NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Jak dyrektorka szk.muzycznej mogła zgodzić się,
~~Super
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 22:11  
Cytuj
Byliście na spotkaniu z profesorem? Było super!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 22:11  
Cytuj

 
 
 
 
~~blee
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 01:08  
Cytuj
Spuściłeś się ??? :ysz:

 
 
 
 
~~Exe
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
Spuściłeś się ??? :ysz:


To nie jest dyskusja. Wstyd,że jakiś podlotek zachowuje się wulgarnie i ordynarnie, bo jeszcze mu matka nie spuściła ostrego lania. A przydałoby się i to bardzo. Brak wychowania i elementarnej kultury i wrażliwości to jedno. A drugie - kompletny brak umiejętności rozmawiania i argumentowania. Na wulgarnym pluciu daleko się nie zajedzie.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
Byliście na spotkaniu z profesorem? Było super!!!


Musiało być super, takie spotkanie po latach z peerelowskim dyplomatą i współpracownikiem służby bezpieczeństwa o pseudonimie Tadeusz jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~blee
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 15:12  
Cytuj
Dzięki ~Exe za komplement ale nie jestem juz podlotkiem tylko facetem po 40-stce. :haha: Sądzę, że mój komentarz był adekwatny do poprzedniego, cytuję: \"Byliście na spotkaniu z profesorem? Było super!!!\". Czy nie uważasz, że dostosowałem się do poziomu tego błyskotliwego opisu wydarzenia? Oglądałem sporo wystepów tego żydożercy w TV Trwam i uważam, że taki zachwyt dla jego wypocin może byc wynikiem tylko ślepego uwielbienia połączonego z ekstazą co może doprowadzić w końcu np. do wytrysku :blee:

 
 
 
 
~~Baldisso
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Dzięki ~Exe za komplement ale nie jestem juz podlotkiem tylko facetem po 40-stce. :haha: Sądzę, że mój komentarz był adekwatny do poprzedniego, cytuję: \\\"Byliście na spotkaniu z profesorem? Było super!!!\\\". Czy nie uważasz, że dostosowałem się do poziomu tego błyskotliwego opisu wydarzenia? Oglądałem sporo wystepów tego żydożercy w TV Trwam i uważam, że taki zachwyt dla jego wypocin może byc wynikiem tylko ślepego uwielbienia połączonego z ekstazą co może doprowadzić w końcu np. do wytrysku :blee:



Niechaj poziom i kulturę tego, co widać powyżej, ocenią sami czytelnicy. Komentarz zbyteczny.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »