NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Odzyskiwanie danych z HDD,
Posty: 63
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: stalow wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 20:15  
Cytuj
Witam.Potrzeboje odzyskac dane z dysku twardego ktory niechcacy sformatowalem.Czy znacie kogos kto dobrze to zrobi i ile to moze kosztowac w st.w lub okolicach. Z gory dziekuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 20:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Witam.Potrzeboje odzyskac dane z dysku twardego ktory niechcacy sformatowalem.Czy znacie kogos kto dobrze to zrobi i ile to moze kosztowac w st.w lub okolicach. Z gory dziekuje.


nie nadpisuj na niego innych danych to da sie odzyskac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 20:44  
Cytuj
samemu powinienes to ogonic jezeli masz cokolwiek pojecia, pociagnij np get data back jakas nowa wersje, zainstaluj na innym dysku i po sparawie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: stalow wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
samemu powinienes to ogonic jezeli masz cokolwiek pojecia, pociagnij np get data back jakas nowa wersje, zainstaluj na innym dysku i po sparawie
















"get data back" czy to nazwa programu,gdzie to znalezc.
Gdybym mial jakis programdo tego to mysle ze dam rade sam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 21:28  
Cytuj
linka niestety w stanie podac nie jestem bo na starsznie wolnym internecie jestem :/
najlepiej by bylo gdybys zarejestrowal sie na www.darkwarez.pl i tam uzyl wyszukiwarki, wszystkie zamieszczone ta programy napewno dzialaja
jezeli nie chce ci sie rejestrowac to googluj "programy do odzyskiwania danych", nie musi byc byc get data back ja podalem tamten bo kiedys tam uzywalem i byl skuteczny, pewnie jest sporo innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
Witam.Potrzeboje odzyskac dane z dysku twardego ktory niechcacy sformatowalem.Czy znacie kogos kto dobrze to zrobi i ile to moze kosztowac w st.w lub okolicach. Z gory dziekuje.


jakie typu dane ?? jaki format plików ?? jaki duży jest dysk ?? z całego dysku czy z jednej partycji ?? to mogę polecić Recover My Files oczywiście pełna wersja znajdziesz spokojnie na necie jeden z lepszych programów a i nie wyłączaj komputera najlepiej bo im więcej razy wyłączysz tym odzyskanie jest trudniejsze - tak tylko słyszałem umiech a tu masz cennik profesjonalnego odzyskiwanie firmy z warszawy

http://www.datar(...)nnik.php

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 21:40  
Cytuj
powinno dzialac ;]
CYTAT

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: stalow wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 18:25  
Cytuj
Witam. Koledzy urzylem "Recovery My Files" odzyskal bardzo duzo good, ALE nie moge zapisac bo karze wpisac klucz, szukalem po necie i nie moge sobie z tym poradzic . Moze ktos wie jak, Z gory b.dziekuje.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »