NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
autobusy, dialog
~~ja
ff
Wysłany: 27 Kwie 2007r. 18:18  
Cytuj
Co sądzicie o komunikacji miejskiej?Prosze o opinie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2007r. 18:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 27 Kwie 2007r. 19:18  
Cytuj
dno i wodorosty ...

drogie, niewygodne, i jeszcze mozna sie z chamstwem spotkac.

nie ma jak swoje autko umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2007r. 20:05  
Cytuj
raz byłem swiadkiem jak kierowca odepchnał pasażera bo był tłok, a ten niby trzymał drzwi

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2007r. 20:54  
Cytuj
tabor niezbyt nowoczesny, i terz troszke ode mnie: bilety zbyt drogie, godziny przyjazdow calkowicie nie dopasowane do potrzeb klientow, na niektorych przystankach podjezdza po 3 autobusy!!!! jadace kikla przystnkow taka sama trasa przy praktycznie 0 liczbie klientow a przy niektorych liniach nie da sie wejsc do autobusu a jak sie da to sie stoi jak zapakowana sardynka

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 28 Kwie 2007r. 10:37  
Cytuj
Dwa miasta obok siebie i co?.Brak stałych i ciągłych połączeń na trasie.Jak przyjdzie godzina wyjścia ludzi z pracy to na MKS trzeba czekać 40 minut.Kursów mało a i autobusy duże, a mogłyby być mniejsze i bardziej mobilne.A ceny biletów dają wiele do myślenia.

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 28 Kwie 2007r. 11:40  
Cytuj
bez samochodu dzisiaj sie nie da zyc umiech

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 29 Kwie 2007r. 09:48  
Cytuj
Zgadzam się z poprzednim rozmówcą.Psioczymy że paliwo drogie,ulice kiepskie,wysokie opłaty, ale i tak jeżdzimy autami bo komunikacja autobusowa PKS czy MKS to takie molochy.Prywaciarze wykorzystują tylko czas gdy można zarobić-czyli szczyt.Miasto się rozwija a zarządy obu przedsiębiorstw chyba są jeszcze w śnie zimowym.

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 29 Kwie 2007r. 12:42  
Cytuj
kto przy zdrowych zmyslach dzisiaj korzysta z autobusow czy pociagow ?

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 29 Kwie 2007r. 13:26  
Cytuj
bilety drogie, a w dodatku można je kupić tylko u kierowcy bo w kiosku już nie.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 10:28  
Cytuj
Pociąg to już relikt przeszłości.Te które jeżdżą to złomy a ładny stoi na ozecie i dalej nie jeżdzi,bo prawdopodobnie vipy się nie dogadały.MKS-y w długim weekendzie jeszcze rzadsze, pks-y też, więc zostaje swoje autko do wszelakiego przemieszczania się po aglomeracji.Jak będzie tak dalej to obie firmy pójdą z torbami na własne życzenie.W tych dużych molochach cierpią na przerost biurokracji i to kiedyś zaważy o ich zgubnych skutkach.Dodam jeszcze że i tabor mało mobilny.

 
 
 
 
~~siwy
ff
Wysłany: 3 Maja 2007r. 18:50  
Cytuj
moim zdaniem co do autobusów topowinny byc bardziej dostosowane do klienta, sa raczej dostosawane do ucniów szkół a nie ludzi pracy, ostatnio jadac na linia 10 kierowca skrecił na stacje benzynowa i kupił sobie hotdoga. nienormalne... jesli chca miec zyski a nie straty powinni sie wziasc za głowe stuknac. co do PKP: byłem ostatnio w sandomierzu i poszłem na stacje a tam zdziwko bo dworca nie ma juz wogóle, pan z kiosku obok powiedział ze tem dwozec jest jak Polska: stoi, ale nic dla ludzi sie na nim nie robi. skandał! zeby zadnego pociagu do stalowej nie było..........

 
 
 
 
~~Marek
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 11:00  
Cytuj
No w naszym miescie kounikacja jest na tragicznym poziomie.
Malo autobusow ponadto czesto spoznienia.

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 17:14  
Cytuj
mam wrazenie ze wiekszosc ludzi narzekajacych tu na pociagi jechalo moze nimi raz albo 2 razy w zyciu ...nasluchali sie od kogos glupot i teraz pie****a glupoty za przeproszeniem . Ja tam sobie chwoale PKP czesto jezdze do wroclawia i luzik mozna sie wyspac wagony wyremontowane w wiekszosci .. no moze te niektore toalety , no ale nie mozna miec wszystkiego

a teraz .. pomysl tak jedziesz autem do wroclawia sam ... to jest 450 km ile cie ta podruz wyniesie ??
znowu autobusem ... zachce ci sie siku i co ?? chyba do butelki bo przystanki dluzsze na tej trasie to chyba ze 2 sa.

za ta podruz na PKP zaplacisz 50 zeta jadac 2 klasa, autobnusem ten sam czas i te same pieniadze
auto ...kupa kasy i jestes 2 godziny szybciej ??

tak wiec tym marudom polecam sie przyjechac najpier pociagiem a puzniej na niego narzekac

przepraszam jesli kogos urazilem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 17:19  
Cytuj
a dodam ze taka podroz PKP czy PKS trwa 9 godzin tak wiec chyba lepiej sie wyspac w pociagu niz 9 godzin siedziec w jednym miejscu w autobusie


a co do MZKS to paranoja mogli by zmienic troche godziny jazdy ...a pozatym jestem uczniem i co do stwierdzenia ze autobusy sa dostosowane do uczniow to zaprzeproszeniem gowno prawda, wogole nie pasuja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 22:14  
Cytuj
bez samochodu dzisiaj sie nie da zyc umiech

gwarantuje ze da;)

 
 
 
 
~~pasazer
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 01:18  
Cytuj
Chciałbym zapytać czy w okolicach firm Stahlshmidt i Rial, oraz na nowej drodze przez hutę znajdują się jakieś przystanki? Nie jestem na bieżąca z ZMKS, ale kilka lat temu miałem wrażenie, że nad rozkładem nikt się nie zastanawiał poważnie. Potrzeby mieszkańców z jednej strony, a autobusy swoją drogą...

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »