NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Niekompetencja pracowników TVK Diana,
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 18:14  
Cytuj
Nie wiem czy tylko mnie się to zdarza ale strasznie ciężko układają mi się kontakty z tą firmą. Przykład z dziś: nie ma Discovery World zamiast niego jest Discovery Science dzwonię do serwisu 17:03 zgłaszam usterkę. Pan mówi ok. zadzwonię do kolegi zaraz będzie zrobione (dla mnie zaraz powinno trwać góra 15 min) do tej pory nie zrobione. Jak znam życie pewnie dziś już nikt nie pracuje – przy dobrym wietrze zrobią jutro, albo w ogóle wyrzucą program z oferty. Nie odpisywanie na e-mail’e to standard. To tylko z dzisiejszego dnia. Cały czas pod górę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 18:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 18:19  
Cytuj
tyy ale na Ence jest to samo sciana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 18:34  
Cytuj
wrzuc rezymowa masz olimpiade, relaksuj sie badz kibicem sukcesu dzisiaj justyna biegnie po zloto :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 18:35  
Cytuj
Ok może to nie tylko ich wina, ale skoro pracownik mówi mi: „zadzwonię do kolegi zaraz będzie zrobione” to ja się spodziewam, że wie jaki jest problem i on lub kolega potrafią go rozwiązać. Jeżeli nie wie o co chodzi powinien powiedzieć, że sprawdzi i postara się rozwiązać (i tak oczywiście zrobić). Dodatkowo, o czy pewnie można sobie tylko pomarzyć, powinien wziąć ode mnie nr telefonu i po rozpoznaniu wyjaśnić mi co jest nie tak i dlaczego lub powiadomić mnie o usunięciu usterki. Ale takie zachowanie to chyba tylko w idealnym świecie…

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 10:08  
Cytuj
zadzwoń na błękitną linie sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 13:34  
Cytuj
U mnie wymieniaja dekoder już 6-cy.Pani zapisała numer i miała dzwonić.:sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »