NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Drogi na błoniach,
~~elf
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 14:51  
Cytuj
nie wiem jak was ale mnie rozwala stan dróg na błoniach może ktoś sie w końcu za to zabierze !!!! po błoniach nie da sie poruszać samochodem żeby sobie zajechać na grilla czy tam tez dojechać do działki.. samochód sie wiesza na tych dołach tłumiki sie obrywa.. a jak spadnie deszcz to błoto po kolana na tych drogach.. a wystarczyło by tylko tam przejechać jakimś spychaczem żeby to wyrównać ew wysypać te drogi jakimś żwirem może ktoś z UM to przeczyta i sie tym zainteresuje.. nawet z tego względu ze planowane tam będzie teraz kilka imprez miasta

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 14:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~Obwodnica
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 16:15  
Cytuj
Spokojnie w 2013 roku będziesz miał tam fajną drogę po dwa pasy w jednym kierunku.

 
 
 
 
~~~;)~
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 16:26  
Cytuj
heh ;p ;)

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 23:41  
Cytuj
no i dobrze ze jak beda imprezy miasta nie beda mialy jak somochody dojezdzac... bedzie mozna sie swobodnie poruszac pieszo.... a jaki jest sens robienia takowych drog? blonie to osiedle dzialek... bo co robis kolejna droge szybkiego ruchu? po to zeby mlodziez szlajala sie po nocach po miescie i rozwalala budynki?
na bloniach są rozne ogniska po co to zabierac ludziom? jezeli znajdziesz mijsce w stalowej w ktorym bedzie mozna w spokojny sposob z dala od miejsca zamieszkania robic ogniska i imprezy np klasowe, to sie zgadzam na wybudowanie tam drogi... ale i tak uwarzam ze to beznadziejny pomyslumiech

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Cze 2008r. 23:48  
Cytuj
~aga - O Boże...! :ysz:

 
 
 
 
~~greenday
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 07:48  
Cytuj
Jest to na tyle ciekawy przyrodniczo teren, że żadne samochody nie powinny tam wjeżdżać. Jeśli już to kierowcom i pasażerom należałoby badać poziom inteligencji. Co się dzieje w Burdzach nad Łęgiem?

 
 
 
 
~~ole
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 08:40  
Cytuj
Taaaaak zróbmy na błoniach rezerwat przyrody!! A ognisko można zrobić na LOK-u, strzelnicy w nisku, ciemnym koncie, kiedyś robiło się jeszcze na kaczych dołach. A obwodnica i tak powstanie i bardzo dobrze! :haha:

 
 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 03:23  
Cytuj
ja tam dojezdzam do dzialki codziennie i cos mnie trafia.. nie da sie przejechac takie doly swietny pomysl zrobcie cos z tym

 
 
 
 
~~cicon
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 09:02  
Cytuj
tak polozmy tam asfaltsmiech2 smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »