NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Kierowcy wożący pizzę.,
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 15:33  
Cytuj
Apeluję, chłopaki! Poczekajcie, parę minut Was nie zbawi, pizza nie wystygnie, a możecie oszczędzić życie ludzi.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 15:33  
Cytuj

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2008r. 15:34  
Cytuj
Popieram, stop wariatom w rozlatujących się samochodach !

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~????
ff
Wysłany: 4 Cze 2008r. 03:32  
Cytuj
a co sie wogole stao ??? Ja tam sie nigdy nie spiesze umiech Po co sie meczyc jezyk

 
 
 
 
~~kierowca
ff
Wysłany: 4 Cze 2008r. 07:51  
Cytuj
ja sam jeżdżę z pizza i pomimo tego ze pracuje się pod presją czasu(szczególnie w weekendy) to staram się jeździć w miarę możliwości zgodnie z przepisami...

to co pospiesza tak kierowce to nie to, że pizza wystygnie tylko to, że jak wróci do bazy to może na niego już czekać 10 pizz i najzwyczajniej w świecie nie wyrobi się

proste

 
 
 
 
~~pawell211
ff
Wysłany: 4 Cze 2008r. 10:18  
Cytuj
najniebezpieczniejsi sa wlasnie szefowie wywolujacy presje, ktora prowadzi do lamania przepisow. A znam przypadki gdzie szef naklanial kierowcow do jazdy"bardzo"niesprawnym autem

 
 
 
 
~~jajeti
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 12:46  
Cytuj
A ja widzialem wczoraj kolesia z pizzerii R2 jak mu strzelila oponka w sejczento ;D.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 12:58  
Cytuj
A ja widziałem jak kierowca z Da Grasso dowiózł pizzę na Poniatowskiego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~izzirader
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 14:35  
Cytuj
A ja widzialem jak kierowca z quattro skreca w prawo z pasa na wprost na czerwonym!

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 14:50  
Cytuj
to chyba nic niezwykłego ze służbówki sie katuje smiech2 good

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~KZP
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 21:54  
Cytuj
~izzirader

A moze powiesz jak to wywnioskowales... Gdyz obecne auta ktore sie poruszaja sa nieoznakowane i praktycznie niczym sie nie roznia sie od innych.


Zreszta wypowiem sie co do dowozenia pizzy.
Otoz ludzie mowia ze kierowcy z pizzeri to debile wariaci itp itd ale... kiedy sie spozni kierowca do klienta 10-20 min najpierw jest telefon do pizzeri z OPier*lem pozniej jak kierowca dowiezie i jemu sie dostanie. Co do wypadkow stluczek itp z czego pamietam dwa grozne wypadki mialo tylko jaknarazie da grasso w ostatnim czasie (potracenie dziecka i ostatni wypadek przy metalowcu) a tak w zadnej innej pizzeri nic sie nie przydarzylo. Zreszta nasza cywilizacja jest taka ze jak cos jest nietak (byle by nie tyczylo mnie) dzwonie na policje, wyzywam, obrazam... ale jesli cos nie tak (spoznienie, pizza niejest goraca) to DLACZEGO TEN PO**BANY KIEROWCA JECHAL TAK WOLNO ????


Zreszta kazdy kto chce i zna bardzo dobrze miasto zapraszam na jeden (13 godzin) dzien do popracowania umiech
Milego Wieczorka umiech

Kierowca z Pizzeri

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »