KAZIU] neutralny

 
 
 
 
~~ligy
ff
Wysłany: 12 Sie 2008r. 14:07  
Cytuj
Jakie podwyżki?chyba za rok?:haha:

 
 
 
 
~~jh;g
ff
Wysłany: 12 Sie 2008r. 14:11  
Cytuj
A ja chciałbym zarabiać co ten popapraniec co się na niczym nie zna WIELKI asystent odlewni czaj-kigood

 
 
 
 
~~tomek-28-11
ff
Wysłany: 12 Sie 2008r. 14:55  
Cytuj
Ja zlozylem tam papiery w tamtym tygodniu, bo potrzebuje sie zaczepic na rok gdzies. Jutro na 13 mam sie zglosic do dzialu kadr? gdzie mnie moga przydzielic jak wyglada taka rozmowa? (podkreslam ze nie mam zadnego doswiadczenia ani fachu, zglosilem sie z ogloszenia w sztafecie) prosze o normalne komentarze

 
 
 
 
~~były z ats
ff
Wysłany: 12 Sie 2008r. 15:11  
Cytuj
CYTAT
Ja zlozylem tam papiery w tamtym tygodniu, bo potrzebuje sie zaczepic na rok gdzies. Jutro na 13 mam sie zglosic do dzialu kadr? gdzie mnie moga przydzielic jak wyglada taka rozmowa? (podkreslam ze nie mam zadnego doswiadczenia ani fachu, zglosilem sie z ogloszenia w sztafecie) prosze o normalne komentarze


Oj wspołczuje ci ze tam idziesz do roboty. Wytrzymalem tam 3 miesiace, cczyli umowe na okres probny i zrezygnowałem z tego syfu. Miej na uwaadze na na okresie probnym dostaniesz tylko 1400 zl brutto a wiec na reke dosatniesz nie wiele ponad 1000 zl. Hmmm a gdzie ci skieruja to trudno mi powiedzieć. ja jestem po technikum mechanicznym, kierunek budowa maszyn i tyrałem na obrobce mechanicznej. Jesli nie masz doswiadczenia ani fachu to najprawdopodobniej skierują cie albo na oldewnie albo na obróke mechaniczna badz wykończeniową

 
 
 
 
~~tomek-28-11
ff
Wysłany: 12 Sie 2008r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja zlozylem tam papiery w tamtym tygodniu, bo potrzebuje sie zaczepic na rok gdzies. Jutro na 13 mam sie zglosic do dzialu kadr? gdzie mnie moga przydzielic jak wyglada taka rozmowa? (podkreslam ze nie mam zadnego doswiadczenia ani fachu, zglosilem sie z ogloszenia w sztafecie) prosze o normalne komentarze


Oj wspołczuje ci ze tam idziesz do roboty. Wytrzymalem tam 3 miesiace, cczyli umowe na okres probny i zrezygnowałem z tego syfu. Miej na uwaadze na na okresie probnym dostaniesz tylko 1400 zl brutto a wiec na reke dosatniesz nie wiele ponad 1000 zl. Hmmm a gdzie ci skieruja to trudno mi powiedzieć. ja jestem po technikum mechanicznym, kierunek budowa maszyn i tyrałem na obrobce mechanicznej. Jesli nie masz doswiadczenia ani fachu to najprawdopodobniej skierują cie albo na oldewnie albo na obróke mechaniczna badz wykończeniową




A jak jest na odlewni czy na obrobce lub wykonczeniowce?? Orientujesz sie moze

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »