NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pobieraczek.pl - oszustwo?, Co z tym robić?
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 11:07  
Cytuj
94,80 złgood








CYTAT
Cwaniaczki, a swoją drogą to chyba nikt nie czyta regulaminów tylko klika że akceptuje. Na tym żerują bo pewnie sporo osób się wystraszy takich e-maili i zapłaci.
A swoją drogą to o jaką kwotę chodzi???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 11:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 11:48  
Cytuj
Macie rację oleję ich. Zresztą do tej pory nie przysłali innych mejli a odpisywać im nie będę bo to tylko strata czasu po co zadawać się z debilami. Na drugi raz bedę pamietała, że pobieraczek to naciągacze i powiem o tym innym znajomym ale napewno nie zapłacę bo nie mam podstaw.
IP mam zmieniane więc mnie nie znajdą smiech2

Przeczytałam na forum, że ci którzy zapłacili nie odzyskali tych pieniędzy to było do przewidzenia.

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 14:57  
Cytuj
Tylko straszą, robią to nielegalnie bez prawnie... Powtarzam się ale napiszę by potwierdzić. Ale i tak mają świetny sposób na zarabianie pieniędzy biorąc pod uwagę to iż np. co 10 osoba się sprzetraszy i wpłaci należność..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
jak masz zmienne ip to Cie sami nie dorwią..jezykjezyk chyba ze np policja im ustali Twoje dane no ale sory.....oszusci pojda na policje haha kpina zrob jak mowi wyborca PO postrasz ich dodaj cos od siebie sie zamkną


panno_pinia co ty wygadujesz? od kiedy to szukaja na wlasna reke? a jak ma stale IP to co już Cie znajda tak? Pisze ze Paulina , zamieszkala RNI?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 15:48  
Cytuj
CYTAT

IP mam zmieniane więc mnie nie znajdą smiech2




nie ma czegos takiego jak 'mam zmienne IP i mnie nie znajda'
twoje wszystkie IP sa archiwizowane przez jakis okres , wiec Cie znajdasmiech2 ale tylko przy pomocy policjismiech2 albo znajomosci u providera dostarczajacego neta, ale wtedy mozesz oskarzyc o udostepniane danych osobowych;

Powtarzam, nie ma czego takiego jak "mam zmienne ip i nikt mnie nie zlapie", nie jeden sie juz na tym przejechal;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 22:34  
Cytuj
z pobieraczkiem nie wygracie, uwieżcie, przyjdzie komornik i nie ma zmiłuj...IP jest jak odcisk palca...wszędzie cie złapią...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 11:44  
Cytuj
"Gdański sąd okręgowy informuje, że Pobieraczek.pl nigdy nie skierował sprawy przeciwko swojemu klientowi do sądu."
Źródło: Gazeta Wyborcza

Sądzę, że ten portal żeruje tylko na tych, którzy się boją
i im płacą. Na ten temat jest masa artykułów więc nie ma się po co bać komornika czy wyroku sądowego. To jakiś chory portal zaklopotany

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 01:07  
Cytuj
CYTAT
Szanowny Panie P,

Dnia 03.01.2010 z komputera o adresie IP XXXXXX zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy Pana do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.d(...)RUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 -XXXXX
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobie(...)RiEaDYpp

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok_(at)_pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl


smiech2
Naciągacze wstydu nie mają.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »