NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
sople, dachy, płacimy a oni co z tym robią ??, j,w
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 18:28  
Cytuj
Chciałbym poruszyć temat nieodsniezonych daszków nad klatkami schodowymi na Al. Jana Pawła II 2, z daszków zwisają sople, ale najwiekszym problemem jest zalegający na nich snieg, i to naprawde duża ilość, Panie prezesie spółdzielni - odprowadzamy składki a Pan nic nie robi w tym celu, 2 rzecz to parkingi i chodniki wokół osiedla!!!Oszczędność ?? czy brak pieniązków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 18:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Chciałbym poruszyć temat nieodsniezonych daszków nad klatkami schodowymi na Al. Jana Pawła II 2, z daszków zwisają sople, ale najwiekszym problemem jest zalegający na nich snieg, i to naprawde duża ilość, Panie prezesie spółdzielni - odprowadzamy składki a Pan nic nie robi w tym celu, 2 rzecz to parkingi i chodniki wokół osiedla!!!Oszczędność ?? czy brak pieniązków?


Nie tylko u was jest taki problem.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
Chciałbym poruszyć temat nieodsniezonych daszków nad klatkami schodowymi na Al. Jana Pawła II 2, z daszków zwisają sople, ale najwiekszym problemem jest zalegający na nich snieg, i to naprawde duża ilość, Panie prezesie spółdzielni - odprowadzamy składki a Pan nic nie robi w tym celu, 2 rzecz to parkingi i chodniki wokół osiedla!!!Oszczędność ?? czy brak pieniązków?

to nie tylko Alejeumiech
ale większość osiedli spółdzielni mieszkaniowej
dzisiaj sama sobie trochę poodśnieżałam
żeby wyjechać
a jak pług przejechał to mi moją robotę spier....
czyt. zasypał od nowa odśnieżając przejazd,
który pozostał taki sam....
panie prezesie...
po co takie dziadostwo odstawiacie z tym odśnieżaniem?

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 20:07  
Cytuj
a prezes tutaj siedzi ?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 10:26  
Cytuj
proponuje wklejac zdjecia sopli najbardziej zagrazajacych ludziom,ponizej linki do zdjec z osiedla ogrody dodam ze wisza juz tam ponad 6 dni mimo interwencji mieszkancow u zarzadcy ktorym jest nieszczesna Spoldielnia Budownictwa Mieszkaniowego(miejmy nadzieje ze juz nieglugo)
sople wisza nad najbardziej uczesczanym przejsciem na tym osiedlu!
sople tygodniowe
http://img23(...)06ig.jpg
http://img59(...)05dj.jpg
tutaj po 4 dniach
http://img19(...)02wc.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 14:09  
Cytuj
to samo dotyczy się odsnieżania parkingów przyblokowych, pracownicy spółdzielni mieszkaniowej, powinni być zaopatrzeni w łopaty, bardzo ciężko wyjechać z parkingu, samochody wpadają w koleiny. Gospodarzem jest spółdzielnia więc spółdzielnia odpowiada za swój teren, za to jest im płacone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 14:28  
Cytuj
Na Ogrodach jest tak ,ze to jedna pani odpowiada za sprzatanie klatek,odsniezanie,dbanie o nalezyty lad na osiedlu.Czy jej to wychodzi pozostaje do oceny mieszkancow osiedla,ja osobiscie uwazam ,ze jedna kobieta nie jest w stanie uporac sie z takim nadmiarem sniegu i powinna miec co najmniej dwie osoby do pomocy.Nie chce wklejac zdjec jak wyglada parking i cale osiedle bo wstyd na cale miasto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 14:29  
Cytuj
Jacek....Prezes jeszcze nie siedzi ale jak nie weżmie się za robotę to pewnie będzie siedziałgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 18:43  
Cytuj
dzisiaj idąc przez nasze miasto widziałem na niektórych dachach ekipy usuwające sople. Tak więc za jakiś czas pewnie dotrą do każdego umiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 1 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 19:00  
Cytuj
Z tymi soplami to jest tak, że u nas nawet usunęli, ale co z tego? 2 dni później było to samo. Pewnie za mało ekip.
A co do tych sopli, które wiszą u kogoś na balkonie to może mógł by je sam strącić. Poprosić sąsiada albo kogoś, żeby stanął na dole i patrzył czy nikt nie idzie. Rozumiem, że ludzie sami nie wychodzą na dach, ale z balkonu to chyba można samemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 21:42  
Cytuj
jak tak dalej będzie to SBM odejdzie w niebyt - coraz więcej właścicieli mieszkań ma dość tak drogiego i kiepskiego zarządcy!

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:43  
Cytuj
sople wisza na kazdym bloku, snieg zalegajacy na dachach sprawia ze ludziom mieszkajacym na 4 pietrze przecieka sufit. ekipa robi co moze trzeba troche ja zrozumiec roboty duzo i nikt wam wszytskiego naraz nie usunie. zawsze mozna zadzwonic do spoldzielni i powiedziec ze zwisaja duze sople nad klatka schodowa i czy ktos by mogl to usunac bo moga spajsc w nieodpowiednim czasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:51  
Cytuj
Zartujesz z tym zglaszaniem?? nikogo nie obchodzi co ludzie zglaszaja,ja np dzwonilem do zarzadcy(SBMmlotek) i rozmawialem z pania na temat sytuacji na osiedlu ogrody i uwierz mi nie bylem jedyny.Pani powiedziala tak.
''Zdaje sobie sprawe iz jedna pani nie jest w stanie zajac sie wszystkim ale tak rozporzadzil pan Lech,czlowiek od spraw technicznych i inwestycji.''
na moje pytanie czy nie moga usunac sopli i dac pani ktora odsnieza kogos do pomocy uslyszalem:
''Mamy wielu panow ktorzy mogli by pomoc bo siedza w siedzibie i nic nie robia ale pan prezes powiedzial, ze nie widzi takiej potrzebay po za tym zeby mogli pracowac trzeba kupic dodatkowe łopaty do odsnierzania co wiaze sie z kosztami.''
to nie jest sytuacja normalna, ja rozumiem ze zima dala w tym roku wyjatkowo w kosc mieszkancom Polski ale to jest celowe dzialanie Spoldzielni Budownictwa Mieszkaniowego!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 09:09  
Cytuj
to chyba zalezy jaka administracja osiedla, bo nie do kazdej spoldzielni dzwoniac uslyszysz takie teksty jak u siebie.
a to trzeba bylo prosze mnie polaczyc z panem lechem i powiedziec mu pare slow ja bym tak zrobila. moja siostra gdy zadzwonila do spoldzielni inny rejon inne osiedle- z prosba by usuneli snieg na dachu bo jej przemaka zjawili sie tego samego dnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 21:38  
Cytuj
a po co dzwonić po administracjach, prezesach, lepiej samemu zadbać, założyć wspólnotę mieszkaniową i nie dać wodzić się za nos na dodatek za własne pieniądze

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 08:48  
Cytuj
osiedle na jana pawla -poreby tam dzwonisz ze wisza sople i ci usuwaja. i tam jest spoldzielnia mieszkaniowa nie wspolnota i co da sie ? da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 10:37  
Cytuj
Na siedlanowskiego też chodzą goście ze spółdzielni i usuwają sople z dachów. Nie można narzekać....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 11:55  
Cytuj
No pewnie że nie ma. Na całym mieście można zauważyć ekipy pracowników spółdzielni tudzież Straży Pożarnej, które mają naprawdę sporo roboty.
Tak więc za wcześnie zaczęliście psioczyć i narzekaćumiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 13:07  
Cytuj
Na moim osiedlu sąsiedzi łopatami odkopują samochody żeby móc wyjechać :szok:a jak już przejedzie jakiś traktor, pług (raz na tydzień smiech2) to i tak zgarnia śniegu tyle co nic. Wydaje mi się że problem z odśnieżaniem dotyczy wszystkich osiedli.neutralny

Pownno się dać łopaty ludziom, którzy nie mają pracy i jakąś stawkę za godzinę odśnieżania good a śnieg wywozić z miasta - no ale to tylko moja opinia i oczywiście nikt nie musi się z nią zgadzać ale wydaję mi się że to nawet dory pomysł.cool girl

Fakt widać ekpiy odśnieżające ale pewnie mają tyle zleceń, że nie mogą się wyrobić ale pewnie kiedyś dotrą do poszczególnych osiedli.

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »