NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
gdzie ubezpieczyc samochod,
~~kasia
ff
Wysłany: 9 Sie 2008r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
qba, no właśnie mnie koleś dupnął. Musiałem być detektywem, prawnikiem,mendą naprzykszającą się pannom z infolinii, itp.aby zgromadzić stertę papierów. Ten co mnie skasował wszystko olał.
Hestia miała mnie głęboko w dupie. Chcesz odszkodowanie, to dostarcz dokumenty: za siebie, policję, winnego, z sądu, z wydziału komunikacji, od tego co zabrał wraka i już nie pamietam od kogo jeszcze. A panna z infolinii mi nawijała - a tu tego jeszcze brakuje a to znowu tego. W końcu mi powiedziała, że likwidator ma dwa tygodnie urlopu i żebym poczekał. Termin wypłaty mogą przesuwać w nieskończoność. A jak mi w końcu wypłacili to dopisali, że jak mi wysokość nie odpowiada to niech zgłoszę to do sadu. Jak tak ma wyglądać praca firm ubezpieczeniowych, to mam wrazenie, ze żyję na Białorusi. Dla przypomnienia, to wszystko zdarzyło mi się podczas przygody z hestią.
. Podzielam tą sytuację w całej rozciągłości. Drogę przez mękę przeszłam po stłuczce z ubezpieczonym autem /sprawca!/ w Hestii, i to co najgorsze to na pieniądze wyżebrane oczekiwać musiałam ponad 3 miechy. Omijajcie tą firmę dużym półkolem, chyba, że nie ma wyjścia...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2008r. 18:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W moich okolicach jest firma która posiada możliwość zawierania umów z różnymi ubezpieczalniami (nie wiem jak to nazwać. Po prostu w jednym \\\\\\\"okienku\\\\\\\" kobita ma 9 obezpieczalni. Wystarczy zapytać gdzie najtaniej przy podanych danych i ona szuka. Praktycznie co roku coś się zmienia, a więc co roku inny ubezpieczyciel, a że wszystko jest pod jednym dachem to zniżki przechodzą bez problemu.


Broker ziomuś, broker


broker w Stalowej Woli (i to siedzący w okienku)

buehehehehe smiech2smiech2smiech2 a to dobre !!!

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~haha
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
to ze wszystkie firmy sa nice jak kasuja to sie nie zgodze niktorzy naprawde nie chca zarobic ;]
ja przepychanek z hestia nie mialem, kolega mial stluczke i bez problemow mu wyrownali, a jak graja w ch .. to do rzecznika praw konsumenta

siedziba rzecznika: ul. 1 sierpnia 12, pietro III, pok. 313
tel.: (015) 643 36 60; fax: (015) 643 36 59
rzecznik_(at)_powiatstalowa.pl


_______________

Kolego nie zaden rzecznik konsumenta bo on pomaga w troche innych przypadkach - tu nie kupujesz butów - tylko obietnice firmy ubezpieczeniowej do pokrycia i wyrówniania szkody w razie zdarzenia drogowego

tu trzba szukac pomocy u Rzecznika Ubezpieczonych firmy boją sie rzecznika i trzesą tylkami jak sie interweniuje. Pismo lepiej jak napisze jakas osoba z doswiadczeniem (jakies biuro dochodzenia odszkodowań, doradca prawny itp) chyba koło Urzedu pracy jest jakieś biuro co pisza takie rzeczy

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »